שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט

אסף סלומון אמן חושים 
 

אסף סלומון – אמן חושים ומנטליסט

אמן חושים ומנטליסט הוא אשף בקסמים, אחד שמפתיע אתכם, בכל רגע, גם אם ציפיתם לו. בכל אירוע או חגיגה, אמן חושים הוא האיש שאתם תשמחו לראות על הבמה

בשיתוף: אסף סלומון - אמן חושים 10.12.18

אסף סלומון הוא כזה שנותן ערך מוסף ולא רק מבדר את הקהל, אם יש בידכם את השאלה, אתם תקבלו את התשובה – מדוע להזמין דווקא אמן חושים?מהו אמן חושים?

נתחיל בשאלה הנהדרת, מיהו אמן החושים ומה תפקידו ? אמן חושים הוא אשף בקסמים, הוא לוקח את החושים שלו, אלו המוכרים לכולנו מהמציאות שלנו, צעד נוסף לעבר העל חושי, החושים שקולטים את מה שמעבר לחושים. נשמע ברור? אם כן, דלגו קצת על המאמר וקפצו מיידית להזמנת אמן חושים לאירוע הקרוב שלכם. אם אתם מעוניינים לחקור מעט יותר, המשיכו לקרוא.

 

על מנת להיות אמן חושים, מנטליסט, למד אסף סלומון שנים רבות כיצד לשכלל את יכולותיו החושיות, ולמקד את הריכוז שלו, את הכח שלו ואת יכולת הנעת המציאות שלו – לכדי אומנות. לפיכך, הוא יכול לקרוא לעצמו אמן חושים. ככל שמנטליסט נמצא שנים רבות יותר בתחום, מתאמן במשך זמן רב ומשקיע בכך את מרצו, מתפרסם בזכות הכשרון שלו ויכול עוד ועוד לדייק ולקבל מראות על האומנות שלו – כך תדעו שיש לכם עסק עם מקצוען אמיתי. אמן חושים הוא אמן בכל נימי נפשו ויכול לדעת כיצד לגשת אל כל קהל, לתת להם את ההצגה הטובה ביותר, שהיא בעצם האומנות עצמה, ולהשאיר את הקהל עם טעם של עוד, מודע לכל אותם דברים שלפני כן לא היה ער אליהם, ומתפלא... וזה הרי הסוד הגדול של אמן חושים טוב.

 

מהם אותם החושים שאנו מדברים עליהם?

החושים שאנו מכירים בעצמנו הם ככל הידוע עד כה לאדם, חמישה חושים: חוש המישוש, חוש הראייה, חוש השמיעה, חוש הריח וחוש הטעם. לאלו נהוג להוסיף את החוש השישי, הוא יכולת קליטת המציאות הערטילאית יותר, זאת שמעבר, ומעבר למה אתם שואלים? מעבר לחומר שאנו רואים, מעבר לגלוי... מעבר לנמצא, ברמה אחרת של קליטה ופעולה גם כן.

 

כשאדם מתאמן, הוא יכול להגיע למצב שהוא שומע טוב מאוד, אפילו טועם את הטעמים שאף אחד לא יכל להגיד לפני כן שקיימים במאכל זה או אחר. אך אם אדם מתאמן על יכולות החושים שלו להרגיש ולקלוט את כל מה שאנחנו יכולים להשתעשע אתו, אך לא להפיק ממנו תועלת – אמן החושים יכול! הוא הופך את הטלפתיה לכלי מהמם למופע מרהיב, הוא לוקח את יכולת העברת התחושות שלב אחד מעל ועם הסוגסטיה משלהב את כל הצופים גם יחד.

 

אסף סלומון
אסף סלומון

 

מהי טלפתיה?

טלפתיה היא יכולת העברת וקליטת מסרים ללא דיבור, רק באמצעות מחשבה או העברת תחושות ומידע לאדם אחר. האדם האחר יכול להיות קרוב פיזית או מרוחק, רחוק רגשית או מקורב משפחתית או חברתית. הטלפתיה משמשת להעברת מסרים, הן על הבמה והן בחיים, אך בחיים איננו יכולים לצפות בהם כך בבהירות, על הבמה הם נגלים לעינינו.

 

אמן טלפתיה יודע לשלהב את הקהל במחשבותיו ולשדר להם את המסרים שלו, גם אם בדרך של מופע, וגם אם בהצגות שונות תוך כדי, הוא מצליח להגיע לכל אחד ואחד, בכל קהל, בכל שפה, ובכל תחום. המידע שאנו מדברים עליו הוא מעבר למילים, להגדרות וליכולת שלנו לתפוס את הדברים רק כפי שאנו מכירים אותם, ולכן הטלפתיה יכולה לעקוף את כל אלו ולהעביר את המידע המהותי בין איש לרעהו. העניין הוא שמי רגיש לקלוט את המידע, ידע שמדובר במידע חיצוני, וזה אשר יקל את המידע ולא יהיה מודע למקורו, לא יזהה את היות המידע חיצוני או פנימי ומקורי משל עצמו. כך אנו רואים אימהות שיודעות הרבה על ילדיהם, גם אם הם תינוקות בני חודשים ספורים, ויכולות להשתמש במידע זה לטובתן האישית ולטובת ילדיהם. במופע טלפתיה, אמן החושים או המנטליסט, משתמש במידע הזה כדי לפרוץ את תפיסת הקהל ולשלהב את יצרו, על מנת גם להנות, גם להתמלא מזה, וגם לקבל מזה ערך מוסף.

 

אמן החושים בפעולה

אמן חושים במופע שלו יכול לעשות הרבה דברים, אבל כנראה שאסף סלומון, אמן חושים ומנטליסט בחר את הדברים הנכונים על מנת להתפרסם ולהלהיב את הקהל, גם את הגדולים ביותר בתחום עצמו, כמו אורי גלר. פעמיים ניבא אסף סלומון את תוצאות הבחירות, שלא היו משוערות כלל וכלל, והופיע פעמים רבות בכל תכניות הטלוויזיה, לרבות תכנית משלו. את האירועים בהם הוא מופיע, אפשר לפרוש על פני כל הקשת החברתית, הדתית והפוליטית, מהקהל הדתי, ואף בשבתות, ועד קהל מגוון מכל הסוגים. קהלים בכל הגילאים גם כן, יכולים להנות מהמופעים של אסף, ממבוגרים ועד בני נוער וילדים, כולם יכולים להשתהות באותה מידה מהקסמים שמחולל אסף סלומון במופעים שלו.

 

המופעים של אסף מלאים בחוויות מכל הסוגים, הם משופעים במגוון של קסמים שמצליח להפתיע כל אחד, בעיקר מעצם החידוש והעובדה כי לא מדובר בקסמים או טריקים זולים, אלא בשכלול יכולות חושיות ואומנויות קליטת מציאות בצורה אחרת, מה שמקשר אותנו אל הקסמים המקוריים האמיתיים בהיסטוריה ובעתיד, אלו שבהחלט יוצאים מהקו הרגיל של מה שאנו מכירים – אומנות החושים.

 

דמיינתם לעצמכם אמן חושים אי פעם?

אם דמיינתם לעצמכם אי פעם לפגוש אדם שיכול לשחק בחושיו בכזו צורה, ולהציג זאת בבטחון של הצלחה מול קהל גדול כקטן, אתם יכולים לעשות זאת עכשיו בקלות, כשאתם מאפשרים לעצמכם להזמין את אסף סלומון לכל סוג של אירוע, אם בת מצווה, או כמס לעובדי החברה, בכל ז'אנר של קהל – אסף סלומון יצליח לרגש אותם.

 

אם אתם מאמינים או לא – זו לא השאלה, תנו לאסף סלומון, אמן חושים ומנטליסט, להוכיח לכם שזה עובד.

 

כיצד תדעו שזה מציאותי?

השאלה על מהו הדבר המציאותי היא בבסיס הדברים אינה קשורה לנושא. מהי המציאות אם לא רצף של עובדות? האמת היא בביס התפיסה שלכם, ניתנת להשגה ככל שאתם מנסים להשיג אותה ומכילים עולם שיעזור לכם לשם כך, עם תנאים ועובדות.

 

המופעים של אסף סלומון, אמן החושים, הינם אמיתיים, וכן גם האנשים עצמם והקסמים שקורים. החוויה היא מציאותית, ההצלחה היא מציאותית גם כן, ולכן כל שניתן להשאיר לגורל הוא את יכולת ההנאה, וזה כבר שלכם ושל הקהל שלכם. בשילוב של הומור שנון, מנחה נעים הליכות ומעניין, אתם מקבלים מוצר שאין כמוהו בשוק, לא עם כמויות הניסיון והמקצועיות, ולא עם החיוך והקסם המשולבים בהכל. אסף סלומון הוא חוויה שאין כדוגמתה, לכל סוג של מופע, בכל סוג של אירוע.

הרשו לעצמכם להרים טלפון ולברר את הפרטים הדרושים לכם לדעת, על מנת להפוך את האירוע שלכם לחוויה מושלמת, כזו שהאורחים שלכם עוד לא חוו לפני כן, אלא אם יצאו נלהבים ממופע אחר של אסף סלומון, אמן החושים. אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר, כמו שאפשר לסמוך רק על אמן חושים שיעשה זאת לטעמכם בדיוק.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות