$
פרסום ושיווק

תוארך כהונתו של מימון שמילה כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת

נציבות שירות המדינה הודיעה לשר התקשורת כי הסכימה להאריך בשלושה חודשים את כהונתו של שמילה כממלא מקום מנכ"ל המשרד, זאת לאחר שקיבלה את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה

אביב גוטר 16:2311.01.18

נציבות שירות המדינה הודיעה לשר התקשורת כי הסכימה להאריך את כהונתו של מימון שמילה כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת בשלושה חודשים נוספים, זאת לאחר שקיבלה את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

 

לפי תקנות שירות המדינה ניתן למנות ממלא מקום למשך שלושה חודשים, ולהאריך בשלושה חודשים נוספים. אולם מאחר ששמילה מכהן בתפקיד החל מיולי האחרון, נדרש המשרד למצוא פתרון על ידי מינוי אדם אחר למשרה או ,כאמור, לבקש אישור מיוחד מהיועמ"ש להארכה נוספת, כפי שנעשה.

 

מימין מנכ”ל המשרד המושעה שלמה פילבר וממלא המקום מימון שמילה מימין מנכ”ל המשרד המושעה שלמה פילבר וממלא המקום מימון שמילה צילום: אוראל כהן, עמית שעל

 

 

 

שמילה משמש כמנכ"ל המשרד כאמור מיולי האחרון, אז הורחק שלמה פילבר מהתפקיד לאחר שנחקר באזהרה על ידי הרשות לניירות ערך בפרשת בזק. פילבר, ששהה במשך שבועיים מעצר בית, חשוד בעבירות של טוהר המידות ובעבירות ניירות ערך. החשד הוא שפילבר ניצל את מעמדו ופעל בדרכי מרמה לקידום האינטרסים של בזק במשרד התקשורת.

 

שמילה קודם לתפקיד המשנה למנכ"ל על ידי פילבר עצמו לפני כשנה וחצי ומחזיק בסמכויות פיקוח ואכיפה, תפקיד בו שימש לפני קידומו. שמילה כיהן בעבר כממלא מקום מנכ"ל, לאחר עזיבתו של עדן בר טל ולפני מינויו של אבי ברגר ב-2014.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x