שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

באיחור של כמעט שנתיים - עמוס 6 ישוגר לחלל בשבוע הראשון של ספטמבר

הלוויין החדש של חלל תקשורת צפוי להחליף את עמוס 2 עם הוספה משמעותית של הקיבולת הקיימת. תאריך השיגור המקורי של הלוויין היה אמור לחול ברבעון הראשון של 2015

גיל קליאן 15:2621.08.16

באיחור של כמעט שנתיים - חלל תקשורתשל שאול אלוביץ' צופה כי עמוס 6 ישוגר לחלל בשבוע הראשון של ספטמבר. החברה דיווחה כי "חלון השיגור של הלוויין עמוס 6 מתוכנן לשבוע הראשון של חודש ספטמבר מאתר השיגור שבקייפ קנוורל בפלורידה, ארצות הברית".

 

תאריך השיגור המקורי של עמוס 6 היה ברבעון הראשון של 2015, אך מאז נתקל בשורה של דחיות. הלוויין החדש צפוי להחליף את עמוס 2 עם הוספה משמעותית של הקיבולת הקיימת (הספק הלווין של עמוס 6, לדברי החברה, הינו כפול מהספקת של עמוס 2 ו-3 יחדיו). הלוויין עמוס כולל אנטנה מרובת אלומות. באמצעות הלווין ניתן יהיה לספק, בין היתר, שירותי פס רחב לאינטרנט באפריקה, כולל באזורים המרוחקים שמדרום לסהרה.

מה דעתך על מניית חלל תקשורת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

חלל תקשורת דיווחה כי תפרסם דיווח מיידי למשקיעים מיד לאחר שיגור הלוויין, כאשר היא צופה שייארכו עוד 11 יום משיגור הלוויין ועד הגעתו למסלול הקבוע שלו. "במהלך מספר שבועות לאחר השיגור, יעבור הלוויין סדרת בדיקות מקיפה במסלול לבדיקת תקינות מערכותיו השונות, לקראת תחילת פעילותו המסחרית", דיווחה.

 

בדצמבר האחרון דיווחה חלל תקשורת על תקלה נדירה בגללה הכריזה על "טוטאל לוס" בלוויין עמוס 5. על תקלה זו קיבלה חלל תקשורת את מלוא כספי הביטוח, בסך 158 מיליון דולר.

 

עמוס 6 עמוס 6 צילום: חלל תקשורת

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x