$
בורסת ת"א

חברה בת של אאורה תבנה 5 בניינים בצומת סביון ב-375 מיליון שקל

ס.י אבן יזמות רכשה 2.9 דונם באיזור ב-14.8 מיליון שקל; החברה רוצה לבנות 206 מתוך 1,300 הדירות המתוכננות בשכונה החדשה, ובוחנת לצורך כך עסקת קומבינציה עם בעלי הקרקע הסמוכה; הרווח הגולמי הצפוי מהפרויקט נאמד ב-61 מיליון שקל

צלי גרינברג 13:4625.02.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת ס.י אבן יזמות של יעקב אטרקצ'י תבנה חמישה בניינים בצומת סביון בעלות של 375 מיליון שקל. כך דיווחה היום (ב') לבורסה חברת הנדל"ן הציבורית אאורה, המחזיקה בשליטה בס.י אבן.

החברה רכשה 2.9 דונם באיזור תמורת 14.8 מיליון שקל, ומתכננת לבנות בהם 114 דירות. כן דיווחה אאורה כי החברה הבת בוחנת עסקת קומבינציה עם בעלי הקרקע הצמודה למגרש שרכשה, לצורך בניית 92 דירות נוספות.

 

הרווח הגולמי הצפוי לס.י אבן מבניית הפרויקט על שני המגרשים נאמד בכ-61 מיליון שקל והוא יקום במסגרת בניית שכונה חדשה בקרית אונו, שתכיל 1,300 דירות.

 

מנכ"ל אאורה יעקב אטרקצ'י אמר לכלכליסט כי "כמות הדירות היא לפני הקלות ואנו מאמינים כי היא תגדל ל-250 דירות. העיסקה הזו היא די נדירה, כי מאז תוכנית 'מחיר למשתכן', כבר אי אפשר לקנות קרקעות חופשיות בשוק". המנכ"ל הדגיש כי מחצית השכונה נבנית בצד של אור יהודה ומחציתה השנייה בקריית אונו. "אנחנו בונים בצד של קריית אונו".

יעקב אטרקצ'י, בעלים משותף ומנכ"ל אאורה יעקב אטרקצ'י, בעלים משותף ומנכ"ל אאורה 

החברה כבר בונה כיום בקריית אונו במסגרת התחדשות עירונית את פרויקט אונו ואלי, בו היא בונה 672 דירות הנמצאות כבר בשלב הבנייה, ואת פרויקט אחוות האורן, בו היא מתכננת בנייה של 250 דירות נוספות, שיתחילו להיבנות עוד כשנה. עוד כשנה.

 

אאורה נסחרת בבורסה בתל אביב בשווי שוק של כ-420.9 מיליון שקל, מתחילת החודש היא טיפסה ב-0.8% ומתחילת השנה הוסיפה לערכה 21.1%. החברה עוסקת בתחום הנדל"ן ועיקר פעילותה בהתחדשות עירונית.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x