$
עולם

קריירה מתוקה: יצרנית מילקה מחפשת טועמי שוקולד

Mondelez, שבבעלותה מותגי ממתקים כמו קדבורי, מילקה, אוראו וגרין אנד בלאקס, מגייסת כעת עובדים לארבע משרות טועמים שתפקידם לטעום את מוצרי החברה לפני שהם מגיעים לחנויות. המשרות המוצעות חלקיות כדי שהחיך של העובדים לא יתעייף ואין צורך בידע מוקדם

שירות כלכליסט 23:0502.03.19

זה אולי נשמע כמו קטע מספר של רואלד דאהל, אבל אתם כעת יכולים להגיש מועמדות לתפקיד טועם שוקולד מקצועי.

 

החברה שבבעלותה מותג השוקולד קדבורי, Mondelez International, מגייסת כעת עובדים לארבע משרות טועמים שתפקידם לטעום את מוצרי החברה לפני שהם מגיעים לחנויות. בבעלות מונדלז מספר מותגי ממתקים פופולריים, כולל מילקה, אוראו, וגרין אנד בלאקס, כלומר שהמועמדים שיתקבלו יוכלו לטעום שלל מטעמים שכוללים קקאו.

 

שוקולד קדבורי Cadbury שוקולד קדבורי Cadbury צילום: בלומברג

 

"טועמי השוקולד שלנו נמצאים בעמדת מפתח לעזור למנדלז להשלים ולהשיק מוצר חדש לגמרי בכל רחבי העולם, ע"י טעימה ומתן פידבק בדיוק כמו הלקוחות שלנו," כך נאמר במודעת הדרושים שפורסמה בלינקדאין. "תעבדו לצד בערך 11 טועמי שוקולד ומנהיג פאנל אחד; תשתפו פעולה ותחלקו דעתכם עם אחרים על מנת להגיע להסכמה לגבי הטעם".

 

המשרות הן חלקיות על מנת שהעובדים לא יעייפו את החך שלהם, כך נאמר במודעה. מצויין בה גם שאין צורך בניסיון בטעימת שוקולד עבור אף אחד מהתפקידים, כיוון שהכשרה מלאה תינתן "כדי לפתח את חיישני הטעם שלכם".

 

המועמדים ילמדו גם את אוצר המילים הנחוץ כדי לתקשר ברהיטות את דעתם לגבי המוצרים. אלו שיעמדו בתהליך המיון בהצלחה יעבדו במרכז המחקר של מונדלז שבווקינגהם, ברקשייר, וישתכרו 10.75 פאונד לשעה.

 

תוכלו לקרוא עוד ולהגיש מועמדות כאן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x