מילון כלכליסט

לוגו חברת דניאל 
 

מחדשים את רובע א' באשדוד

פרויקט צמרת רובע א' של חברת דניאל פרויקטים, מעניק לרובע א' מתיחת פנים משמעותית, עם בניינים בני 7 קומות, דירות מרווחות, מפרט סופר איכותי והטמנת קווי המתח בקרקע.

בשיתוף דניאל פרויקטים 22.01.19רובע א' באשדוד הוא רובע ותיק, אבל תתפלאו לדעת שהוא נמצא על הכוונת של יזמי נדל"ן ומשקיעים רבים. כמו שקורה בערים אחרות בארץ, דווקא השכונות הוותיקות בעיר הופכות להיות להיט נדל"ני חם בזכות פרויקטים של תמ"א, והשקעה של הרשויות בתשתיות חדשות. דניאל פרויקטים, היזמים של פרויקט צמרת באשדוד, מאמינים שזה בדיוק מה שקורה היום לרובע א' בעיר, וזו הסיבה שבחרו לבצע פרויקט תמ"א 38 ענק בשכונה.

 

פרויקט התמ"א של דניאל פרויקטים ממוקם בצד הצפוני של רובע א', ממש בסמוך לכניסה לעיר, בקרבת תחבורה ציבורית, וכמובן במרחק כ- 800 מטר בקו אווירי מהים. התמ"א כוללת שלושה בניינים סמוכים, שיהפכו לבניינים חדישים, בני 7 קומות בלבד, עם תוספת של 42 דירות חדשות בנות 4 חדרים.

 

היזמים מאחורי פרויקט הענק הם עו"ד ורו"ח יוסף שקד, המתמחה בנדל"ן ומנהל את הצד האדמיניסטרטיבי בפרויקט. דורון זרוק, מהנדס בניין ותיק ומנוסה שמנהל את הצד ההנדסי בפרויקט, ואבי סימנטוב, מנהל התפעול. עיקר פעילותם של השלושה היא באזור המרכז, אך במקרה הזה הם זיהו פוטנציאל יוצא דופן, "שוק הדירות באשדוד אטרקטיבי מאוד גם לתושבים וגם למשקיעים", מסביר אבי סימנטוב "בצירוף תכניות הפיתוח העתידי של העירייה באזור, הבנו שיש כאן פוטנציאל אדיר".

הדמיה: דניאל פרויקטים בע"מ

 

הפרויקט צמרת רובע א' זכה לאמון יוצא דופן מצד קרן יסודות וחברת הביטוח הגדולה איילון. בזכות האמון הרב ביזמים, לראשונה באשדוד ניתנים לרוכשים ערבויות בנקאיות. "בפרויקט של תמ"א, נהוג בדרך כלל לתת לקונים רק הערת אזהרה בטאבו שהיא בדרגת בטחון נמוכה יותר. בפרויקט שלנו, חברת איילון מעניקה ערבויות בהתאם לחוק המכר לרוכשים- מה שמאפשר לרוכשים "לישון בשקט" ", אומר עו"ד יוסי שקד.

 

לעניין משכנתאות לרוכשים- בנק הפועלים ובנק מזרחי אשרו את הפרויקט למתן משכנתאות והם מעניקים לרוכשי הדירות הנחות משמעותיות בעלויות המשכנתא.

 

אחת הסיבות לאמון הרב בפרויקט, הם הסטנדרטים הגבוהים של היזמים. הסטנדרטים הגבוהים של הבנייה מתבטאים באיכות החומרים, כמו ריצוף גרניט פורצלן 80*80, שיטות בנייה חדישות, והתייחסות למרחב העירוני, "דוגמה לכך היא שיטת ציפוי הקירות החיצוניים בה אנחנו משתמשים", מסביר אינג' דורון זרוק "השיטה נקראת שיטת ברנוביץ, לפיה היציקה מתבצעת ביחד עם אבני החיפוי, כך שאין צורך בפיגומים ואין סכנה שאבנים יתנתקו מהבניין ויפלו.

 

זו שיטה יקרה יותר מהשיטה הרגילה שמשתמשים בה ברוב הבניינים בארץ, אבל אנחנו מתעקשים להשתמש בה מתוך חשיבה על איכות הבנייה לטווח ארוך". בנוסף, היזמים מממנים את ביטול כל עמודי החשמל הסמוכים לפרויקט והטמנת קווי החשמל מתחת לפני הקרקע, לרווחת הדיירים בפרויקט.

 

הדמיה: דניאל פרויקטים בע"מ

 

הבניה תסתיים בעוד 14-16 חודשים, ושלב הפריסייל הסתיים במכירת רוב המיני פנטהאוזים בפרויקט. מחיר הדירות כיום נע בין 1,340,000 ש"ח עד 1,580,000 ש"ח, אך המחירים צפויים לעלות לאחר שיסתיים שלב המכירה הנוכחי.

 

הפארק העירוני שמתוכנן בסמוך, משלים את התמונה שתמיד חלמתם עליה- איכות חיים מושלמת למשפחה שלכם.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו פרטיכם ונציג מחברת דניאל פרויקטים יחזור אליכם בהקדם 

 

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות