$
פרסום ושיווק

לנדוור בעד הסביבה: מחליפה את קשית הפלסטיק בקשית קרטון

עלות של אריזת קשיות קרטון גבוהה פי 5 מאריזת קשיות פלסטיק; מנהלת השיווק של הרשת: "יש הד ציבורי לנושא, הלקוחות מגיבים בחיוב ואנחנו מקווים שהירידה בכמות הקשיות שיוצאת מהרשת תאזן את ההתייקרות"

אורנה יפת 18:1616.10.19

רשת בתי הקפה לנדוור מוותרת על קשיות מפלסטיק: ברשת החלו לפני חודש וחצי להחליף את כל קשיות הפלסטיק בקשיות מקרטון.

 

 

 

בלנדוור 77 סניפים והמהלך כבר הוחל על 75% מהסניפים כאשר בתחילת דצמבר תעבור הרשת גם למגשיות מקרטון שישמשו לצורך משלוחי טייק אווי, אך המכסה עדיין ישאר מפלסטיק.

 

 

קשית שתייה מקרטון בלנדוור קשית שתייה מקרטון בלנדוור צילום: חי דוראני

 

“בבית קפה בישראל צורכים 65 אלף קשיות בממוצע והמטרה במהלך להרתם לרצון להפחית את השימוש בקשיות תוך ההבנה שאי אפשר לעושת את זה באופן חד”, אמרה הילה אושינסקי, מנהלת השיווק של הרשת. “השתייה הקלה והמיצים הסחוטים יוגשו בלי קש. אם הלקוח ירצה קש, הוא יקבל קש מתכלה מקרטון, וזה רק לפי בקשה. עלות של אריזת קשיות קרטון גבוהה פי 5 מאריזת קשיות פלסטיק, ומן הסתם זה לא עבר חלק מול כל הזכיינים שבסוף משלמים על השינוי הזה מכיסם. אבל יש הד ציבורי לנושא, הלקוחות מגיבים בחיוב ואנחנו מקווים שהירידה בכמות הקשיות שיוצאת מהרשת תאזן את ההתייקרות”.

 

יש לא מעט בתי קפה פרטיים ומסעדות שכבר כיום מגישות קשיות מקרטון ולא מפלסטיק, ולא רק בגלל השמירה על הסביבה, אלא מכיוון שקש מקרטון משדר ללקוח משהו יוקרתי יותר. בתוך כך, עמותת מסעדנים חזקים יחד פנתה השבוע בקריאה למסעדנים להפסיק להשתמש בקשיות מפלסטיק שמזהמים את הסביבה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x