מילון כלכליסט
GCX
GCX 
 

GCX שירותי בלדרות מהירה למשלוחי סחר אלקטרוני E-commerce

אם גם אתם נוהגים מדי פעם להזמין מהארץ ומחו"ל, בוודאי שכבר נתקלתם בחברת GCX שפועלת עבורכם מאחורי הקלעים. בכול הנוגע לשילוח בינלאומי, חברת GCX הינה חברת הבלדרות הישראלית הגדולה ביותר והמקצועית שקיימת כיום בארץ. בנוסף, החברה מחזיקה ברישיון סוכן מכס מורשה ועל כן מתפעלת משלוחים באופן מקצועי ומהימן

בשיתוף GCX 03.03.19

אודות GCX:


GCX הינה היחידה בארץ שמחזיקה בתו תקן שמיוחס לסחר אלקטרוני – ecommerce והיא פועלת בכפוף לחוק, ביעילות מרובה ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת שיודעת להתאים את עצמה לצרכי הלקוח באופן שקוף, מהיר ואמין. בין היתר GCX ללא ספק החברה המובילה בכל הנוגע לשילוח מארה"ב ומרחבי אסיה, כאשר היא הבחירה הראשונה של אינספור אתרי סחר פופולאריים וידועים בכול העולם, כגון אי ביי, אסוס ואמאזון. לקוחות הקצה מרוויחים מהבחירה של אתרי הסחר האלקטרוני ב-GCX בשל העבודה מול אלפי מותגים, מחזיקה בניסיון רב, מקצועית מאוד וגם אך לא רק מטפלת בכל האישורים של המשרדים הממשלתיים - הבריאות, התחבורה, התקשורת , החקלאות, מכון התקנים וכדומה.

 

 

אפשר להיות רגועים כשהחבילה בטיפול של GCX

כאשר החבילה שלכם נשלחת באמצעות GCX (גלובל קורייר אקספרס), ניתן להיות רגועים בשני מישורים. ראשית, אפשר להיות בטוחים שהחבילה תגיע ליעד בבטחה ובמהירות האפשרית. שנית, אפשר להיות רגועים שנושא עמילות המכס יטופל במקצועיות המירבית מבלי שלקוח הקצה ייאלץ לצאת מהבית. אין צורך להבין במיסים או לפנות זמן, אלא ממשיכים את חווית הרכישה מהבית באופן הנעים והבטוח ביותר - משלב בחירת המוצר ועד שלב פתיחת החבילה בבית.

 

 

משלוחי חבילות מחו"ל מיסים ותשלומים

הנתונים מעלים שישנו גידול משמעותי במשלוחים שמצריכים תשלום מיסים או אישורים ממשלתיים לצורך שחרור מהמכס. הצרכן הישראלי הוא צרכן חכם ואכן נשקפת מגמה של צרכנים המבקשים לבדוק את עלויות השחרור של המשלוח עוד בטרם מעמד ההזמנה. חברת GCX חרטה על דגלה להנגיש את המידע לצרכנים וכן ניתן למצוא את כל המידע באתר החברה המפנה במידת הצורך לאתר רשות המיסים או לאתרי המשרדים הממשלתיים.

 

הליך שחרור טובין מהמכס כרוך בפעולות פיסיות מול המכס המצריכות כוח אדם ומערכות טכנולוגיות. כמו כן, במסגרת השחרור, בנוסף, לצורך שחרור טובין מסוימים יכול ונדרש לשלם תשלומים נוספים כגון: אגרת רשימון, אגרת מחשב, אגרת בטחון, אגרת ניטול של מסוף המטענים, עלויות אחסנה (היה והמשלוח אינו משוחרר תוך פרק הזמן הקצוב למשלוח בלדרות כחוק).

 

איך יוצרים קשר עם GCX ?

GCX היא חברת הבלדרות הישראלית הגדולה בשוק ועל כן אלפי לקוחות מכל העולם נהנים משירותי החברה באופן שוטף וחלק. עם זאת, מדי פעם מתעוררת שאלה או בקשה ועל כן GCX מעמידה לרשות לקוחותיה אתר ידידותי למשתמש, בו ניתן להשאיר פרטים ולדעת שבתוך זמן קצר נציג שירות יחזור אליכם ויעניק מידע נרחב ושקוף מה שיבטיח שההזמנה תתקדם באופן בטוח ויעיל. בנוסף, באמצעות האתר תוכלו לבצע מעקב רציף אחר סטטוס ההזמנה, כך שבין היתר ניתן להישאר בשליטה מלאה. עוד נציין שכחברה שעוסקת במשלוחים, חברת GCX מבינה עד כמה זמן הנו מצרך יקר, ועל כן מעמידה לרשותכם שתי אופציות נוספות עבור קבלת תשובה מידית: אתם מוזמנים להיעזר בצ'ט האנושי ובקטגוריית "שאלות ותשובות" (מחכה לכם ב"מרכז המידע"). מה נותר? לדעת שאתם בידיים טובות, שהמשלוח מתנהל כחוק ושמשרתים אתכם על הצד הטוב ביותר, כי אמינות ומקצועיות אלו שני קריטריונים מהותיים מערכי החברה.

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות