מילון כלכליסט

עובדי אינדיגו פיננסים 
צילום: אינדיגו פיננסים
 

אינדיגו פיננסים דואגת שתקבלו את החזר המס שמגיע לכם!

המיסים השונים הנגבים על ידי רשויות המס בישראל, לא תמיד משקפים את המס האמיתי אותו היה האזרח צריך לשלם

בשיתוף אינדיגו פיננסים 19.11.20

כך יוצא לעיתים קרובות, שלשכירים רבים - קיימת זכאות לקבל 'החזר מס', בגין תשלומי המס העודפים ששילמו. נשמע מסובך? הכירו את קבוצת אינדיגו פיננסים, המסייעת קרוב ל- 20 שנה לאלפי לקוחות לקבל את הכספים המגיעים להם.קצת על אינדיגו פיננסים

אינדיגו פיננסים, פועלת במטרה להשיב ללקוחותיה את הכספים המגיעים להם מרשויות המס וזאת כבר עשתה ועושה עבור אלפי לקוחותיה.

אינדיגו פיננסים מעסיקה עשרות עובדים מקצועיים בתחומים שונים כגון רו"ח, יועצי מס, מנהלי חשבונות, מבקרים ומשפטנים וכל זאת במטרה אחת, למקסם את גובה חזר המס שמגיע ללקוחותיה

 

מה מיוחד דווקא באינדיגו פיננסים?

לטובת החזר מס מקסימלי, השיקה אינדיגו פיננסים שיטה יחודית, המכונה 'שיטת 72 השלבים'. במסגרתה, נבדקים לא פחות מ- 72 פרמטרים שונים על כל לקוח של אינדיגו, לשם כך אינדיגו פיננסים השקיעה ופיתחה מערכות מחשוב ותוכנות יעודיות במטרה להגדיל את גובה החזר המס עבור לקחותיה.

 

בין היתר, בוחנת השיטה תשלומים עבור ביטוחי חיים מזכים, משיכות פנסיה, וועדות השמה, תרומות למוסדות ולעמותות, מספר ילדים, תאריך שחרור מהצבא, תארים אקדמיים, חופשת לידה, שינוי כתובת מגורים, עדכון סטטוס אישי, ילדים שנוספו ועוד עשרות פרמטרים. כמובן שגם משבר הקורונה, שגרם לשינויים רבים, המגדילים את גובה החזר המס

 

כיצד נוצר חוב של רשות המס לאזרחים משלמי המס?

כאמור, אינדיגו פיננסים מעניקה מעטפת פתרונות פיננסיים רחבה ללקוחותיה. בראש הרשימה, עומד שירות החזרי המס של אינדיגו. בשנים האחרונות, סייעה אינדיגו לאלפי לקוחותיה לקבל החזר של למעלה מ- 100 מיליון ש"ח.

 

האפשרות לקבל החזר מס, נוצרת עקב מצב בו תשלום המס ששילם האזרח, גבוה מכפי שהיה עליו לשלם. וודאי אתם תוהים לעצמכם - 'כיצד ייתכן שאני אשלם יותר מס ממה שאני צריך'? יתרה מזאת, האם אין זה מתפקידה של רשות המס להחזיר את החוב שנצבר?

 

כדאי להכיר שמגוון תרחישים יכולים לגרום לזכאות לקבל החזר מס. מידי שנה, בוחנת רשות המס, על פי הנתונים שקיימים לה, את מצבו של כל עובד במדינת ישראל, ועל פי הנתונים הללו, קובעת את גובה המס שיהיה עליו לשלם. עם זאת, הרשות לא מתעדכנת באי - אלו שינויים. כך למשל, יכולה שיר, המתגוררת כיום בדימונה, לשלם מס בשיעור של תושבת ירושלים, מפני שלפני שנתיים התגוררה שם לתקופה קצרה. מהנתונים שקיימים לרשות המס, שיר עדיין מתגוררת בירושלים, ומשכך, משלמת שיעור מס גבוה ביחס לשיעור שמשלמים תושבי דימונה וזו דוגמא אחת מתוך עשרות פרמטרים המשפיעים על גובה המס שנגבה ביתר

 

אינדיגו פיננסים מסייעת לקבל החזר מס מקסימלי

באופן מפליא, רשות המס לא מדווחת שנוצר לה חוב כלפי משלם המס. כדי לקבל את הכסף מרשות המס, נדרשת פנייה מיוחדת הכרוכה בבירוקרטיה רבה, זמן המתנה מייגע. לא אחת, בשל חוסר ידע מעמיק בתחום המס מצד מבקש ההחזר, בקשתו לא מתקבלת או בעקבות בעיות בירוקרטיות כאלו ואחרות.

 

אינדיגו פיננסים, מבצעת עבור לקוחותיה את כל שלבי הטיפול בהחזר המס, הבדיקה המקצועית, החישובים הנדרשים והגשת בקשה להחזר מס. בזמן שהלקוח יושב בביתו בנחת, אנשי הצוות המקצועי של אינדיגו פיננסים עושים עבורו את העבודה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר מא' ועד ת', ומוודאים כי הוא יקבל את החזר המס המקסימלי המגיע לו עד השלב בו הכסף מועבר ישירות לחשבונו.

פגשנו לריאיון קצר את נאור, מנכ"ל ובעלי אינדיגו פיננסים.

 עובדי אינדיגו פיננסים
עובדי אינדיגו פיננסים צילום: אינדיגו פיננסים

 

למה דווקא אינדיגו פיננסים?

"בעזרת השירות המקצועי של אינדיגו פיננסים, אפשר לקבל חזרה סכומי כסף משמעותיים, ולהיפטר בקלות רבה מדרישות בירוקרטיות רבות. הרי כמעט כל האזרחים במדינת ישראל, מוותרים על כספים המגיעים להם - על פי חוק, בשל נהלים בירוקרטיים שונים, הידע המקצועי הנדרש והחשש להתמודד עם מילוי דו"חות והתעסקות עם ניירת סזיפית.

 

אנחנו משמשים כבר שנים רבות כבית הפיננסי של עשרות אלפי לקוחות - שכירים, עצמאיים, בעלי עסקים וחברות. כל לקוח שלנו, יודע שאם הוא נתקל בבעיה פיננסית, או אפילו אם הוא רוצה לקבל מידע פיננסי כלשהו, - עליו לפנות אלינו והדרך לפתרון הבעיה קצרה ביותר.

 

הצוות שלנו - באינדיגו פיננסים, מורכב מרואי חשבון ויועצי מס שצברו ניסיון רב בתחום הפיננסי, ובפרט בתחום החזרי המס לשכירים. באמצעות שיטת "72 השלבים" שפיתחנו, הצוות ממצה עד התום את פוטנציאל החזר המס שקיים לכל לקוח באשר הוא.

 

מה ההישג הכי גדול של אינדיגו פיננסים?

כשאנחנו, באינדיגו פיננסים, עוזרים ללקוח לקבל החזר מס מרשויות המס, אנחנו לא יוצרים עבורו מקור הכנסה חדש, או מעניקים לו כסף - אנחנו משיבים לו את מה ששייך לו, כלומר אם אותם הסכומים שהוא שילם שלא לצורך או ביתר, בשנים האחרונות.

המספרים מדברים בעד עצמם – בשנים האחרונות, הצלחנו להחזיר למעלה ממאה מיליון ₪ ללקוחות שלנו. במיוחד כיום, כשהקורונה גרמה למשבר כלכלי שפגע בעשרות אלפי עובדים ועסקים בארץ, החזר המס שלקוחותינו קבלו היווה סיוע משמעותי עבורם

 

לאתר של אינדיגו פיננסים: indigofinance.co.il

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות