$
פרסום ושיווק

ערוץ 20 משיק מהדורת חדשות שתעלה לאוויר ביום ראשון

את המהדורה תגיש דנה סומברג והיא תשודר מדי יום בשעה 20:00. המהדורה תימשך שעה ורבע, וב-23:00 תוגש מהדורה לילית

אביב גוטר 11:1321.03.18

מהדורת חדשות רביעית בישראל: ערוץ 20 משיק מהדורת חדשות שתעלה לאוויר כבר ביום ראשון הקרוב.

 

את המהדורה תגיש דנה סומברג בעריכת דנה בהט-אפלבאום ותשודר בימים א-ה בשעה 20:00 בשידור חי למשך 75 דקות (שעה ורבע). בנוסף, מהדורת חדשות לילית בהגשת אמיר איבגי תשודר בשעה 23:00.

 

מימין נועם אמיר, דנה סומברג, שמעון ריקלין ואלירן טל מימין נועם אמיר, דנה סומברג, שמעון ריקלין ואלירן טל צילום: נדב כהן יונתן

 

לצדה של סומברג יופיעו כתבי ופרשני חדשות ערוץ 20 מהאולפן וממוקדים שונים ברחבי הארץ, בהתאם לאירועי היום. בצוות חדשות 20 יהיו הפרשן המדיני שמעון ריקלין, הכתב המדיני אלירן טל, הכתב לענייני צבא וביטחון נועם אמיר, הכתב לענייני משטרה ומשפט לירן לוי וכתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות טל מאיר. בערוץ 20 מציינים כי לאחר חג הפסח יצטרפו כתבים ופרשנים נוספים לצוות החדשות. אחת לשבוע תגיש את המדורה ליטל שמש.

 

מיד בתום מהדורת החדשות תשודר התכנית "כולם ב-20" בהגשת בועז גולן, שהצטרף לצוות כעורך החדשות לפני מספר שבועות. לאחר מכן בשעה 22:00 תשודר הפטריוטים בהגשת אראל סג"ל ופאנל הפטריוטים.

 

דנה סומברג מסרה: "אני גאה ונרגשת להוביל את מהדורת החדשות של ערוץ 20. עברנו קשיים רבים עד שהגענו לרגע הזה שבו מאפשרים לנו לשדר חדשות שנותנות במה לקולות נוספים בשיח הישראלי. נבחרת החדשות ואני עמלנו רבות על מנת שנוכל להעניק לצופים את מהדורת החדשות המושקעת, המאוזנת והאיכותית, ונמשיך לעבוד קשה בכל יום כדי להצדיק את הבחירה של הצופים בנו".

 

בועז גולן, עורך החדשות הראשי של ערוץ 20: "מערוץ 20 יוצאת הבשורה לעם ישראל עם מהדורת חדשות מאוזנת, מגוונת וישראלית, אשר תשקף ותיתן מענה לכלל הקולות בארצנו".

 

שכי פרנץ, מנכ"ל ערוץ 20: "כמי שליווה את ערוץ 20 מימיו הראשונים ומכיר את המאבקים והמשאבים הרבים שהושקעו בזכות הלגיטימית של הערוץ לשדר חדשות, זהו רגע מרגש לו שותפים כל אנשי הערוץ. נלחמנו על האפשרות להשמיע קול חדש ושונה בתקשורת הישראלית וכעת עלינו לקיים. מהדורות החדשות של ערוץ 20 אשר יעלו בשבוע הבא הן תוצר של ארבע שנות עבודה קשה וחלומות שסוף סוף מתגשמים. נבחרת החדשות של ערוץ 20 תספק לצופים בית חם מידי ערב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x