$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל אסם איציק צאיג פורש, במקומו יתמנה אבי בן אסייג

בן אסייג משמש כמשנה למנכ"ל אסם מאז 2015. קודם לכן שימש כמנכ״ל דלק ישראל ולפני כן מנכ״ל אי.די.בי תיירות. עד 2009 שימש כמשנה למנכ״ל שטראוס והתפטר לאחר מינויו של גדי לסין למנכ״ל ונשיא שטראוס

גולן חזני 21:2430.05.18

איציק צאיג, מנכ"ל אסם ב-6 השנים האחרונות עוזב את תפקידו. ל"כלכליסט" נודע כי אסם אמורה להודיע מחר (ה') כי אבי בן אסייג, המשנה למנכ"ל מאז 2015, יתמנה למנכ"ל החברה. צאיג יסיים את תפקידו בערב ראש השנה (בחודש ספטמבר) וישאר יועץ לבן אסייג שלושה חודשים נוספים עד תחילת 2019.

בן אסייג שימש קודם לתפקיד המשנה למנכ"ל אסם כמנכ״ל דלק ישראל וקודם לכן שימש מנכ״ל אי.די.בי תיירות. בן אסאייג כיהן עד 2009 כמשנה למנכ״ל שטראוס. את שטראוס עזב בן אסאייג, אחרי מינויו של גדי לסין למנכ״ל ונשיא הקבוצה, עם פרישתו של ארז ויגודמן שעבר לנהל את טבע. בן אסאייג שהעיד על עצמו כמי שראה עצמו כמועמד לתפקיד, לא השלים עם ההחלטה והודיע על עזיבת הקבוצה.

אבי בן אסייג, המנכ"ל החדש אבי בן אסייג, המנכ"ל החדש צילום: אוראל כהן

 

ב-2016 השתלטה נסטלה סופית על אסם מחקה אותה מהמסחר בבורסה ולראשונה מינתה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של אסם והמשנה למנכ"ל איש של נסטלה שאיננו ישראלי. מדובר בג'ורג' לאמפס, שהגיע לישראל מתפקידו האחרון כסמנכ"ל כספים בנסטלה אוקראינה. הוא החליף בתפקיד את רו"ח פני קימלמן, בעל ותק של 28 שנה באסם, הנחשב כאיש אמונו של דן פרופר. קימלמן מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של אסם וכמשנה למנכ"ל, ובנוסף אחראי על רגולציה ופיתוח עסקי. 

  

איציק צאיג מנכל אסם. פורש איציק צאיג מנכל אסם. פורש צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x