$
פרסום ושיווק

מיניליין רכשה את פעילות מותג המיזוג פוג'יטסו ב־25 מיליון שקל

פוג'יטסו הוא מותג מיזוג אוויר שמיועד לפרויקטים יוקרתיים, וילות, משרדים וחללים תעשייתיים. הפעילות של המותג בישראל מגלגלת כ־50 מיליון שקל בשנה.

אורנה יפת 08:2805.09.19

חברת מיניליין, יבואנית מוצרי החשמל ובעלת רשת א.ל.מ, רכשה את הפעילות והנציגות של מותג מערכות מיזוג האוויר היפני פוג'יטסו מחברת יניר מערכות של אלי קמחי. כך נודע ל"כלכליסט". 

 

החברה, בבעלות אבי אשר, קבוצת אלייד ולאומי פרטנרס, שילמה עבור פעילות המותג כ־25 מיליון שקל.

 

 צילום: שאטרסטוק

 

הפעילות של פוג'יטסו בישראל מגלגלת כ־50 מיליון שקל בשנה. במסגרת העסקה עברו למיניליין גם 20 עובדים, המתמחים במערכות פוג'יטסו. הרכישה מכניסה את מיניליין לשוק שלא שיחקה בו עד כה, של מערכות מיזוג מתקדמות בטכנולוגיית VRF.

 

פוג'יטסו הוא מותג מיזוג אוויר שמיועד לפרויקטים יוקרתיים, וילות, משרדים וחללים תעשייתיים. מיניליין נכנסת לשוק שמגלגל כ־600–700 מיליון שקל בשנה, מתוכו מזגני ה־VRF מהווים 250 מיליון שקל בשנה ומזגנים מיני־מרכזיים ומפוצלים כ־450 מיליון שקל.

 

בשוק הזה משחקים, בין היתר, מותג המזגנים מיצובישי, מזגני דייקין של אלקטרה, מזגני LG והמותג טושיבה של תדיראן. רכישת פוג'יטסו סינרגטית גם לקבוצת אלייד, השותפה במיניליין, שאחת הזרועות שלה היא אלייד נדל"ן שעוסקת בתחום הנדל"ן המניב ומקימה מרכזי מסחר ומגדלי משרדים. מיניליין היא גם יבואנית מזגני סמסונג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x