מילון כלכליסט

תיירות אקספלורר ביפוסט 
צילום: freepik
 

כיצד הצליח מגזין בוטיק ללא מטרות רווח לשבור את עולם התיירות?

כיצד הצליח מגזין הבוטיק ללא מטרות רווח, EXPLORER צימר בצפון, לשבור את עולם התיירות האינטרנטי? כלכליסט יצא לשטח ובדק מספר מגזינים בעולם התיירות האינטרנטי, את חלקם מצא מועילים, בעוד שחלקם האחר מצא מופלאים. מגזין הבוטיק EXPLORER צימר בצפון נמנה בין עשרת המופלאים, בואו נכיר

בשיתוף EXPLORER 11.11.20

כיצד הצליח מגזין הבוטיק ללא מטרות רווח, EXPLORER צימר בצפון, לשבור את עולם התיירות האינטרנטי? כלכליסט יצא לשטח ובדק מספר מגזינים בעולם התיירות האינטרנטי, את חלקם מצא מועילים, בעוד שחלקם האחר מצא מופלאים. מגזין הבוטיק EXPLORER צימר בצפון נמנה בין עשרת המופלאים, בואו נכיר.ישנם מגזינים וישנם מגזינים בעולם התיירות הלוקאלית בישראל, אבל יש מגזין אחד שאיכשהו הצליח לשבור את עולם התיירות הדיגיטלי של ימינו. בימינו הנוכחיים והמתקדמים טכנולוגית, יש לכם עשרות מגזינים של תיירות ברמת הגולן המציגים צימרים בצפון עם פינוקים היסטריים. יחד עם המון צימרים ברמת הגולן ומגזינים, מגיע גם הבלבול. כיצד נדע באיזה מגזין לבטוח, בכדי שנוכל להנות מפרטים ומידע מהימנים? ובכן, בואו נדבר לרגע על מגזין EXPLORER צימר בצפון, המגזין שכנגד כל הסיכויים מצליח לעמוד ראש בראש בתחרות אל מול המגזינים הכי נחשבים והכי גדולים בארץ.

 

מגזין EXPLORER צימר בצפון ששבר את עולם התיירות הדיגיטלי

רגע לפני שנשבח את מגזין אקספלורר (EXPLORER) צימר בצפון, אנחנו רוצים לרגע להתעכב על האנשים שנמנים בצוות המגזין הזה. שימו לב, מדובר בצוות של מקומיים מרמת הגולן אשר בנו, בונים ומתחזקים את המגזין.

למעשה, המגזין פועל ללא מטרות רווח, מה שגורם לנו להיות ממש מופתעים בימינו הנוכחיים. ואם המגזין עובד ללא מטרות רווח, כיצד קרה שהוא מעמיד תחרותיות לא מבוטלת בעליל עבור מגזינים גדולים בארץ של תיירות בצפון? ובכן, התשובה לכך היא לא מורכבת מדי.

 

כיצד מגזין אקספלורר צימר בצפון יספק לכם ערך מוסף?

המגזין הוקם על ידי מקומיים מרמת הגולן שיודעים בדיוק על מה הם מדברים, והגולשים יודעים להעריך תוכן איכותי ומקצועי, עזרה מהימנה של מקומיים מהצפון. מעבר לכך, בצוות מגזין EXPLORER נמנים אנשי מקצועות דיגיטליים שברשותם גם מתחמי צימרים ברמת הגולן (צימרים למשפחות, זוגות ומלונות בוטיק).

 

מאחר שהנושא של צימרים בצפון כל כך קרוב לליבם של אנשי צוות המגזין, הם תמיד עושים הכול בכדי להיות ראש לאריות בתחום כל כך תחרותי כמו תיירות ברמת הגולן, צימרים בצפון וצימרים בחד נס. אין ספק, ישנם לא מעט מגזינים אשר ניתן להסתייע בהם בכדי לסגור לעצמכם את החופשה המושלמת, אבל האם תוכלו לסמוך על המידע שמגיע מהמגזינים האלו?

 

כיצד מרכזים מידע מהימן בתחום כ"כ גדוש ורווי?

ובכן, מסתבר שניתן לסמוך על המידע שמגיע ממגזין EXPLORER צימר בצפון, וזה בדיוק מה שהופך אותו לכל כך יעיל ואטרקטיבי. המגזין מרכז בתוכו אך ורק צימרים מובילים בצפון וגם צימרים מובילים ברמת הגולן ובחד נס. המגזין איננו נועד לפרסום מסיבי של מאות מתחמי צימרים בצפון.

 

במגזין תמצאו מספר מוגבל של מקומות פרסום, ככה שלא כל מתחם יכול לפרסם במגזין הנ"ל. כשמתחמי נופש מעוניינים לפרסם את עצמם במגזין אקספלורר, הם מתחייבים לעדכן את צוות המגזין באשר לכל שינוי שחל במתחם.

 

צימרים עוברים כל הזמן שיפוצים, מה שמקשה על מעקב עדכני אחריהם

אנחנו רוצים שתדעו, מתחמי צימרים ברמת הגולן כל הזמן עוברים שיפוצים ושינויים לרווחת האורחים. ומאחר שהצימרים האלו כל הזמן משופצים, המגזינים הגדולים פשוט לא יכולים לעמוד בקצב הזה. מה התוצאה? ניחשתם נכון, מידע לא מהימן, או לא מעודכן.

אנחנו חלילה לא מתכוונים להשמיץ אף אתר אינטרנט. יחד עם זאת, חשוב להבין משהו בסיסי למדי. ברגע שמתחמי צימרים בצפון כל הזמן עורכים שיפוצים, יהיה מאוד קשה לעקוב אחר השינויים האלו. בסופו של דבר, מגזינים גדולים של תיירות בצפון מפרסמים בתוכם אלפי מתחמי נופש.

 

כיצד הצליח מגזין בוטיק ללא מטרות רווח לשבור את עולם התיירות?
כיצד הצליח מגזין בוטיק ללא מטרות רווח לשבור את עולם התיירות? צילום: freepik

 

עד כמה בכלל אפשרי לעקוב אחר כל השיפוצים במתחמי צימרים בצפון

בעזרת חשבון מאוד פשוט, ניתן להבין שזה יהיה לא אנושי להצליח לעקוב אחר כל כך הרבה מתחמים. אם כך, כעת מובן כיצד מגזין בוטיק הצליח להגיע להישגים כל כך מרשימים בעולם הקידום והשיווק של צימרים. כידוע לכולנו, צימרים הם הספורט הלאומי בארץ ישראל, כמעט כמו אכילת פלאפל.

 

וכשיש כל כך הרבה צימרים וסוויטות יוקרתיות, לא פשוט לצלוח תחום תחרותי שכזה. גם בימי הקורונה, מסתבר שאנשים אוהבים צימרים ואוהבים אותם עד כדי נהירה אמיתית לצפון. ישנם לא מעט סוגים שונים של צימרים. איזה סוג של צימר אתם מחפשים?

 

סוג הצימר שתחפשו: כיצד המידע שתקבלו עליו ישפיע על הנופש

בין אם אתם מחפשים אחר צימרים יוקרתיים לזוגות בצפון, או צימרים למשפחות ברמת הגולן מול הכנרת. וכשיש כל כך הרבה סוגים שונים של צימרים בצפון, סוויטות יוקרתיות מול הכנרת ומלונות בוטיק, צריך לדעת לבחור נכון את מתחם הנופש שלכם.

 

וזו עוד סיבה לכך שמגזין EXPLORER צימר בצפון כל כך מומלץ על פי דעת גולשים. המגזין מרכז בתוכו את כל המידע הכי קונקרטי וחשוב, עד רמת הפרטים הכי קטנים. אם אתם צריכים מידע מהימן ומדויק, אתם צריכים מגזין בוטיק שיכול לסייע לכם אפילו באופן טלפוני.

 

צריכים סיוע באיתור צימר מושלם בצפון לסופ"ש?

זה בדיוק מה שמספק לכם מגזין אקספלורר צימר בצפון – תמיכה מלאה וסיוע באיתור מתחם הנופש המושלם לסופ"ש. למעשה, הצוות של מגזין אקספלורר מכיר אישית כמעט כל מתחם ומתחם אשר מפורסם בו. אם כך, אתם יכולים לקבל סיוע מאנשים מקומיים מרמת הגולן אשר יודעים לכוון אתכם בצורה הכי מדויקת.

 

וכשמדברים על טיפים טובים שכאלו, חשוב גם לדסקס בענייני אטרקציות בימי הקורונה. חשוב לדעת, בימי הקורונה חלק ניכר מהאטרקציות לא ממש פעילות עבור תיירים. אם אתם צריכים טיפים לגבי מסלולי טבע מומלצים בצפון, אתם יכולים לקבל אותם ממגזין אקספלורר.

 

מידע אובייקטיבי, עדכני ומהימן על צימרים ברמת הגולן

חשוב לדעת, מגזין אקספלורר מקודם באופן עצמאי לגמרי ואינו נתון להשפעתם של גורמים חיצוניים. המגזין מספק לכם מידע אובייקטיבי ובעל ערך. בעזרת המידע שתמצאו במגזין, אתם תוכלו לקבל את התמונה המלאה על רמת הגולן בתקופת הנגיף.

 

אם אתם צריכים לברר פרטים לגבי אטרקציות בימי הקורונה שעדיין פעילות, כדאי לדעת שכרגע ההמלצה הכי גורפת היא הזמנת אטרקציות לצימר עצמו. בימינו יש לכם כל מיני סדנאות שף, או סדנאות בישול, אפייה, הכנת שוקולד ועוד. זו חוויה קולינארית בפני עצמה, שמרגישה כמו אטרקציה לכל דבר. אתם תוכלו להנות מאטרקציות כאלו, בין אם אתם מחפשים אחר צימר זוגי בצפון, או צימר למשפחה ברמת הגולן.

 

עברו לאתר: https://zimmer-north.co.il/

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות