שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

נטפליקס בהודעה חריגה: "המבצע של סלקום לא תואם מולנו, בודקים את המקרה"

סלקום TV הודיעה מוקדם יותר היום כי לקוחות שיבחרו בממיר של שיאומי יקבלו סבסוד בסך 29 שקלים לחודש למשך חצי שנה על הממיר ובתמורה יוכלו להתקין את האפליקציה של נטפליקס על הממיר. נטפליקס: "אנו עובדים בבלעדיות עם פרטנר". סלקום: "המבצע נמשך, החברה פועלת על פי החוק"

אביב גוטר 12:0522.02.18

נטפליקס יוצאת בהודעה חריגה נגד הודעת סלקום TV כי תסבסד את שירות נטפליקס ללקוחותיה לחצי שנה. "רק פרטנר TV רשאים לקדם את נטפליקס במבצע תשלום מראש. המבצע של סלקום לא מאושר ואנו חוקרים את הנושא", נאמר בהודעת נטפליקס.

 

מוקדם יותר היום הודיעה סלקום כי תצא במבצע חדש שמאפשר ללקוחותיה ליהנות משירותי נטפליקס בחצי שנה חינם למי שייקח ממיר של שיאומי. עם זאת, ל"כלכליסט" נודע, כי סלקום מורידה את הקמפיין הפרסומי שתוכנן לעלות היום בערוצי הטלוויזיה.

 

 

 

לפי המבצע, לקוחות שיבחרו בממיר של שיאומי יקבלו סבסוד בסך 29 שקלים לחודש למשך חצי שנה על הממיר ובתמורה יוכלו להתקין את האפליקציה של נטפליקס על הממיר. ההטבה של סלקום כוללת את החבילה הבסיסית של נטפליקס, הכוללת צפייה במסך אחד בלבד באיכות SD. לקוחות המעוניינים בחבילה הסטנדרטית או הפרימיום של נטפליקס יצטרכו להוסיף תשלום.

 

 

 

 

לקוח הרשום באופן עצמאי לנטפליקס על אותו מייל שהוא מחובר לסלקום טי וי, ומעביר לחברה את אישורי ההרשמה, מקבל זיכוי של 29 שקלים למשך חצי שנה.

סלקום tv סלקום tv

 

המבצע של סלקום מגיע בתקופה מעניינת לאור התחרות הגוברת בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית. בעבר התבטאו בכירי החברה ואמרו כי מי שירצה נטפליקס יוכל לרכוש את אחד הסטרימרים שמציע החברה ולהוסיף כאוות נפשו. אולם כעת המצב שונה, שכן סלקום מקדמת את מכירת ממירי השיאומי, הפתוחים להורדת אפליקציות נוספות בהן נטפליקס, לאחר שהבינה כי הביקוש למוצר גבוה מכפי שציפו לה.

 

ב-HOT הודיעו אף הם כי עד סוף החודש ישיקו את נטפליקס על גבי הממירים שלהם, וככל הנראה החברה תצא במהלך גדול שיכלול החלפת ממירים ללקוחותיה הקיימים, זאת משום שלמרבית הלקוחות יש ממירים שאינם תומכים באינטרנט המאפשר הורדת אפליקציות נוספות.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", הראשונה להכניס את שירותי נטפליקס בישראל הייתה פרטנר שחתמה על הסכם שיתוף פעולה מיוחד. במסגרתו היא מציעה אף היא את החבילה הסטנדרטית של נטפליקס בחינם למשך חצי שנה לכל מנוייה, שלאחריה לקוחות שירצו לצרוך את שירותי נטפליקס יצטרכו לשלם בהתאם לחבילה שאותה הם בוחרים.

 

האחרונה להודיע כי תוסיף את שירותיה של נטפליקס היא yes, שהודיעה בתחילת חודש ינואר על הורדת מחירים דרמטית וביטול כל החבילות לידי 3 חבילות בלבד, שהיקרה מבין השלושה עולה 199 שקל בחודש. ב-HOT טרם הודיעו על מבצעים מיוחדים, אולם לקוחות שהתקשרו למוקד מדווחים כי הם מצליחים לקבל הטבות שונות לאחר מיקוח עם נציגי השירות.

 

מסלקום נמסר בתגובה, "המבצע נמשך החברה פועלת על פי החוק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x