מילון כלכליסט
פיפלבז
פיפלבז 
 

הגיע הזמן להחזיר את ההשקעה: מה הסיפור של חלוצת השקעות ההמונים?

קחו רגע ותחשבו על הרעיון הכי מטורף שלכם, זה שמבדיל ביניכם לבין המיליונים, התהילה וכתבות הפרופיל בפורבס. עכשיו, תשאלו את עצמכם שאלה פשוטה: "מה מונע מכם לצאת עם הרעיון הנ"ל לאור?" כנראה שתענו לעצמכם שאתם צריכים יותר זמן, למצוא משקיעים, להקים צוות או כל סיבה (ויש שיגידו תירוץ) אחרת, אבל האמת היא, שב-2019 אפשר להגיד בקלות, שזמן ומציאת משקיעים הם כבר לא פקטור. למה?

בשיתוף פיפלביז 08.09.19

השיטה שלקחה את הבלעדיות מעמק הסיליקון

בשנים האחרונות, עולם היזמות עד למהפכה שרק תופסת תאוצה – עולם מימון ההמונים, שהעביר את הכוח מהאינדיבידואלים החזקים לקהל גדול ותומך. אתרים כמו Kickstarter, GoFundMe ו-Indiegogo כבר מזמן נכנסו ללקסיקון שלנו, ואנחנו עדים לפרויקטים, מוצרים ושירותים רבים שלא היו מקבלים אפילו עשירית מההזדמנות שהם קיבלו בזכות הפלטפורמות החדשות. ההייפ הגדול הוביל לאבולוציה של התחום והתפתחות ל"השקעות המונים" בו אתה לא רוכש את המוצר, אלא מניות בחברה.פיפלביז – להשקיע כמו גדול, בקטן

אם עד עכשיו עולם היזמות בעיקר פזל לכיוון קרנות הון סיכון והמשקיעים הפרטיים, ואישים רבים נרתעו מהרעיון של לתמוך בחברה מסוימת ולרכוש מניות, הרי שפיפלביז הצליחה לקחת את הרצונות של שני הצדדים ולאחד אותם לפלטפורמת השקעת ההמונים הראשונה בישראל, זאת באמצעות אישור מיוחד (רישיון "רכז ההצעה") מרשות ניירות הערך שמאפשרת לחברות המשתמשות בשירותיה להציע מניות של ממש בתמורה להשקעה כספית.

 

אם זה נראה לכם יפה "על הנייר", הנתונים מוכיחים מציאות – הפלטפורמה עזרה לעשרות סטארטאפים להגיע לסבבי גיוס מוצלחים ולגייס עשרות מיליוני שקלים, עם שמות מובילים כמו Twik, NeuroSense ועוד תוך מתן הזדמנות להפוך לחלק מאותן חברות באמצעות רף כניסה להשקעה נמוך יחסית, במונחים שהיו רלוונטיים עד כה רק לבעלי הון וקרנות הון גדולות. היום, המשחק השתנה – וכולם יכולים לקחת בו חלק.

 

פיפלבז
פיפלבז

 

הכירו את ההזדמנות שלכם להצטרף לסיפור ההצלחה

קוראי הכתבה הזו התפלגו לשתי קבוצות עיקריות: אלו שרוצים להשקיע או לקדם את הרעיון שלהם בפיפלביז, ואלו שרוצים לדעת יותר על הפלטפורמה עצמה. אם אתם משתייכים לקבוצה השנייה, יש לנו חדשות עבורכם – יש לכם הזדמנות בת שבועיים(?) להפוך לחלק של ממש בפלטפורמת פיפלביז ולהשקיע בה בתמורה לאחוזי בעלות בחברה.

 

לפרטים על ההשקעה בפיפלביז >

 

58,000,000 ₪ לא טועים

7,000 משקיעים שהשקיעו מעל 58 מיליון ₪ באמצעות פיפלביז ושלוש שנים בהם החברה מראה צמיחה מרשימה של עשרות ואף אלפי אחוזים בסכומי הגיוס, בכמות המשקיעים ובהכנסות. איך מגיעים למספרים האלו?

 

בזכות החלוציות: פיפלביז היא החברה הראשונה בישראל שזכתה ברישיון "רכז ההצעה" שמאפשר ליזמים בפלטפורמה להציע אחוזים בחברה בתמורה לכסף, פריבילגיה שעד אז הייתה נתונה אך ורק לשוק ההון. בזכות רישיון זה, פיפלביז הצליחה להפוך לפלטפורמת השקעות ההמונים המובילה בישראל.

 

בזכות הצוות העומד מאחוריה המורכב מאנשי טכנולוגיה, שיווק, פיננסים ומשפט אשר כל מטרתם הינה להעניק ליזם את המעטפת הטובה ביותר לקמפיין הגיוס שלו. ובזכות במגוון האפשרויות הניתנות למשקיעים וליזמים – והיד עוד נטויה.

 

בזכות השוק: שוק השקעות ההמונים צפוי להניב 7 מיליארד דולר בשנת 2019, סכום שיקפוץ ל-11 מיליארד דולר בשנת 2021 (גידול שוק של 34% בשנה) – והנתח שלכם רק יגדל בהתאם.

 

בזכות ההצלחה עולמית: ארה"ב ידועה בכמות ההשקעות הגדולה שמתבטאת כמעט בכל תחום, אך גם האנליסטים המובילים לא יכלו לחזות תוצאות של גידול של 190% בכמות המשקיעים שהסתכמו בהכנסות של יותר מ-290 מיליון דולר, וכל זה בשנה אחת (2018).

 

באשר לאנגליה שמחזיקה גם היא בקהל משקיעים מרשים, פלטפורמות השקעת ההמונים נמצאות כעת במקום השני בכל הקשור להשקעות, מיד לאחר קרנות הון סיכון.

 

בזכות שיתופי פעולה: פיפלביז מחזיקה בשיתופי פעולה עם חברות מובילות כמו לאומי קארד, שרונה וונצ'רס, אתרים כמו דה מרקר וביזפורטל ועוד.

 

השקעה לזמן מוגבל, זוזו!

לא נותר זמן רב עד לתום סבב הגיוס, ועכשיו אתם יכולים להצטרף למעל 700 איש שהשקיעו כבר יותר מ 2 וחצי מיליון ₪ בחברה. יש לכם הזדמנות חד פעמית להשקיע את הכסף שלכם בחברה מובילת שוק.

 

לפרטים על ההשקעה בפיפלביז >

 

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות