מילון כלכליסט
עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי לימודים אונליין  
צילום: pixabay
 

ללמוד עיצוב גרפי – המקצוע של היום ושל המחר

להיות חלק מההצלחה ובצד המשפיע זה מדהים. עיצוב גרפי הוא תחום שרבים נוהרים אליו הן בשל העניין הרב שבו והן בשל אפשרויות התעסוקה האין סופיות שהוא מציע, וגם אתם יכולים לרכוש יידע בתחום ולעבוד באחת העבודות המתגמלות ביותר בעולם

בשיתוף מכללת סולו לעיצוב גרפי 06.08.18

לא משנה באיזה שלב אתם בחיים, בין אם זה בהתלבטות לאיזה כיוון לפנות בכל מה שקשור לקריירה ובין אם זה כשאתם כבר בתוך עולם העבודה ומחפשים שינוי מהותי, בין אם אתם רוצים הכנסה נוספת ובין אם עולם המדיה והגרפיקה מעניינים אתכם ואתם רוצים דריסת רגל בהם מכל כיוון שהוא, לימודי עיצוב גרפי הם בשבילכם. בעידן בו הכול ויזואלי, לכל כיוון שאליו תפנו תתקלו בתקשורת חזותית מכל סוג שהוא שמנסה לשכנע אתכם להיות חלק ממשהו, לרכוש משהו או להתעניין במשהו.להיות חלק מזה ובצד המשפיע זה מדהים. עיצוב גרפי הוא תחום שרבים נוהרים אליו הן בשל העניין הרב שבו והן בשל אפשרויות התעסוקה האין סופיות שהוא מציע, וגם אתם יכולים לרכוש יידע בתחום ולעבוד באחת העבודות המתגמלות ביותר בעולם.

 

אתם בטח שואלים את עצמכם, מה כבר כולל קורס עיצוב גרפי חוץ מהתוכנות הרלוונטיות? אז תתפלאו הוא כולל המון. המון תיאוריה, המון יצירתיות והמון חוקים. נכון, התוכנות הרלוונטיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן הבסיס לעשייה הגרפית, אך צריך גם לפתח חשיבה עיצובית מעבר ליכולות הטכניות. עם פוטושופ תוכלו לעבד תמונות, תוכלו לערוך אותן, לשנות אותן, לבצע בהן מניפולציות שונות ואפקטים מדהימים באמצעות אין סוף כלים מתקדמים שרק מתפתחים עוד ועוד בכל גרסה חדשה של התוכנה מה שישרת אתכם למטרות שלכם, עם אילוסטרייטור תוכלו לעצב סמלילים (לוגואים) ותלת ממד ולהגדיל אובייקטים פי כמה בלי לפגוע בחדות התמונה ועם אינדיזיין תוכלו לעצב אלמנטים מדהימים ולייצא אותו בפורמט PDF. אבל לפני הכל ויחד עם הכל, אתם צריכים להיות עם "ראש" של מעצבים גרפיים. אתם צריכים להיכנס לראשו של המתבונן באלמנטים העיצוביים, צריכים ללמוד קומפוזיציה – סידור אלמנטים גרפיים בצורה נכונה ונוחה לעין, צריכים ללמוד את תורת הצבעים ואיך כל צבע וצבע משפיע על המתבונן בו ועוד נושאים תיאורטיים רבים.

 

עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי לימודים אונליין צילום: pixabay

 

בשורה התחתונה – איך מתפרנסים מעיצוב גרפי?

עם כל הכבוד למידע על קורסים בעיצוב גרפי, מה שמעניין זה בעיקר – איך מתפרנסים מהתחום? מה אפשר לעשות לאחר הלימודים ועד כמה מעצבים גרפיים נצרכים היום בשוק? אז נתחיל מהשאלה האחרונה, והתשובה היא – נצרכים מאוד. למעשה, יש אין סוף דרישה למעצבים גרפיים גם בעולם הדיגיטל וגם בעולם הפרינט.

 

אם אתם רוצים להיכנס לעולם האין סופי של בניית אתרים, כדאי לכם מאד ללמוד עיצוב גרפי. עם יידע בגרפיקה תוכלו ליצור אתרים מדהימים ולא תצטרכו לשלם לקבלני משנה בתחום ותוכלו לגבות עליהם לא מעט כסף...

 

אם אתם רוצים להיכנס לעולם ההייטק, כרטיס הכניסה שלכם הוא לימודי עיצוב גרפי. אין חברת הייטק שלא עושה שימוש בחומרים גרפיים ולא משנה באיזה תחום או שוק היא פועלת ואת החומרים הגרפיים הללו מייצרים המעצבים שלה.

 

יש אין סוף חברות שמעסיקות מעצבים גרפיים כמו גם מקומות עבודה רבים אחרים ויש ביקוש עצום למעצבים מוכשרים. אם ניקח לדוגמא את ענף הדפוס שמרגיש את המחסור העצום בענף של מעצבים גרפיים, הוא ממש משווע למעצבים גרפיים להם בתי הדפוס מוכנים לשלם משכורות מכובדות מאוד מכיוון שרבים מהמעצבים פונים לעולם הדיגיטל, לחברות הייטק ולחברות בניית

 

אתרים ופרסום באינטרנט, בשל ההתפתחות הטכנולוגית והדיגיטלית. מעבר לכל האפשרויות הללו, יש את האופציה הנוחה יותר זו שרבים חולמים עליה – עבודה מהבית, מכיוון שהעבודה כולה מתבצעת באמצעות מחשב ותוכנות גרפיקה, והתקשורת עם הלקוחות או המעסיקים גם היא מתבצעת באמצעות האינטרנט. זו ההזדמנות שלכם להגשים חלום, לעבוד מהבית בשעות שנוחות לכם ולנהל עסק מצליח בטישרט ונעלי בית.

 

אז אחרי שהבהרנו כמה ביקוש יש בתחום ואיך אפשר להתפרנס ממנו בכבוד, איפה אפשר ללמוד עיצוב גרפי? אז יש כמובן לא מעט מכללות שמלמדות את המקצוע, אבל הנה לכם שיטת לימוד ייחודית ומצליחה במיוחד שפותחה על ידי מכללת סולו עיצוב גרפי אונליין, כזו שתאפשר לכם ללמוד במקביל לעיסוקים האחרים שלכם. במכללת סולו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי אך לא באופן פרונטלי אלא באמצעות הרשת. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנת שיתוף מסכים שמאפשרת לכל אחד לשלוט על מחשבו של השני, בימים ובשעות שנוחות לכם. לא צריך יותר לצאת מהבית על כל המשתמע מכך, לא צריך לעמוד בפקקים ולחפש חנייה, לא צריך להפסיד זמן עבודה יקר ובעיקר, לא צריך לרדוף בחומר הלימודים אחרי סטודנטים נוספים כמו בלימודים בכיתה. זו שיטת לימוד שכבר הכשירה אלפי בוגרים שהשתלבו בהצלחה בתעשייה וסיפקה להם תעודות גמר בהתאם לתוכנות שלמדו ובעיקר, שיטה שמאפשרת לכל אחד בכל גיל להיכנס לעולם הזה.

 

פייר? זאת נראית לנו שיטת הלימוד הטובה ביותר. אין תירוצים – כולם יכולים.

 

עיצוב גרפי רלוונטי היום יותר מתמיד והעולם צועד קדימה יותר ויותר בתחומי הדיגיטל והמדיה. הוא יישאר עוד שנים ארוכות בחוד החנית של עולם ההייטק וזה בדיוק הזמן שלכם להיות חלק מהדבר המדהים הזה, ללמוד עיצוב גרפי ולהשפיע על העולם.

 

באדיבות מכללת סולו בית הספר למעצבים גרפיים וגרפיקה ממוחשבת קורסים אונליין לימודים דרך האינטרנט עם מורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות