שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט

טיסה בזמן קורונה הפניקס 
צילום: שאטרסטוק
 

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת פוסט קורונה

אפשר לומר שאמנם רואים את האור בקצה משבר הקורונה, אבל עבורנו הישראלים, אין חזרה אמיתית לשגרה בלי היכולת לטוס לחו"ל. הבשורות הטובות הן שהקיץ מתקרב והצפי הוא שבקרוב נוכל לשבת שוב במושב המטוס בדרך לחופשת התאוששות מהתקופה הלא קלה שחווינו. אבל הפעם, יותר מתמיד, עלינו להפנים את החשיבות של השמירה על בריאותנו בעת השהיה בחו"ל. ולכן, רגע לפני שנסגרים על יעד הנסיעה, חשוב לדבר על ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים הנלווה לו

בשיתוף הפניקס 24.05.20

היום, בפרספקטיבה של זמן, הקורונה לימדה אותנו כמה חשוב לשמור על בריאותנו בכלל ובפרט, כשאנחנו נמצאים במדינה זרה. אבל היא גם לימדה אותנו דבר חשוב נוסף: אם עד היום החשש של מטיילים התמקד לרוב במדינות עולם שלישי שמתקשות לספק שירותים רפואיים ברמה של העולם המערבי, כעת אנחנו מבינים כי במקרי קיצון, גם מערכות בריאותיות מתקדמות מתגלות כמוגבלות. תובנות אלה מחזקות את הנחיצות שבהצטיידות בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מתאימה שתספק כיסוי בריאותי מירבי, ללא תלות ביעד של הטיסה.הפוליסה שמגינה מפני הקורונה ועוד

מערך הזיהוי והבדיקות של הנגיף משתפר ומשתכלל בישראל ובעולם, באופן המאפשר פתיחה של נמלי תעופה, וזהו סימן לכך שבקרוב מאד נוכל שוב לטוס לחו"ל. אבל הדבר מפחית רק במעט את הדאגה המרכזית שתלווה אותנו - החשש שלא להדבק בוירוס בעת השהיה בחו"ל, או הידיעה כי אם חלילה נדבק, נזכה לטיפול המיטבי עם כיסוי ביטוחי המותאם למצבים אלו.

 

טיסה
טיסה צילום: שאטרסטוק

 

הפניקס SMART TRAVEL מכסה הוצאות רפואיות, גם לטיפול בקורונה. למעשה, הפוליסה מתוכננת כך שהמבוטח יקבל מענה מהיר ומלא 24/7, במינימום בירוקרטיה שנלווית במקרים של אשפוז או ניתוח חירום בחו"ל, עם כיסוי אנלימיטד שאינו מוגבל בסכום (למעט מקרים בהם עבר המבוטח הליך חיתום רפואי טרם רכישת הביטוח) הדבר נכון לא רק לנגיף הקורונה אלא לכל בעיה בריאותית שעלולה לקרות שזוכה למענה בכיסוי ביטוחי רחב, הכולל בין היתר, חילוץ והצלה, הטסה רפואית לישראל, פינוי אווירי ממקום האירוע לבית חולים קרוב, הוצאות העברה ברכב יבשתי ועוד.

 

חיטוי מטוס
חיטוי מטוס צילום: שאטרסטוק

  

אולם היתרון של הפניקס SMART TRAVEL אינו מסתכם בהיקף הכיסוי וקשור גם בשרות המתקדם הניתן למבוטח. באמצעות שימוש באפליקציה ייחודית מסוגה בעולם, הנוסע מקבל מענה 24/7 בכל יעד על פני הגלובוס, עם אלפי רופאים ומרפאות הזמינים לו במרחק הקלקה אחד, כולל האפשרות להתייעץ עם רופא ישראלי אונליין שזמין 24/7.

 

כדי להבין עד כמה שרות זה יכול להיות משמעותי, אם עד לפני כמה שנים, הייתם צריכים לאתר בעצמכם רופא מתאים ולשלם לו מכספכם ורק בהמשך, עם החזרה לארץ, הביטוח היה 'מתחשבן' איתכם ומחזיר לכם את הכסף, עם הפניקס SMART TRAVEL כל השיטה משתנה. כעת, כל מה שצריך הוא להכנס לאפליקציה ולהגדיר את הבעיה הרפואית והיא תאתר עבורכם רופא רלוונטי בסביבה. האפליקציה גם תספק לכם מידע בעל ערך על המרפאה, השפות אותן הרופא מדבר, המלצות ואפילו תמונות של המקום, ולא תשכח לתזמן עבורכם את התור ולשלם בתום הביקור במרפאה. חסל סדר כל העיסוק עם שמירת קבלות והתחשבנות מאוחרת מול חברת הביטוח.

 

כל אלה ועוד מלמדים כי כיום לא מספיק לגלות אחריות ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מבעוד מועד, אלא עלינו לוודא כי הביטוח מספק תמורה מלאה בתקופה של חוסר יציבות בריאותית עולמית.

 

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות