$
בשולי החדשות

רינגו סטאר ובארי גיב זכו בתואר אבירות מטעם מלכת אנגליה

מתופף הביטלס אמר: "זה כבוד ותענוג לזכות בהכרה על המוזיקה ועבודת הצדקה שלי"; מייסד להקת הבי ג'יז: "מרגיש כבוד וגאווה"

שירות כלכליסט 08:4430.12.17

מתופף הביטלס רינגו סטאר ומייסד להקת הבי ג'יז בארי גיב זכו בתארי אבירות מטעם מלכת אנגליה.

 

סטאר (77), ששמו האמיתי הוא ריצ'רד סטארקי, הוא חבר הלהקה השני שזוכה בכבוד - 21 שנים לאחר פול מקרטני. "זה נהדר! זה כבוד ותענוג לזכות בהכרה על המוזיקה ועבודת הצדקה שלי, שאת שניהם אני אוהב לעשות. שלום ואהבה", מסר סטאר בהצהרה.

 

 

בארי גיב בארי גיב צילום: גטי אימג'ס

 

גיב, שהקים את להקת הדיסקו בשנות ה-70 ביחד עם אחיו המנוחים רובין ומוריס, מסר בתגובה כי הוא "מרגיש כבוד וגאווה" על ההכרה. "אני רוצה להדגיש את האחריות של האחים שלי לכבוד הזה. הוא שייך להם כמו שלי", הדגיש גיב (71).

 

 

רינגו סטאר רינגו סטאר צילום: שאטרסטוק

 

 

השנה חילקה המלכה תארי כבוד ל-1,100 אנשים, מתוכם 551 נשים. הרשימה מורכבת על ידי הממשלה ולאחר מכן עוברת לאישור המלכה, ונועדה להכיר בהישגים והשירותים של אנשים "יוצאים מהכלל", וכוללת פוליטיקאים, אקדמאים, עיתונאים, סופרים וספורטאים. הרשימה מורכבת מחמש קטגוריות, ומתפרסמת פעמיים בשנה: בסוף דצמבר ובזמן חגיגות יום ההולדת של המלכה ביוני.

 

אנשים נוספים שזכו בתארי אבירות לכבוד השנה החדשה כוללים את רקדנית הבלט לשעבר דארסי באסל על תרומתה לריקוד. כמו כן, השחקן יו לורי, המוכר בעיקר בזכות תפקידו בסדרת הטלוויזיה האמריקאית האוס, זכה בכבוד עבור תרומתו לדרמה, ועורכת מגזין ווג בריטניה לשעבר אלכסנדרה שולמן זכתה בשל תרומתה לעיתונות האופנה. לורי ושולמן זכו בתואר הכבוד OBE של מסדר האימפריה הבריטית, הנחשב נמוך יותר מתארי הסר והדיים.

 

הזוכים ישתתפו בטקס מיוחד שתקיים המלכה בארמון באקינגהם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x