$
מחירים ומסלולים

בזק בינלאומי משיקה טריפל ב-199 שקל לחודש, 99 שקל לחודשיים הראשונים

מדובר בחבילת הטריפל הראשונה בקבוצת בזק שתכלול את שירות הטלוויזיה של STINGTV, ספק ותשתית אינטרנט ב-40 מגה וקו טלפון ביתי

אביב גוטר 11:5312.06.18
בזק בינלאומי משיקה היום (ג') את חבילת הטריפל הראשונה בקבוצת בזק. החבילה כוללת ספק ותשתית אינטרנט ב-40 מגה, קו טלפון ביתי ואת שירות הטלוויזיה של STINGTV, פלטפורמת השידורים האינטרנטית של החברה-אחות yes. מחיר החבילה יעמוד על 199 שקל לחודש כאשר לרגל ההשקה, עלות החודשיים הראשונים עומדת על 99 שקל לחודש בלבד. מחר תעלה החברה בקמפיין בטלוויזיה, רדיו ודיגיטל לקידום החבילה החדשה.

 

חבילת הטלוויזיה שתשווק בזק בינאלומי היא החבילה המשפחתית של סטינג, הכוללת את ערוצי עידן פלוס, ערוצי סרטים, ערוצי סדרות, ערוצי ילדים, ערוצי מדע וטבע וספריית VOD. התקנת שירות הטלוויזיה עצמאית, אולם בבזק בינלאומי מציינים כי התמיכה בה תינתן על ידם.

 

 

 

 

בשירות הטלוויזיה יהיה ניתן לצפות באמצעות הסטרימר של סטינג או באמצעות אפליקציה המותקנת על סטרימר פרטי או טלוויזיה חכמה ותומכים ב-Android TV. סטרימר ראשון יינתן ללא עלות, בעוד עלות השכרת הסטרימר השני והשלישי תעמוד על 19 שקל לחודש.

 

 

 

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי אמר היום: "בזק בינלאומי עושה צעד נוסף למען לקוחותיה ותציע החל מהיום סל מלא של שירותי תקשורת הכולל בתוכו גם טלוויזיה. בהמשך להצעות הערך שהצלחנו לייצר עד כה בעולם חדשנות הסייבר ללקוחות הפרטיים וברמת השירות של החברה, נוכל לייצר ערך מוסף גם בעולם זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x