מילון כלכליסט
ניר נווה בגדדי
ניר נווה בגדדי 
צילום: יח"צ
 

הפתעה בתחרות המי"ל: הקבלן נווה-בגדדי שלישי אחרי פרטנר והלמן אלדובי

לצד חברות ענק עם מחלקות שירות לקוחות גדולות ומוכרות, כגון פרטנר, אלקטרה FM, קבוצת שלמה, לאומי קארד, ועוד, נווה-בגדדי חברה לבנייה הגיעה לגמר תחרות "מצויינות בשירות וחווית לקוח של המי"ל" וזכתה במקום השלישי

בשיתוף אפדייט תקשורת שיווקית 29.08.19

 נווה-בגדדי חברה לבנייה, המתמחה בבנייה למגורים ובפרויקטים בתחום תמ"א 38, השתתפה בתחרות המי"ל למצוינות בשירות וחווית לקוח בשתי קטגוריות שונות על מהלכים משמעותיים שבוצעו בחברה וזכתה במקום השלישי (ארד) אחרי פרטנר והלמן אלדובי (שזכו במקומות הראשון והשני בהתאמה), בקטגוריה "שירות כשותף אסטרטגי B2C" ובתעודת הצטיינות על מהלך גדול בארגונים קטנים.זכייתה של נווה-בגדדי חברה לבנייה היתה בעקבות מהלך ארגוני במסגרתו אומץ השירות כשותף אסטרטגי לקיצור זמני הבנייה. כחלק מהמהלך נקבעו שלושה יעדים מרכזיים מדידים: קיצור משך ביצוע פרויקטים כך שהפרויקטים יסתיימו בהתאם או לפני המועד החוזי; שיפור שביעות רצון הלקוחות ע"י מסירת הדירות לדיירים בזמן ללא עיכובים והוצאות נוספות; צמצום מספר תלונות לקוח באמצעות צמצום כמות התקלות והליקויים.

 

בעקבות המהלך הארגוני שהוביל המנכ"ל ניר נווה בארגון, הצליחו בחברה לקצר את זמני הבניה ולהביא לאכלוס הבניינים שהיא בנתה מספר חודשים (בין 2-5.5 חודשים) לפני מועד האכלוס המקורי וזאת מבלי לפגוע באיכות הבנייה. בנוסף צומצם משך הטיפול בפניות לקוחות ומספר הליקויים בדירות בממוצע ירד משמעותית. ניכר כי לאורך תקופה ממושכת ולאור השימוש בשרות כאסטרטגיה יומיומית, החברה צמצמה באופן משמעותי את משך זמני הביצוע של הפרויקט. במקביל הקטינה את כמות התקלות ותלונות הדיירים, והביאה לשיפור בשביעות רצון הלקוחות.

 

ניר נווה בגדדי, מנכ"ל ומייסד נווה-בגדדי חברה לבנייה
ניר נווה בגדדי, מנכ"ל ומייסד נווה-בגדדי חברה לבנייה צילום: יח"צ

  

בין נימוקי השופטים נכתב "מדהים לראות חברת בניה משקיעה כל כך הרבה חשיבה, משאבים ואנרגיה בשיפור השירות. בהחלט יתרון תחרותי משמעותי. שמחתי לקרוא על הדרך שעשיתם מהחזון ועד מימושו". "כל הכבוד על הטמעת תפיסת שירות בתחום פחות מקובל וכזה שבדרך כלל לא שם את השירות בראש." שופט אחר כתב "מהלך יפה שממחיש ששירות הוא לא רק מוקדי שירות וחווית לקוח, ומרכזיות לקוח יכולה לקחת את הארגון לרמה הבאה שלו".

 

לדברי המהנדס ניר נווה, מנכ"ל ובעלים נווה-בגדדי חברה לבנייה: "אני גאה, שמח ומודה לכל העובדים, הספקים ולקוחותינו שהם כולם חלק בלתי נפרד מההישג לו זכינו. באמצעות שיטות ניהול חדשות שיישמנו ללא שום פשרה על איכות הבנייה והגימור ובליווי צמוד של שירות לקוחות הצלחנו להביא לקיצור בזמני הבנייה ולעליה בשביעות רצון הלקוחות שזכו לאכלס את דירותיהם חודשים לפני המועד המתוכנן".

 

תחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח של המי"ל נערכת במטרה לקדם ולהעצים את המודעות לשירות מצטיין בישראל ולהוקיר חברות וארגונים שביצעו מהלכי שיפור יוצאים מן הכלל. צוות השיפוט כלל כ-70 שופטים בהם מנכ"לים, בכירים, יועצים, ואנשי מחקר ואקדמיה ממוסדות מובילים וסקר שביעות רצון לקוחות.

 

נווה-בגדדי חברה לבנייה מקבוצת ניר נווה (בגדדי) בע"מ, נוסדה ומנוהלת ע"י ניר נווה, מהנדס אזרחי מוסמך וקבלן בניין. נווה-בגדדי היא החברה היחידה בתחומה שמחזיקה מחלקת שירות לקוחות ומעניקה לדיירים שירות של טיפול בתקלות גם זמן רב אחרי מועד פקיעת אחריות הקבלן. נווה-בגדדי פורצת דרך בענף הבנייה כחברה העובדת לפי שיטת ניהול חדשנית לענף הבנייה, שפותחה ע"י ניר נווה, המביאה לכך שרוב

 

הפרוייקטים של החברה מסופקים לדיירים עוד לפני תאריך המסירה המיועד, עם מספר נמוך ביותר של רג'קטים. 

http://civilengineer.co.il/

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות