מילון כלכליסט
לוגו
לוגו 
צילום: יח"צ
 

כבר לא צריך לרדוף אחרי מפרסמים לכתבות יח"צ

היום כל בעל עסק כבר יודע שאם הוא לא נמצא באתר האינטרנט, הוא לא קיים. העניין הוא שלא כל אחד מכיר את עולם האינטרנט ויודע איך לפרסם בו

בשיתוף BUYPOST 12.04.20

יכול להיות שאפילו לכם יש חבר עורך דין מוכשר, אך רק מעטים יודעים עליו. והכול משום שהוא לא יודע לפרסם את עצמו כמו שצריך.כשראיינו את גל חזיזה, הבעלים של חברת BUYPOST, גילינו שאפשר גם אחרת. גל נשוי+3, ויש לו רקע בשלושה תחומים שונים. הוא מהנדס מחשבים, היה הבעלים של אשקלונט ועוסק היום בקידום אתרים ובהנגשת עולם הפרסום לכל עסק. הרקע והניסיון של גל במחשבים, עיתונות וקידום אתרים הופכים את חברת BUYPOST למיוחדת במינה.

 

גל, ספר קצת על המיזם שלך

"BUYPOST קיימת כבר 5 שנים. מדובר בפלטפורמה שנועדה לקשר בין בעלי העסקים למקדמי אתרים וחברות יח"צ כדי לבצע פרסום ממומן או לפרסם כתבות בתשלום ולרכוש קישורים. במקום שבעל העסק ירדוף בכל פעם אחרי מפרסם אחר, אצלנו אפשר לרכוש קישורים לקידום אתרים במקום אחד".

 

אם יש לי, למשל, מסעדה בשרית. איפה אתפרסם אצלכם?

"בדרך כלל מומלץ להתפרסם באתר העוסק בתחום הקרוב לעיסוק שלך. כך שאם יש לך מסעדה בשרית, כדאי לפרסם אותה באתר שעוסק במסעדנות ופנאי. בכללי, אנחנו עובדים עם מגוון רחב מאוד של אתרים בתחומים שונים: חדשות, טכנולוגיה, מחשבים, רפואה, רפואה משלימה, עורכי דין, ביטוחים, לייף סטייל והיד עוד נטויה. אתרים מקצועיים, מקומיים, קטנים וגדולים – בכולם אפשר לפרסם וליהנות מהתוצאות".

 

אז בעצם אם אני רוצה לפרסם תוכן באתר שלך, איך זה עובד?

"האפשרות הראשונה היא שבעל האתר עצמו מספק לנו את התוכן ואנחנו דואגים להעלות אותו לאתר המתאים. האפשרות השנייה היא להזמין את התוכן דרכנו. כך, במסגרת רכישת קישורים בעל האתר זוכה לתוכן איכותי ולפרסום באתר מוביל מבלי לשבור את הראש או להתחיל ולחפש מפרסם שמוכן לעבוד איתו".

גל חזיזה
גל חזיזה צילום: אבי אלפסי

 

וזה היתרון הבולט של BUYPOST, בעצם, שאפשר להזמין הכול במקום אחד?

"בהחלט. תראה, רכישת קישורים לקידום אתרים אינה פשוטה כמו שהיא אולי יכולה להצטייר ממבט ראשון. פעם בעל האתר היה צריך לפנות להרבה מאוד מפרסמים ולבקש מהם הצעות מחיר לרכישת קישורים. זו עבודה מסורבלת ומסובכת שגוזלת זמן. ובואו לא נשכח שבעל האתר צריך גם לקדם את העניינים בעסק שלו. אנחנו חוסכים לבעלי העסקים את העבודה – מעלים תוכן וקישורים לאתר המתאים ונגמר הסיפור".

 

ותוך כמה זמן אפשר לראות את התוכן שהזמנתי באינטרנט?

"אני דואגים לפרסום במהירות רבה, כאשר טווח הזמנים יכול לנוע בין כמה שעות בודדות לימים ספורים בלבד".

 

אפשר להזמין דרכך הרבה קישורים?

"ודאי. BUYPOST מקבלת הזמנות קישורים גדולות במחירים משתלמים לבעל העסק".

 

וככה אפשר להעלות את הנוכחות ברשת?

"כמובן. הגיע אליי פעם מעצב פנים מאזור המרכז עם תיק עבודות מרשים. הוא לא מבין מדוע אין לו מספיק פניות ולמה השם שלו לא מופיע בחיפוש בגוגל. עשיתי לו פרסום במחיר משתלם במיוחד: ב-20% מהמחיר יח"צ. לא עבר זמן רב, יותר אנשים התחילו לפנות אליו. בסוף הוא הצליח להעלות את מספר הפניות ב-50%".

 

מיהם הלקוחות שמגיעים אליך?

"אין בעל עסק שלא צריך פרסום: אינסטלטור, עורך דין, רואה חשבון, מפיק אירועים - כולם מבינים שבסופו של דבר הפרסום מתחיל באינטרנט. יש לי אפילו לקוחות שבאים דרך לקוחות אחרים. לדוגמה, יש לי לקוח בעל חברת ניקיון שאני עושה לו פרסום קבוע, והוא נהנה מלידים טובים בכל חודש. הוא המליץ עליי לחבר שלו המספק משלוחי פרחים במרכז הארץ. החבר הגיע אליי בלי הזמנות כמעט, והיום אי אפשר להשיג אותו בטלפון מרוב שהוא מטפל בפניות כל היום".

 

ולסיום, ל-BUYPOST יש תכניות לעתיד?

"המטרה שלי היא להנגיש עד כמה שאפשר את תחום יחסי הציבור לכל עסק שזקוק לכך, והכול במחירים משתלמים ובשקיפות מלאה. לקוח שפונה אליי מקבל מענה מיידי בטלפון, בוואטסאפ או במייל".

 

לפרטים נוספים באתר BUYPOST

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות