$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

אחרי שלושה חודשים בלבד גיא רוזן התפטר מתפקידו כיו״ר חברת קאנומד

ההתפטרות באה לנוכח חילוקי דעות בין רוזן - המכהן גם כסגן יו"ר תנובה - לבין בעלי השליטה בחברה, ועל רקע ביקורת קשה של רוזן על התנהלות קאנומד כחברה ציבורית

צלי גרינברג 14:1420.08.19

אחרי שלושה חודשים בלבד, גיא רוזן התפטר היום מתפקידו כיו״ר חברת הקנאביס קאנומד. ל"כלכליסט" נודע כי התפטרותו של רוזן, המכהן גם כסגן יו"ר תנובה, באה על רקע חילוקי דעות קשים עם בעלי השליטה בחברה ועל רקע ביקורת קשה שהטיח רוזן על אופן ההתנהלות של קאנומד כחברה ציבורית.

 

ההתפטרות מגיעה יומיים לאחר ההודעה על ביטול עסקת ההשקעה עם צחי נחמיאס - שאמורה היתה לזהרים לחברה למעלה מ-50 מיליון שקל ולהוציא אותה מרשימת השימור של הבורסה. ההחלטה התקבלה בעקבות דרישתו של נחמיאס, בעל השליטה במגה אור, להוריד את סכום ההשקעה שלו בקאנומד.

 

גיא רוזן גיא רוזן צילום: תנובה

 

 

החברה דיווחה לאחרונה כי החליטה, בהובלת בעלי השליטה, ללכת על מתווה השקעה חלופי, של גיוס כ 19.4 מיליון שקל. גורמים בשוק ההון מספרים לכלכליסט, כי "ספק אם סכום הגיוס החדש יספיק על מנת להוציא את החברה מרשימת השימור".

 

נחמיאס היה עתיד להשקיע 25 מיליון שקל עבור 51% מהון מניות החברה במחיר של 85 אגורות למניה. ביטול העסקה היה למעשה הפעם השנייה שבה מתבטל מהלך לשילוב משקיע בקאנומד בחודשים האחרונים - ביוני האחרון נפלה עסקה דומה עם רן בלינקיס, מייסד AM:PM.

 

גיא רוזן סירב להגיב לידיעה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x