$
בשולי החדשות

דיויד לטרמן חוזר מפרישה: יגיש תוכנית בנטפליקס

מגיש הלייט נייט המיתולוגי, שפרש מתוכנית הלילה שלו ב-NBC ב-2015, יגיש תוכנית שתכלול בשלב ראשון שישה פרקים. לטרמן הסביר מדוע שב מפרישה והתבדח: "אם אתה רוצה לבלות יותר זמן עם המשפחה שלך, כדאי שתבדוק את זה איתה קודם"

שירות כלכליסט 21:0308.08.17

המגיש הלייט נייט המיתולוגי דיויד לטרמן חוזר - ויתחיל להגיש תוכנית בנטפליקס. על פי הודעת הרשת, התוכנית החדשה תכלול ראיון עומק אחד בכל פרק, וכן קטעים שיצולמו מחוץ לאולפן. העונה הראשונה שתכלול שישה פרקים צפויה לעלות לשידור ב-2018.

 

לטרמן התייחס לשובו מפרישה בהצהרה מבודחת שפרסם היום: "הנה מה שלמדתי, אם אתה רוצה לבלות יותר זמן עם המשפחה שלך, כדאי שתבדוק איתה את זה קודם", המגיש המפורסם התבדח, "תודה על כך שאתם צופים בי, נהגו בזהירות".

 

לטרמן, גרסת 2017. "עוד נראה מה נעשה עם הזקן", מסר מנהל התוכן של נטפליקס בהודעה על הצטרפותו לרשת לטרמן, גרסת 2017. "עוד נראה מה נעשה עם הזקן", מסר מנהל התוכן של נטפליקס בהודעה על הצטרפותו לרשת צילום: איי פי

 

לטרמן הנחה את תוכנית האירוח המרכזית של רשת CBS, לייט שואו עם דייוויד לטרמן, משנת 1993 עד לפרישתו במאי 2015. קודם לכן, בין השנים 1982 עד 1993, הוא הנחה את התוכנית Late Night with David Letterman ברשת NBC.

 

"רק לפגוש את לטרמן היה מסעיר, דמיינו כמה מרגיש זה עבורי להודיע שנעבוד יחד", מסר טד סרנדוס, אחראי התוכן הראשי בנטפליקס. "לטרמן הוא איקון טלוויזיוני אמיתי ואני לא יכול לחכות לראות אותו חוזר לשד ומראיין את האנשים שהוא מוצא כהכי מעניינים. נצטרך לראות אם הוא ישמור על זקנו (לאחר פרישתו מהטלוויזיה טיפח לטרמן זקן עבות - ש"כ)".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x