מילון כלכליסט
מחשב נייד MAC
מחשב נייד MAC 
צילום: pixabay
 

תיקון מק - איך זה עובד?

מחשבי מק הם מבין המחשבים החזקים והאיכותיים יותר הקיימים בשוק. מעצבים גרפיים או גיימרים רציניים אוהבים להשתמש במחשבים אלה, בזכות החומרה החזקה שלהם

בשיתוף אגס נגוס 19.04.20

אבל גם מחשבי המק אינם חסינים מפני פגיעות. וכשמחשב כזה מתקלקל, חשוב לפנות לטכנאי מקצועי כדי לתקן אותו. רק כך תוכלו לחזור להבטיח את הסיכויים שלכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית.מדוע איני יכול לתקן את המק שלי בעצמי?

אם אינכם מבינים במחשבים, ובייחוד במחשבי מק, לא תוכלו לתקן את המחשב שלכם, אלא רק לגרום לו נזק. טכנאי מק מקצועי יודע לבצע תיקון מק ולהבחין בתקלות השונות – תקלה במקלדת, רכיב שרוף בלוח האם, סוללה וכדומה ולתקן אותו במהירות. כמו כן, חשוב להבין שהמק פועל על מערכת ההפעלה הסגורה Mac OS, ולכן התיקון שלו עשוי להיות שונה מתיקון מחשב הפועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד. מעבר לכך, אם יש צורך בהחלפת רכיבים, הרי שבמעבדה מקצועית לתיקון מק יבצעו את ההחלפה לרכיבים מקוריים בלבד. רכיבים אחרים עלולים לגרום לנזק למחשב.

 

כבר לא צריך לרוץ בין מעבדה למעבדה כדי לתקן את המק

אם בעבר היה צריך להכניס את המק לרכב ולהסיע אותו במהירות למעבדת התיקונים, הרי שהיום אפשר ליהנות משירותי איסוף מכל מקום שבו אתם נמצאים. שירותי איסוף מהבית מתאימים לכם –

• עובדים עסוקים שאינם יכולים לצאת ממקום העבודה – אם המק שלכם התקלקל בדיוק אחרי ששמרתם עליו עבודה חשובה, אתם יכולים פשוט לעבור למק אחר עד שיבואו לאסוף את המק התקול, מבלי לבזבז זמן עבודה.

• אין לכם זמן לצאת מהבית – אם אתם מוכרחים להישאר בבית ולשמור על הילדים, או שיש לכם מגוון רחב של מטלות לבצע, אפשר לקרוא לטכנאי מק ולהמתין להם עד שיבואו.

• לא רוצים לחפש מעבדה בחום/ בקור – ואתם צודקים. אין לכם באמת סיבה לעשות את זה כשאתם יכולים להינות משירות מלא עד הבית הכולל איסוף מחשב המק והחזרתו.

 

צילום: pixabay

 

אגס נגוס – הכירו את המעבדה לתיקון מחשבי אפל

לא מצליחים להדליק את המק שלכם? אגס נגוס היא התשובה. מעבדת התיקונים המקצועית מתמחה במיוחד במחשים של אפל, והצוות שלה נמצא כאן כדי לעזור לכם לתקן את התקלות במהירות האפשרית. במעבדה תוכלו ליהנות משירותים בפריסה ארצית, בדיקה בחינם, ואם אתם סטודנטים – תקבלו הנחה משמעותית. למעבדה מעל ל- שנות ניסיון בתחום, והיא יודעת להתמודד עם מגוון רחב של תקלות מק.

 

ככה זה עובד באגס נגוס

אם יש לכם מק תקול, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לאגס נגוס בטלפון או למלא טופס התקשרות. בשלב הבא יתאמו אתכם פגישה להגעה לאיסוף המכשיר ממקום הימצאכם. השלב השלישי הוא איתור תקלות המחשב, קביעת התקלה ועדכון הלקוח לגבי הצעת המחיר. ולבסוף, השלב הרביעי והאחרון הוא תיקון המחשב, גביית תשלום ומסירת המחשב ללקוח.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות