$
פרסום ושיווק

קבוצת ביג תאסור כניסה למשרדים ללא תעודת מתחסן

מנכ"ל ביג מרכזי קניות, חי גאליס, שיגר מכתב לספקים ולעובדי הקבוצה בו הוא מודיע כי הכניסה למשרדי ביג תתאפשר רק למי שיציג תעודת מתחסן. גאליס ציין כי החל מחודש מרץ, תחיל החברה את "רגולציית התו הירוק" במשרדיה; ההנחיה לא תחול במרכזי הקניות של ביג

אורנה יפת 17:0704.02.21

אחרי שהודיעה (ד') כי בכוונתה לפתוח את המסחר ביום ראשון, גם אם הסגר יימשך, יוצאת כעת קבוצת ביג במהלך שככל הנראה לא יותיר ברירות בפני ספקיה ועובדיה, אלא להתחסן.

 

 

מנכ"ל ביג מרכזי קניות, חי גאליס, שיגר מכתב לספקים ולעובדי הקבוצה בו הוא מודיע כי הכניסה למשרדי הקבוצה תתאפשר רק למי שיציג תעודת מתחסן. גאליס מציין כי החל מחודש מרץ, תחיל החברה את "רגולציית התו הירוק" במשרדי ביג.

חי גאליס מנכ"ל ביג חי גאליס מנכ"ל ביג

 

"החיסון הוא בשלב זה כנראה הדרך היחידה לצאת מהמשבר שתקף אותנו. אי לכך ובהתאם לזאת אנחנו בביג ניישם על עצמנו רגולציית תו ירוק. החל מה-15.3 אדם שלא יציג אישור מחוסן (בשני חיסונים) לא יוכל להיכנס למשרדי החברה בהרצליה. הדבר תקף לכל העובדים, אורחים, ספקים וכו'".

 

למי שמחזיק בידיו אישור רפואי האוסר עליו להתחסן, כולל נשים בהריון וילדים עד גיל 16, תאפשר הנהלת הקבוצה להכנס למשרדיה ותשחרר אותו מהרגולציה שהיא לוקחת על עצמה. "הפכנו לחלוץ בתחומים רבין במהלך המשבר, גם כאן נדרשת מנהיגות ודוגמא אישית מכולנו", כותב גאליס.

 

עוד כתב מנכ"ל קבוצת הנדל"ן "בזכות החיסון שפותח ונמצא כשיר ובטוח לשימוש בידי כל הגופים האמורים לאשר תהליך שכזה באירופה, בארה"ב וגם בישראל, יש בידינו ביחד לעצור את התפשטות וירוס הקורונה ולנצח את המגפה. עובדה זו מחייבת את כולנו לעשות ככל שאנו יכולים על מנת לעצור את המגפה ולחזור לחיי שגרה".

 

במרכזי הקניות החובה לא תיושם

 

את החובה להציג תעודת מתחסן ביג לא תיישם במרכזי הקניות שלה ובחנויות, שכן שם היישום בעייתי הרבה יותר ועלול לפגוע בשוכרים שיפסידו מכירות, במידה ולקוחות שלא התחסנו יוותרו על הגעה למרכזי ביג וילכו לקניונים. זאת ועוד, למרכזי הקניות הפתוחים ולקניונים מגיעות משפחות עם ילדים שבשלב זה לא מחויבים בחיסון, והאיסור להכניס אותם למרכזי הקניות עלול ליצור כאוס.  

x