$
בורסת ת"א

לאחר התפטרות שוורצברג: גולף מינתה מ"מ מנכ"ל לעדיקה

גולף מודיעה הבוקר על מינויו של היזם רועי הסל לתפקיד מנהל החברה הבת - הוא יפרוש מדירקטוריון עדיקה בעקבות המינוי: "רועי הוא בעל ניסיון עשיר ומוכח מעולם האי קומרס, היזמנות והפיננסים - הוא ייצב את השורות ויחזיר את השקט לארגון"; בשבוע שעבר התפטר מנכ"ל החברה דדי שוורצברג וחברים נוספים בהנהלה, על רקע חילוקי דעות עם בעלות השליטה גולף וכלל תעשיות

אורנה יפת 12:0219.04.20
רועי הסל מונה לממלא מקום מנכ"ל בחברה האופנה עדיקה. בשבוע שעבר התפטרה ההנהלה הבכירה של עדיקה ובין היתר מנכ"ל ומייסד החברה דדי שוורצברג, המשנה למנכ"ל צבי אלון, מנהלת האופנה ליטל שוורצברג וסמנכ"ל הקריאייטיב תום רום - בכירי ההנהלה התפטרו על רקע חילוקי דעות עם גולף וכלל תעשיות בנוגע להתפתחות עדיקה בארה"ב והשקעות בהרחבת החברה.

 

הסל מונה לדירקטור בעדיקה ב-16 באפריל, והיום הודיעה החברה כי הוא מסיים את תפקיד הדירקטור וימונה לממלא מקום מנכ"ל. הסל (40), הוא יזם טכנולוגיה ובעל ניסיון בתחום האופטיקה המקוונת. הוא הקים את חברת EyeBuyDirect ומכר אותה לחברת ESSILOR, שימש כנשיא ומנכ"ל חברת Clearly ו- FramesDirect ובשנה האחרונה שימש כיזם ויועץ בקרן הון סיכון נורווסט.

 

גולף, בעלת השליטה בעדיקה מסרה: "לרועי הסל ניסיון עשיר וגלובלי מוכח בעולם האי קומרס, היזמות והפיננסים, ועם כניסתו היום לתפקיד, יפעל באופן מיידי לייצוב השורות והחזרת השקט לארגון, תוך התמקדות בהחזרת פעילות הליבה של החברה ובהמשך צמיחתה, לצד שמירה על מיצובה אל מול קהל לקוחותיה. רועי הוכר על ידי הפורום הכלכלי העולמי כמנהיג גלובלי צעיר בשנת 2016 ובשנת 2017 נכנס לרשימת 40 אנשי העסקים המובילים מתחת לגיל 40 בוונקוור".

 

הסל בוגר בית הספר לעסקים בהרווארד, בית הספר למנהל עסקים ראטגרס, בעל תואר בכלכלה ופילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב (כלכלה ופילוסופיה), ובוגר בית הספר אליוט ליחסים בינלאומיים מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון

 

 

רועי הסל רועי הסל צילום: Chris Thorn

 

x