$
פרסום ושיווק

משבר הקורונה

3 סניפי ארומה תל אביב נסגרו במהלך הקורונה והזכיינים עזבו את הרשת

מדובר בסניף ב"מרכז מיקדו" בתל ברוך צפון, בבית וואלה ברחוב פנקס וברחוב קפלן במתחם שרונה. לפני משבר הקורונה נסגר סניף ארומה ברחוב לוינסקי בדרום העיר

נווית זומר 18:3730.04.20

3 סניפי ארומה תל אביב נסגרו במהלך משבר הקורונה והזכיינים עזבו את הרשת. מדובר בסניף ב"מרכז מיקדו" בתל ברוך צפון, בבית וואלה ברחוב פנקס וברחוב קפלן במתחם שרונה. לפני משבר הקורונה נסגר סניף ארומה בלוינסקי.

 

 

 

עד כה הפעילה ארומה תל אביב 41 סניפים. עינת גולן מבעלי הרשת: "סניף בבית וואלה נסגר אמנם בעיתוי הקורונה, אך שכן במבנה שיפונה לצורך פרויקט בנייה עתידי. סניף מיקדו בתל ברוך היה סניף חלש שתוכנן להיסגר. בלוינסקי הסניף נסגר עוד טרום הקרונה".

 

 

גולן עינת, בעלי קבוצת זאפה וארומה תל אביב גולן עינת, בעלי קבוצת זאפה וארומה תל אביב צילום: מיכה לובטון

 

לדברי גולן, במקביל הרשת פתחה סניפים חדשים במידטאון ובעתידים, שנחתמו עוד טרם משבר הקורונה. כמו כן הרשת אמורה לפתוח סניפים בבית החולים אסותא ברמת החייל וב"אקדמית" ביפו.

 

ענף המסעדות ובתי הקפה נפגע קשות מהקרונה ועדיין לא ידוע מתי יחזור לפעילות מלאה וניתן יהיה לשבת בבתי הקפה ולא רק להסתפק בשירותי טייק אוויי. גם לכשיינתן ההיתר, ייתכן והנחיות הבריאותיות כמו שמירת מרחק בין השולחנות והחשש של האנשים מהתקהלות, עלולים לפגוע בענף גם בהמשך: בירידה בפדיון וברווחיות.

 

ארומה תל אביב עברה בשנת 2019 שנה לא פשוטה עם פרשת הרעלת הטונה בסניף בדרך בגין. משבר הקורונה פגע גם בזאפה רשת המועדונים להופעות, שגולן הוא בעליה, שגם היא עדיין סגורה ובקטגוריה של ענפים שיפתחו אחרונים.

x