$
פרסום ושיווק

רשת הכושר סטודיו סי מחליפה ידיים

הרשת, המפעילה 35 סניפים, נמכרת ב-10 מיליון שקל בלבד לאנשי העסקים דורון כהן וניצן אריה. כהן: "העסקה מורכבת ממזומן ומבונוסים עתידיים, כך ששווייה יכול להגיע לעשרות מיליוני שקלים"

אורנה יפת 16:5703.12.19

רשת מרכזי הכושר סטודיו C החליפה ידיים. הרשת, בבעלות שמשון הראל, ברק קנה ואמריקה ישראל, נמכרה בעסקה המוערכת בלמעלה מ-10 מיליון שקל.

 

הרוכשים הם דורון כהן וניצן אריה, הבעלים של חברת כוונון, המתמחה בייעוץ ואסטרטגיית תוכן. השניים היו בעבר גם בעלים של רשת בתחום החינוך. שמשון הראל הוא מבעלי אמריקה ישראל, וברק קנה הוא דירקטור בחברת מאיר השקעות. 
אימון בסטודיו סי אימון בסטודיו סי צילום: YouTube

 

לדברי דורון כהן, "שכנענו את הבעלים למכור לנו את הרשת כי אנחנו מאמינים בה. טרנד הבריאות והספורט נמצא בתאוצה. אנחנו מתכוונים לשמור על אופי הרשת ככזו שפונה לנשים, ובכוונתנו להרחיב את מספר הסניפים. נכנסנו לחברה לפני עשרה ימים ואנחנו מגבשים אסטרטגיה להתפתחות הרשת".

 

היקף העסקה נמוך במיוחד, שכן מדובר ב-35 סניפים שנמכרים במחיר השווה למכון כושר אחד של המתחרים. לשאלה האם לסטודיו סי חובות שהבעלים החדשים לקחו על עצמם, השיב כהן בשלילה. "העסקה מורכבת ממזומן ומבונוסים עתידיים, כך ששווייה יכול להגיע לעשרות מיליוני שקלים".

 

סטודיו סי מפעילה 35 סניפים שגודלם הממוצע 400 מ"ר, ויש לה 32 אלף מנויות. הרשת מעסיקה כ-700 עובדות. זאת בניגוד למתחרה הגדולה הולמס פלייס, שמפעילה מכוני כושר בשטח ממוצע של כ-1,500 מ"ר.
x