מילון כלכליסט
שי פינוי דירה
שי פינוי דירה 
צילום: שי פינוי דירה
 

שי פינוי דירה- מה הופך אותנו לחברת הפינוי המובילה ביותר בישראל

פינוי דירות זו מילה כללית לדבר מורכב הרבה יותר, זה לא רק להזיז חפץ ממקום אחד לאחר אלא לשלב כמה וכמה פרמטרים שהופכים את זה למורכב הרבה יותר. אז מהן החדשות הטובות? איך אפשר להגדיר חברת שירות פינוי דירה כך שיתאים לכם כמו כפפה על היד? בואו לשאול את שי פינוי דירה המפנה הוותיק שיש לו רק מטרה אחת והיא לחדור אל המטרה שלכם ולהגשים לכם אותה- מהיום אמרו שי פינוי דירה וכל התהליך הזה מאחוריכם – בהבטחה!

בשיתוף שי פינוי דירה 18.11.20

פינוי דירות זו מילה כללית לדבר מורכב הרבה יותר, זה לא רק להזיז חפץ ממקום אחד לאחר אלא לשלב כמה וכמה פרמטרים שהופכים את זה למורכב הרבה יותר. אז מהן החדשות הטובות? איך אפשר להגדיר חברת שירות פינוי דירה כך שיתאים לכם כמו כפפה על היד? בואו לשאול את שי פינוי דירה המפנה הוותיק שיש לו רק מטרה אחת והיא לחדור אל המטרה שלכם ולהגשים לכם אותה- מהיום אמרו שי פינוי דירה וכל התהליך הזה מאחוריכם – בהבטחה!פינוי אגרנות כפייתית- כל מה שצריך זה מפנה חדור מטרה

פתאום באמצע החיים זה נוחת עליכם, בן משפחה יקר מתגלה כאגרן, יודעים מזה אגרן? כן, זה אותו אדם שנהגתם להסב סביבו שולחן שבת, לשמוע אותו עושה קידוש בילודתכם וברוב המקרים זה שהיה דואג לרווחתכם. השנים עוברות, אתם גדלים והדוד/ הדודה/ האב/ האם וכל מה שביניהם פתאום מתנתק מכם. אתם עושים הכול בכדי להשיב את מערכת היחסים, מתגעגעים, רוצים קרבה אבל זה לא קורה, אהוב/ בן משפחה יקר שלכם מסרב לדבר אתכם ולכם אין מושג למה.

מכירים את המצב העצוב הזה? האם עשיתם כבר הכול אבל אז שבמקרה עברתם ברחוב ועקבתם אחר קרוב המשפחה גיליתם כי הוא נושא שקים ענקיים של אשפה ופסולת על גבו, אופניו או אפילו עגלת קניות ישנה? צר לנו, הבשורה המרה היא כי בן המשפחה האהוב שלכם סובל מתרחיש אגירה קשה הקרוי גם אגירה כפייתית ומצריך מומחה לפינוי דירות מוזנחות של אגרנים כפייתיים. 

 

 

שי פינוי דירה
שי פינוי דירה צילום: שי פינוי דירה

 

מה אסור לעשות עם בן משפחה שהוא אגרן?

באינסטינקט הראשוני אתם רוצים להתקרב, לעזור אבל אז בן המשפחה קולט אתכם בזווית העין ועלול לא פעם להיות אלים, בבקשה מכם אל תעשו את זה. זו טעות נפוצה של המון אנשים שלא מבינים לליבם של אגרנים. זה די מובן שאתם רוצים לסייע וזאת למעשה דוגמא אחת מיני לא מעט דוגמאות המאשרות את הדבר- את "ענייני הלב ואגרנים" ראוי להשאיר למפנה חדור מטרה שיודע את ליבם של האגרנים, יודע איך לגשת אליהם, מה להגיד והכי חשוב? מתי להגיד ובאילו חפצים לגעת אם בכלל.

 

איך מוצאים שירות פינוי דירה עם מומחיות בפינוי אגרנות כפייתית?

שי פינוי דירה, מפנה דירות מעל 20 שנה- הרשו לו לאתגר את עצמו בפינוי הזה. מבין מגוון פינויים כשמדברים על פינוי דירת אגרנים מדברים על הפינוי המסובך והכאוב ביותר ולמה? כי הוא לא קשור רק בהשלכת הפסולת לאתרי אשפה, כאן מדברים למעשה בדיני נפשות ובדיוק כאן חשוב מאוד למצוא מפנה ממוקד, מפונה רגיש והכי חשוב? בעל לב גדול וסבלנות עד אין קץ – מצאתם אחד כזה? אל תהססו לעשות את השיחה שתוביל אתכם לשינוי שכל כך רציתם לייצר- קרבת משפחה, ישיבות שבת יחד, בילויים משותפים וכל מה שפספסתם עם האדם שבחר לצערכם באגירה מפאת הבושה וחוסר האונים אליו נקלע.

 

איפה מוצאים מפנה דירות מומחה לפינוי אגרנות כפייתית?

זה נכון לדבר ולהגיד סקר שווקים, מאידך איך עושים אותו? קודם כל קריטי ביותר למצוא מפנה עם וותק וניסיון ספציפי בסוג הפינוי אותו אתם מחפשים. במקרה של פינויי דירות אגרנים יש למצוא מפנה שלא רק "מאתגר" את עצמו בפינוי אלא יודע בוודאות ומגיע עם המלצות בתחום פינויי דירות עמוסות בפסולת רטובה (יש כזה דבר) ויבשה באותה מידת ההצלחה. לצד זאת במעמד הפגישה הראשונית חשוב לבדוק ולוודא כי הצוות המנוסה והמפנה הראשי מאשרים כי ליבם ופיהם שווים באותה מידה.

שי פינוי דירה
שי פינוי דירה צילום: שי פינוי דירה

 

איך מפנים דירה של אגרן כפייתי?

מילת המפתח בפינויים מהסוג הנ"ל מתחילה ונגמרת במילת הקסם והיא "רגישות". אחת התכונות החסרות בחיים האלו קשורה בלב טוב ויכולת הכלה ואמפתיה וכאן כריכת התכונות הללו קריטית ביותר להצלחת המשימה. כאמור, אם האגרן שיבדל לחיים ארוכים עדיין חי בדירה הוא לא יאפשר לעשות זאת בלחץ ותהליך הפינוי יתרחש בדרכו שלו או שלא יתרחש בכלל ולכן אל לכם לשאול איך מפנים דירה של אגרן אלא מי מפנה דירה כזאת ואיך ניגשים לזה בכלל. ניקיון? שיפוץ קל? השלכת הפסולת לאתרי אשפה מורשים? זה בהחלט נשמע מדהים מאידך יישום התהליך הזה יהיה אפסי כשמדובר בנותני שירות או אנשים שהקשר בינם לבין אגרנות בלתי אפשרי.

 

איך מפנים דירות של אגרנים לבד?

כפי שהבנתם, אחת הטעויות הנפוצות ביותר הינה לחשוב כי מתוך ההיכרות הקרובה האגרן לא יגרש, לא יתחרט וילך עם הפינוי הזה עד הסוף, האמנם? במקרים מסוימים בהם ירגיש האגרן איום ולו קטן ביותר הוא עלול להיות לא נחמד וזה בלשון המטה. רוצים שזה לא יקרה לכם ? מניסיון אישי, "אל תנסו את זה לבד בבית"!

 

בסיכום דבר, אם בן משפחה שלכם סובל מבעיית האגירה, אם כבר עשיתם הכול ועדיין אתם מרגישים שאתם דורכים במקום זה הזמן לעשות את השינוי הנכון. כל מה שאתם צריכים זה מפנה דירות מקצועי שמגיע עם צוות מנוסה ונאמן. לצד סובלנות, סבלנות, רגישות, סדר וארגון ובעיקר לב טוב גם המפנים שלכם וגם המפנה ישיגו את התוצאה אליה אתם מייחלים- מפגשים מדהימים עם היקרים לליבכם בזכות השארת כל תחלואות והשלכות האגרנות מאחור.

 

דרוך מטרה, ממוקד, אהוב, רגיש, קפדן, רואה את המטרה לנגד עיניו, אמין, פועל לצד שקיפות מלאה והרשימה קצרה מלהכיל- קבלו את מצעד התכונות שכל מפנה מוביל בישראל צריך, מחפשים אחד כזה? הזמן עליכם השירות על שי פינוי דירה!

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות