שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מילון כלכליסט
אילוסטרציה
אילוסטרציה 
צילום: pixabay
 

חברת ניקיון דירה חדשה לפני מעבר או שיפוץ

אין כמו בתים ודירות נקיים ,על אמירה זאת אין מחלוקת, כולנו אוהבים להיכנס לדירה חדשה לאחר ניקוי יסודי לפני מעבר אליה או לאחר שיפוץ שבוצע, והיתרון שעם חברת ניקיון זה יכלול גם פוליש

בשיתוף אור הברק 25.09.18

חברת ניקיון לדירה לאחר שיפוץ?

חברת ניקיון לאחר שיפוץ הוא צורך הכרחי לכל בית קטן כגדול, הניקיון מאד חיוני לנראות הבית, ונותנת תחושה של בית נקי ונוצץ. מעטים המקרים שאנו יכולים לעשות זאת בעצמנו ללא צורך בחברה, אך לרוב נזדקק לעזרה חיצונית לפני מעבר דירה או בית שרכשנו, מחברה הנעזרת בכלים ובחומרים המתאימים לכל סוג של ניקיון. שלא כבעבר היום יש לנו חברות רבות העוסקות בניקיון, חלקן מקצועיות בניקוי שוטף כגון עוזרות בית וכדומה, ויש חברות העוסקות בניקוי שוטף של משרדים ומפעלים. חברות לא מעטות יש גם בתחום המנקות דירה או בית אחרי שיפוצים, לזה אנו צריכים לחפש באינטרנט חברות פוליש וניקיון המבצעות שירות כזה. חברות אלו מקצועיות בניקיון שאינו פשוט כלל ומספקות גם ערך מוסף, שזה קרצוף הרצפות עם מכונות וכמובן פוליש. לאחר השיפוצים שעשינו הבית התלכלך מאד מחומרים שונים כמו, צבע טיח רובה דבקים ועוד חומרים רבים. ניקוי לא מקצועי עלול לפגוע במוצרים שהותקנו לדוגמה, חומצת מלח ללא שימוש נכון תפגע בברזים ובנירוסטה, שימוש במדללי צבע עלול לפגוע במסגרות החלונות הצבועים בצבע בתנור, וניקוי רצפות בחומרים לא נכונים יכולה לגרום לנו לנזק גדול מאד. חברת ניקיון מנוסה ומקצועית בתחום תשמור על כל פריט, ולאחר שינוקה יראה יופיו ללא כתמים בדיוק כמו שרציתם שיראה.ניקיון דירה חדשה

לא מעט פעמים אנו נתקלים בבעיה, הקבלן מוסר לנו דירה חדשה או בית שרכשנו, ומשאיר אותה מלוכלכת וזאת גם לאחר "הניקיון הראשוני כביכול שבוצע בה". קירות החדרים הרטובים לא נוקו ביסודיות, ארונות המטבח נקיים ככה ככה, והמון כתמי צבע נמצאים על החלונות התריסים ורצפת הבית. גם כאן עדיף להיעזר בחברה העוסקת בתחום זה, שכן ניקיון דירה חדשה או בית חדש אינם פשוטים ככלל לניקוי, מה גם שבדרך כלל השקעתם במוצרים יקרים נוספים שעלו הון. אז בהחלט כדאי להשאיר את זה לחברה מיומנת ומקצועית שתבצע זאת, וכל זה כמובן מהסיבות שכבר הזכרנו לפני. חשוב שהצעת המחיר תתבצע במקום השירות על ידי נציג החברה, כך לא תתקלו במצב של משא ומתן חוזר ביום בצוע העבודה, על נושא זה אסביר בהמשך.

 

צילום: pixabay

 

פוליש חיוני מאד לרצפה חדשה וישנה

למה אם כן פוליש כל כך חשוב? הרי כולנו יכולים לנקות ולשטוף רצפה ולהיעזר בשפכטל לניקוי הצבע שנשאר ,אך זה לא כל כך מדויק. היום רוב הרצפות החדשות עשויות גרניט פורצלן, ריצוף זה מגיע עם טקסטורות שרובן מחוספסות, וגם החלקות שבהן מאד רגישות לשריטות שעלולות להיגרם משפכטלים וכיו"ב, בד"כ גם סוגרים את המרווחים בין האריחים ברובה שאינה מתנקה בקלות. רצפות כמו טרצו ישנות או רצפת שיש גם כן מצריכות פעולות כמו ליטוש לחידוש הרצפה, על מנת להסיר את המרקם הישן. בנושא פוליש לרצפה סוגי ההברקה שונים כמו פוליש ווקס פוליש קריסטל אקרילי ועוד סוגים רבים. אז לאחר שיפוץ או לפני כניסה לדירה כשהנכס ריק זאת הזדמנות לבצע זאת.

 

מה ההוצאה המשוערת לשירותים אלו?

מחירים משוערים לניקיון דירת ובתים לאחר שיפוץ מתומחרים, לפי מספר חדרים ואו, שטח הבית או הדירה אותה מנקים. לדוגמה ניקיון דירת 2 חדרים בשטח של כ-60- 70 מ"ר תעלה 1300 ש"ח שתוספת פוליש רגיל כ-5 - 10 ש"ח למ"ר ופוליש קריסטל 15-20 ש"ח. כל חדר נוסף יעלה כ- 200 שח. דירה חדשה שעברה ניקיון ראשוני מהקבלן תעלה בין 10% ל-15% פחות מהמחירים שכבר הזכרנו. להזמנת שירות פוליש לרצפה בלבד המחירים ינועו בין 12 ל- 17 ש"ח לפוליש רגיל וכ-18 ל- 25 שח לפוליש קריסטל. רוב חברות אלו נותנות הדברה חינם על בסיס אורגני (הדברה ירוקה) כבונוס ללא תשלום על כל שירות.

 

"היזהרו תחום חברות הניקיון והפוליש רווי בנוכלים"

רוב הקהל שמחפש שירותים אלו ,אינם מזמינים חברת פוליש וניקיון מהמלצות שקיבלו מהשיפוצניק או מחברים, לכן עליכם לנהוג במשנה זהירות. תחום חברות המספקות שירותים אלו רווי בנוכלים, הקבלן המנקה מגיע בבוקר וטוען שהצעת המחיר שסיכמתם אינה תואמת למצב הדירה, ומתחיל משא ומתן מחדש. אז כיצד תזהרו? א. לעולם אל תסכימו לקבל הצעת מחיר טלפונית לפי גודל הדירה או מספר החדרים שבה, התעקשו שנציג החברה יגיע למקום השירות ויגיש לכם את ההצעה בכתב. ב. בקשו הסברים לגבי חומרי הניקוי שהוא משתמש והאם הם מכילים חומצת מלח וכיו"ב. ג. בקשו מנציג החברה המלצות מהסביבה הקרובה לכם לפי השירות שאתם צריכים, אם זה ניקיון דירה חדשה, אז סביר להניח שחברה מומלצת כבר ביצעה עבודה באזור, ואם השירות הוא ניקיון דירה או בית לאחר שיפוץ בקשו המלצה מביצוע בזמן האחרון הקרוב אליכם כך תוכלו לבדוק.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות