מילון כלכליסט
אדם טל
אדם טל 
צילום: מור לירון
 

איך פושטק מזוקן, שעומד בראש תעשייה שגלגלה ב - 2016 יותר מ -37,500,000 מיליון ש״ח בישראל, חושף את הקלפים שיכולים לעזור לך להשתתף בחגיגה ולהרוויח הרבה כסף בלי להתנצל...

אחרי שעשה את המיליון שלו (ויותר) משיווק שותפים, אדם טל רוצה ללמד אתכם את השיטות, ולקבל סיפוק מהעובדה שבזכותו מאות ואלפי אנשים הגיעו לעצמאות כלכלית מלאה. טל, שאת המקום שלו בגן עדן של העסקים הרוויח ביושר, מספר איך זה קורה.

בחסות וולף מרקטינג 12.04.17

שאפתנים עם ראש קרימינלי, נהנתנים, bad guys, מטפסים שמחפשים הרים שגבוהים מהאוורסט– אדם טל הוא האיש שאתם צריכים להכיר, כדי לפתוח את הצ'אקרות הכלכליות שלכם לשפע גדול ולעושר...(כן, כן, עושר זו לא מילה גסה...).אולי אתה מהאנשים האלה, שיודעים שהם יכולים לעשות דברים אחרת, ובגדול. להרוויח סכומים שאחרים רק חולמים עליהם ושמנכ"לים מכירים מקרוב, ולעשות את זה במעט שעות ביום, ואפילו מהים אם רק רוצים...ליהנות באמת מהכסף שאתם מייצרים, בזכות זמן פנוי עצום שעומד לרשותכם, במשרה חופשית מכבלים, בלי בוס ומחויבויות.

 

אז יש סיכוי שכבר שמעתם על אדם טל וסיפור ההצלחה שלו. טל, 32, הוא מומחה אינטרנט, שפיצח כבר כמה וכמה שיטות להרוויח הרבה כסף מהמחשב הביתי, ולא סתם, אלא בקלות. עוד מילדותו כבר חלם "לא לעבוד" אבל כן להרוויח הרבה כסף.

ההורים שלו? ספקו כפיים בצער...

המורים? ניסו להסביר לו שכדאי ללכת בתלם ולהשיג תעודות, קראו לו פוטנציאל מבוזבז ואמרו שלא ייצא ממנו כלום... (אחד מהם אפילו קרא לו פושטק...).

והחברים?

החברים שלו אהבו אותו, אבל חשבו לפעמים, שהילד עם המחשבות המפליגות קצת מגזים...

 

אז זהו, שלא..

 

לפני שש שנים, בגיל 26, כשכבר היה מאחורי המיליון הראשון שלו, אותו ייצר בחצי שנה משיטה פשוטה שגילה והכיר, עם שעות עבודה ספורות ביום, כבר כולם הבינו שאדם טל זה סיפור הצלחה...

 לפרטים נוספים לחצו כאן>>

 

 

עשרות "פושטקים" חדשים שכבר נהנים ומרוויחים אלפי שקלים בחודש

 

כבר כמה שנים עברו מהפעם הראשונה שהוא "דפק קופה", והרווחים? ממשיכים להגיע...

ועכשיו, אדם החליט שהוא רוצה להעביר את מה שהוא יודע הלאה. אחרי חודשים ארוכים של שקידה ופיתוח השיק את "הפושטק", קורס מחתרתי לשיווק שותפים, שמוביל אנשים בכל הרמות - ממתחילים לחלוטין, ועד בעלי ידע בתחום השיווקי עם רצון עז להצליח בדרך לעצמאות הכלכלית שלהם.

אחרי מספר מחזורים, עם כמה עשרות "פושטקים" חדשים שנהנים מהצלחה ורווחים מרקיעי שחקים, משיק בקרוב אדם טל את קורס הפושטק אבל בגרסה חדשה ומשודרגת.

 

במהלך הדרך טל הכיר עוד תותחי אינטרנט ישראליים שכמוהו, מרוויחים את לחמם בכבוד רב (אפילו רב מאוד...) מהאינטרנט. ישראלים קצת פחות מוכרים לציבור הרחב שסביר להניח שלא שמעתם עליהם. אחד מהם הוא אסי אפשטיין, ממציא שיטת קאשטיוב שכבר שנים מרוויח סכומים יפים מיוטיוב ומנצל את האינטרנט להכנסות פסיביות מגניבות.

רגע לפני ההשקה, הושבנו את שני השועלים הללו לשיחת הבהרה לכל מי שרוצה לדעת עוד על שיווק שותפים ואיך אפשר להרוויח מזה כסף...

 

מה זה השיווק שותפים הזה בכלל? מושג שמסתובב לאחרונה...

 

"שיווק שותפים (או באנגלית - affiliate marketing) זו שיטת עבודה שנולדה בתוך מציאות פשוטה, ברורה והגיונית – בעולם יש מיליוני עסקים המציעים שירותים, קורסים או מוצרים - מחברות גדולות ועד קטנות. בעלי העסקים רוצים להגדיל את מספר הלקוחות. כאן נכנסים לתמונה האנשים שהעסקים זקוקים להם –האפיליאייטים, משווקים שבדרכים קלות ביותר (חכו, אתם עוד תלמדו) תפקידם לסייע בקידום העסק. ואז – כמה כיף – כל הפניה ללקוח או מכירת מוצר מזכה את המשווק בעמלה".

 

אבל העמלות זה גרושים...

 

"לא בהכרח. וגם אם כן, מה רע? העמלה יכולה להתחיל מסכום צנוע להפניית לקוח, ועד לעמלה גבוהה בשיווק קורס יקר ומתקדם. הכול טוב ונכון ומצוין לנו, כי אנו לומדים בין היתר לעבוד על מאסה. והסכומים נצברים ונצברים....".

 

הסבלנות משתלמת. הדרך למיליון הראשון שלי התחילה ברווח של 1.25 דולר

 

אדם טל לא שוכח את אותו "טיפ של זהב" שקיבל במקרה, ושבזכותו? התוודע לראשונה לתחום של שיווק השותפים.

"עסקתי בבניית אתרים, ובכלל רציתי יותר להתמקד בעיצוב... התחלתי להתנסות בשיווק שותפים, וכשראיתי שאני מתחיל להרוויח, האצבעות במקלדת בערו. לא האמנתי שזה קורה בכזאת קלות.

היום, זה אפילו מצחיק אותי לחשוב, שכשהתחלתי להרוויח סכומים גדולים, שמרתי את זה בסוד. פחדתי שעוד אנשים יגלו וירוויחו בכזאת קלות. היום אני כבר צועק את זה ".

 

מה מסתתר לי במקלדת...

 

במיוחד בשביל ״המתחילים״, אדם טל מספר על "הפעם הראשונה שלו" שהרוויח משיווק שותפים. כמו פעמים ראשונות בכל תחום, הסיפור אולי לא יישמע מלהיב, אבל הפוטנציאל שבא אחר כך. הו, הפוטנציאל. אדם הבין את האוצר שמסתתר לו במקלדת. "אז ככה, קידמתי הצעה באתר אמריקאי, שבו מקבלים עמלה על כל אדם שנרשם. הלכתי לישון, קמתי בבוקר וראיתי על המסך שהרווחתי 1.25 דולר! והשקעתי בזה 5 דולר. וואו, איך התלהבתי. קפצתי על אשתי באותו רגע"...

 

הרווחת פרוטה והפסדת כמעט 4 דולר...

 

"הכול קשור לצורת ההסתכלות. ממש לא עניין אותי שהפסדתי כסף. אני ראיתי על המסך רווח. רווח שיצרתי מבנאדם חי וקיים אי שם, שאני לא מכיר אותו, אבל הוא נרשם ובזכותו הייתי זכאי לקבל עמלה בעד עבודתי.

ואז ראיתי מול עיניי את המכפלות והחזקות שהחלו לרוץ לי בראש. הבנתי שזו תהיה דרך מדהימה, ושאני הולך בה עם ארגז כלים של ווינר, שמה זה אומר? אמונה והתמדה. לא תמיד זה מצליח מיד על ההתחלה, וגם לי לקח זמן עד שהגלגל החל לנוע כמו שצריך. אבל כשזה מצליח – שום דבר לא יעצור לכם את הסחף הזה והכסף שמתפרץ לכם לחשבון", אדם מתחיל לצחוק. "בימים הבאים המשכתי לעבוד. ישבתי 3-5 שעות ביום. ואז - תשאלו מה קרה".

 

מה קרה?

 

"זה התחיל לתפוס, הגיע כבר לכמה מאות דולרים ליום, ויכולתי לרדת לשעה של עבודה ביום. וחשוב לא לזלזל בשום עסקה, ואני מלמד את זה גם בקורס, מהצעת שיווק שיצרתי למוצר, שעמדה על עמלה של 1.80 דולר למכירה, הרווחתי עשרות אלפי שקלים בחודש".

 

כסף, כסף, כסף. בלי בגרות, אבל מרוויח מאות דולרים לשעה...
כסף, כסף, כסף. בלי בגרות, אבל מרוויח מאות דולרים לשעה... צילום: מור לירון

 

אדם, בוא נדבר באמת תכלס, במספרים...

אם אני בנאדם פשוט כמה אני יכול להרוויח משיווק שותפים?

 

"קודם כל, אין פה עניין של פשוט, או מתחיל, יודע או לא יודע, עם או בלי בגרות. כולם יכולים להצליח, אם יש בהם רצון ויכולת התמדה. הסכומים שמרוויחים משתנים כמובן, וככל שמשופשפים יותר, מרוויחים יותר. אתן כמה דוגמאות של ישראלים שאני מכיר, רובם תלמידים שלי. וכן, אני טופח לעצמי על השכם, מגיע לי! חחחח...״

 

41,000 אלף ש״ח בשבועיים...

 

בגלל שהקורס כבר רץ לא מעט מחזורים, יש המון הוכחות לאנשים שהצליחו בעזרת הכלים שלימדתי אותם...היה משווק שעבד יחד איתי על פרויקט ושילמתי לו 550 אלף שקלים בשלושה שבועות.

בוגר נוסף של הקורס, ייצר 41 אלף שקלים בשבועיים (!), מ-4 שעות מול המחשב ביום.

יש תלמיד שמודה לי עד היום על זה שלפעמים הוא מרוויח מאות דולרים לשעת עבודה, ועוד בלי שיש לו בגרות. ועידן? עידן הוא בוגר שהפך גם לחבר קרוב, הרוויח עכשיו בפברואר 230 אלף כשעבד בשיטה שאני מלמד.

תלמיד אחר, שממש חיפש את עצמו לפני, הרוויח קצת פחות מ-18 אלף בשבועיים.

תלמידה מקסימה שלי, אימא נחושה שהחלה ליישם את השיטות שלמדה אצלי עוד בהריון, ומכניסה לביתה חמש ספרות בחודש. בוגר אחר, מספר שניסה לבד לעבוד בשיווק שותפים, ללא הצלחה יתרה. אחרי שלמד אצלי הוא מרוויח 100-200 דולר ליום, ועשרות אלפים בחודש. להמשיך?".

 

מה הצעד הראשון...?

 

רוב הראיון אדם קליל ומחייך. עכשיו, הוא נכנס לרגע של רצינות, כמי שרוצה להעביר מסר חשוב לאותם אנשים שיכולים לעשות את זה, להרוויח דרך האינטרנט, ובדרך הקלה של שיווק שותפים, שכמעט ואינה מצריכה דבר. "הצעד הראשון הוא להחליט שאתם רוצים. לא להירתע מהשם המפוצץ, זה תחום קל יותר מדברים רבים שתעשו בחיים. הידע הנדרש במחשב הוא בסיסי, ומספיקה אנגלית פשוטה, ואז, עם אמונה, אתם יכולים לקפוץ למים. למצוא כמה הצעות לשיווק שותפים, ולהתחיל לעבוד. תעשו זאת בדרכים רגילות או יצירתיות, ותמצאו את השיטה שלכם להרוויח. כמובן שזה על רגל אחת. אני מסביר יותר בהרצאות חינמיות אודות הנושא, וכמובן בקורס. הפושטק זה אני! מתחילים להבין מאיפה השם הזה, פושטק?".

 

לטפס על הטרמפולינה של מוצר קיים ומצליח, ולהרוויח...

 

בהחלט מבינים את השם שהוא נתן לעצמו, כשאדם מתחיל לספר בקצרה על הבייבי שלו, "הפושטק", שמוביל אנשים לעצמאות כלכלית.

"הקורס בנוי מ-12 מערכי שיעור שהשקעתי בהם את הידע שלי והכיף שלי בלעזור לאחרים. אתם תלמדו על התחום, איך תמצאו הצעות סופר רווחיות שיסדרו לכם משכורת יפה, תשמעו טיפים שלי על אתרים ישראליים שמניבים לכם החזרים של מעל 100 אחוז מההשקעות שלכם, או שתגלו איך לייצר לידים לעבודה ורווחים בכלום כסף. ועוד הרבה מידע ששווה זהב, או לפחות הרבה כסף...".

 

צריך לדעת איך למכור לאנשים ולדבר איתם?

 

״לא לא לא. זה בדיוק זמן מצוין להגיד מה העבודה הזאת לא מצריכה מאיתנו. זה לא עסק שמקימים או סחורה שקונים, אז לא צריך להשקיע אלפי שקלים. לא צריכים לשבור את הראש, לא לדבר עם אנשים, לא לעשות טלמרקטינג או ליזום פגישות. זה לא שיווק רשתי, אז בטח שלא צריך למכור לאמא שלנו או לדודה מוצרי פירמידות מזעזעים שלא היינו נוגעים בהם בעצמנו. אנחנו בכלל לא רוצים וצריכים להרוויח מחברים וקרובים.

אנחנו בזירת האינטרנט! אני מדבר על להגיע לעשרות אלפי אנשים בקלות. ועכשיו תחשבו לרגע, שאתם עובדים על כמה חברות/מוצרים במקביל. מתחילים להבין את הפוטנציאל?".

 

לגמרי...

 

"תחשבו איזה תחום מדליק זה – אתה בעצם מוצא מוצר או שירות של אדם עצמאי אחר, שהשקיע הון בעסק, ומרוויח ממנו. הופך את מה שיש לו לנכס עבורך. ובגלל שאתה לא מקים העסק, אתה לא נדרש להשקיע סכומי עתק, ואז אין חשש מכישלון וקריסה, שיש לכל העסקים העצמאיים...

בשיווק שותפים אין צורך בהשקעה. אפשר להשקיע, אבל השקעה זניחה, ובמינימום מאמץ אתם כבר מוכרים מוצר קיים ומצליח. אתם מביאים מתעניינים או לקוחות, ומקבלים מזה עמלות. אפשר גם לא להשקיע בכלל, אבל במקרה הזה כן צריך לשבת יותר על התחת. אבל לא יותר מדי. בטח פחות משכיר במשרה מלאה".

 

כך ה"שיעמום" הפך אותי לגורו מבלי שהתכוונתי

 

אדם טל צוחק היום על זה שפעם פחד לספר לאנשים ממה הוא מרוויח. עם הזמן, הבין ששחקנים רבים במגרש לא מפריעים, אם אתה עובד בדרך שסיגלת לעצמך, בקו ישר ומצליח. המהפך בחשיבה הזאת שחל אצלו בשנים האחרונות, הביא אותו להיחשב לגורו בנושא של שיווק השותפים, ולהפוך לשם נרדף לתחום...

 

ואז..?

 

הגיעו גם המתחרים, ואחריהם גם השונאים...שמנסים לחקות את ההצלחה בכל מחיר ולהשחיר את האיש שכעת סוחף אחריו כ 2,900 תלמידים (פושטקים...) ו - 180 משווקי על, בתעשייה שמתפתחת ושנראית - ככל הנראה - כמו הגוף העסקי הכי חזק בתחום שיווק השותפים בארץ...

תעשייה שעשתה קצת יותר מ 37,500,000 מיליון ש״ח בישראל בשנת 2016, כשלמעשה שליש מהסכום - חולק כעמלות לאלפי ישראלים...

 

למה בכלל אתה מלמד אנשים במקום פשוט להרוויח יותר כסף...?

 

"שאלה מצוינת והתשובה שלה רק הולכת ומתבהרת ככל שאני רואה כיצד ההצלחה שלי מתגלגלת הלאה לאנשים. אז ככה - נכון שהרווחתי, אבל בשלב מסוים השתעממתי.

כן כן, אני יודע שזה נשמע מתנשא ופלצני אבל באמת השתעממתי, והפסקתי להתרגש מסכומים עם כמה אפסים שהופיעו לי על מסך המחשב.

אז יופי, ישבתי בבית והרווחתי, ואני ואשתי נהנינו מהכסף, ועוד איך נהנינו. אבל בסופו של דבר אתה יושב בבית, ולא רואה אנשים, ואין עם מי לחלוק את ההצלחה, קצת להתגאות, אפילו להשוויץ. מה יש? עשיתי את זה בגדול, וכיף לי סך הכול שיידעו. ואז קרה עוד מהפך".

 

מהפך?!

 

"התחלתי ללמד, והבנתי את הערך המוסף והכיף שזה עושה לי, חוץ מהחברותא והאגו שנהנה לספר ולהתגאות, הבנתי שהדרכת תלמידים היא גם דרך להרוויח וגם לקבל סיפוק עצום, מה שכבר לא היה לי בתור אפיליאייט ביומיום.

והיום? אני מתרגש לראות במחשב מכתבי תודה, לקבל הודעות מהבחור שעבד בעבודה אפורה עם משכורת מינימום והיום הוא עף עם הכסף, לשמוע תודה מהתלמידה המקסימה שחיפשה עבודה נוחה אחרי שנולדו הילדים, והגיעה לעצמאות כלכלית בעבודה שמשלבת את האמהות והקריירה בצורה מושלמת. ואלה רק 2 דוגמאות ויש לי עוד המון כאלו...

 

וואלה, אני פתאום מרגיש שעשיתי משהו בחיים, והוא גדול יותר מלעשות אותו למשבצת שלי ולבית שלי. ושיהיה ברור שגם כיום, כשאני מתמקד ב'פושטק' ובלימוד הנושא של שיווק שותפים, אני עדיין עוסק בתחום בזמנים מצומצמים, וככה, על אש קטנה, ייצרתי 750 אלף שקל בשנה שעברה. בנוסף לעובדה שאני מלמד".

 

מתי נפתח הקורס החדש?

 

"אני משיק עכשיו, בימים הקרובים, מחזור חדש של 'הפושטק'. זהו קורס אינטרנטי עצמאי ובקצב שלכם. מוזמנים לקבל מידע, להירשם ולהצטרף אנשים רעבים וצמאים שרוצים לשנות קצת את המצב בבנק ואת המצב הכיס, ומבינים שזה אפשרי גם בדרך קלה ונוחה. ומי שמצטרף עכשיו, בתקופה של ההשקה, מקבלבנוסף, להרשמה גם המוןבונוסים...

 

אז אם גם אתה רוצה להפסיק להיות שכיר ולהגיע לעצמאות הכלכלית שלך. זה הזמן!! רק עכשיו ורק לתקופה מוגבלת נפתחת לך ההזדמנות לעשות הרבה כסף ולעבוד הרבה פחות שעות! כנס לקישור כאן למטה ותן לאדם טל, הבחור שבגיל 26 כבר עשה את המיליון הראשון, לגלות לך את כל הסודות בתכנית צעד-אחר-צעד.כנס עכשיו ללינק כאן״.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות