$
אינטרנט

אמא לקחה את הסלולרי? הצעירה המשיכה לצייץ מהמקרר

דורותי, חיית מדיה חברתית בת 15, נענשה לאחר שגרמה לשריפה בביתה ונאסר עליה להשתמש בסמארטפון; בייאושה, החלה לעבור בין המכשירים המקוונים בביתה כדי להמשיך ולצייץ. בלית ברירה, פנתה לבסוף למקרר החכם שבמטבח - והפכה לגיבורה בטוויטר

שירות כלכליסט 22:0814.08.19

לצייץ בכל מחיר: נערה בעלת תושיה הצליחה לעשות את הבלתי נמנע בעולם מכשירי הבית החכמים - ופרסמה ציוץ בטוויטר מהמקרר החכם של משפחתה לאחר שאמה החרימה את הטלפון הנייד שלה, ואת קונסולת המשחק שלה שמחוברת לטוויטר אף היא.

 

 

על מעריצה של אריאנה גרנדה בת 15 שמכונה רק בשם "דורותי" נאסר להשתמש בטלפון שלה, אך היא הצליחה למצוא מספר דרכים כדי להגיע אל אלפי העוקבים שלה, ביניהם מכשיר של נינטנדו - קונסולת משחקים Wii U - וכאמור גם המקרר שניצב בבית הוריה.

 

 

 

 

 

דורותי, שסירבה להזדהות בשמה המלא, אמרה שאמה הענישה אותה לפני שבועיים לאחר שגרמה לשריפה בבית בזמן שבישלה ודעתה הוסחה. "היא לקחה את כל הטכנולוגיה שלי כדי שאפנה יותר תשומת לב לסביבה שלי" אמרה הנערה, שהתכתבה עם עיתון הגרדיאן באמצעות האייפד של בן-דודה, כיוון שהעונש שהוטל עליה עודנו בתוקף. "הייתי בהיסטריה! דאגתי כי הייתי כל כך משועממת כל הקיץ וטוויטר מעביר לי את הזמן בדרך כלל". היא חששה גם שתאבד את ה-"mutuals" שלה – חשבונות אחריהם היא עוקבת שעוקבים אחריה בתמורה - ולכן מצאה דרכים חלופיות לשחרר ציוצים לעולם. "חשבון המעריצים" שלה משמש בעיקר לשליחת ציוצים בנוגע לאריאנה גרנדה.

 

אחרי ששלחה ציוץ בו נאמר שאמה לקחה לה את הטלפון פורסם ציוץ נוסף, לכאורה ע"י אמה, בו נאמר: "ראיתי שדורותי משתמשת בטוויטר מהנינטנדו שלה. החשבון הזה ייסגר עכשיו".

 

עוברים למקרר עוברים למקרר צילום: LG

 

 

או אז שלחה דורותי ציוץ בו נאמר: "אמא שלי לקחה לי את הטלפון כך שאין לי ברירה אלא להשתמש ב-Wii שלי.. תודה לכולכם על התמיכה והאהבה". לבסוף, אחרי שאמה לקחה ממנה גם את הקונסולה, המשיכה וצייצה ממקרר ה-LG של המשפחה: "אני מדברת אל המקרר שלי, למה לא" היא אמרה.

 

על פי האתר של LG למקררים החכמים שלה אכן יש יכולות מדיה חברתית, ומקור הציוץ הוא אכן המקרר. אחרי שהסיפור הזה הפך ויראלי, הצטרפה גם טוויטר לקריאה להחזיר את דורות לאינטרנט, תחת ההאשתג #FreeDorothy.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x