$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

לאחר 25 שנה: סמנכ"ל הבורסה רובי גולדנברג עוזב

גולדנברג משמש כסמנכ"ל מסחר, נגזרים ומדדים בבורסה, והגיע להסכמה הדדית עם המנכ"ל איתי בן זאב על סיום תפקידו; הוא ימשיך בתפקידו עד סוף השנה

גולן חזני 17:4721.06.20

רובי גולדנברג, סמנכ"ל מסחר נגזרים ומדדים בבורסה, הגיע להסכמה הדדית עם מנכ"ל הבורסה איתי בן זאב על סיום תפקידו - זאת לאחר שיחה שקיימו השניים.

 

 

גולדנברג הוא אחד העובדים הוותיקים בבורסה, ומועסק בה זה 25 שנים. הוא צפוי להמשיך בתפקידו עד סוף השנה, ואז תתחיל הבורסה בחיפוש אחר מחליף. 

סמנכ"ל הבורסה רובי גולדנברג סמנכ"ל הבורסה רובי גולדנברג צילום: משה שי

 

אגב, גולדנברג נשוי לטוני גולדנברג, בכירה בפרקליטות המדינה, ששמה עלה לאחרונה לכותרת לאחר שנטען כי היתה ראשונה בפרקליטות לטעון שהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ביצע האזנת סתר אסורה בפרשת הרפז.

 

בשבועות האחרונים גובר המתח בין ועד העובדים בבורסה לבין ההנהלה בראשות איתי בן זאב, והיום שלח הוועד מכתב תלונה חריף נגד בן זאב לחברי דירקטוריון הבורסה, שבו הוא פירט את "מסע ההפחדה" של בן זאב נגד הוועד.

 

הצעדים שלטענת הוועד נוקט בן זאב נגד העובדים כוללים, בין היתר, את צמצום קרן ההלוואות לעובדים - זאת במקביל למתן הלוואה של 3.5 מיליון שקל לבן זאב עצמו, שצפויה להפוך למענק.

 

גולדנברג סירב להגיב לידיעה והוסיף כי הוא "ימשיך בתפקיד עוד כמה חודשים טובים". בן זאב ציין כי שיחות שהוא מקיים בארבע עיניים עם עובדים אינן לפרסום.

x