שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט
הימורים מקוונים בספורט
הימורים מקוונים בספורט 
צילום: canva
 

חברת SBTech בבעלות שלום מקנזי נבחרה לספקית ההימורים המובילה בספורט ל-2019

החברה זכתה בנוסף גם בפרס הספקית המובילה בקטגוריית הימורים על אירועים תוך כדי משחק, זו השנה הרביעית ברציפות

בשיתוף ביי-פוסט, מאת: אילן מקייטן 11.09.19

חברת התוכנה SBTech זכתה בשני פרסים נחשבים בעולם של ספקיות של תוכנות ההימורים. SBTech של איש העסקים שלום מקנזי, זכתה בפרס ספקית הימורי הספורט המובילה לשנת 2019, ובנוסף בפרס ספקית בקטגוריית הימורים על אירועים תוך כדי משחק (Best In-play Betting software). בקטגוריה הזו, זכתה SBTech בפעם הרביעית ברציפות.הפרסים ניתנו ביוני 2019 בטקס השנתי של ארגון המשחקים האלקטרונים העולמי (eGaming Review Global, או EGR), אחד הטקסים הנחשבים ובעלי המוניטין החזקים ביותר בתעשיית ההימורים העולמית. מטרת הטקס היא לציין ולהלל את ספקי השירות הטובים ביותר במגוון רחב של קטגוריות, לרבות משחקים, תוכנות הימורים, רשתות, מובייל, סליקת תשלומים ותשתיות. הטקס נערך במתחם ה-Tower Of London היוקרתי. ארגון EGR הינו גוף מוביל המסקר את תעשיית המשחקים המקוונים, לרבות משחקי הימורים מקוונים.

 

הימורים מקוונים בספורט
הימורים מקוונים בספורט צילום: canva

 

מיהי SBTech

חברת SBTech, הנמצאת בבעלות מנכ"ל חברת 888 לשעבר, ג'ון אנדרסון, ובבעלות איש העסקים הישראלי שלום מקנזי השיגה בשנים האחרונות התקדמות רבה, והפכה לספקית פלטפורמות וטכנולוגיית ההימורים הגדולה בעולם. החברה תפסה אחיזה גוברת בשווקי ההימורים בבריטניה, ארה"ב וצפון אירופה. החברה משתפת פעולה עם תאגידי הימורים מובילים בארה"ב כגון Churchill Downs Golden Nugget וכן Resorts Casino.

 

הפרסים בהם זכתה SBTech מצטרפים לפרסים נוספים בהם זכתה החברה. בשנת 2017 זכתה SBTech בפרס ספקית תוכנת הימורי הספורט המובילה של השנה של ה-Gaming Intelligence awards או בקיצור ה-GIA. כמו כן, זכתה בפרס סוכן ההימורים של השנה מטעם ארגון SBC.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות