מילון כלכליסט
סגל מכללת אינטלקט אקדמון
סגל מכללת אינטלקט אקדמון 
 

מכללה מובילה בצפון – מכללת אינטלקט אקדמון!

מכללת אינטלקט אקדמון מציעה מגוון הכשרות, הסמכות מקצועיות וקורסים בהתאמה מלאה לצרכי המשק והתעשייה. עשרות אלפי בוגרים כבר גילו שזוהי הכתובת הנכונה והבטוחה לרכישת מקצוע מבוקש, מכניס ואיכותי.

מכללת אינטלקט אקדמון 14.07.16

מכללת אינטלקט אקדמון הינה מוסד ותיק ומוערך בצפון המציע לתלמידיו הכשרות מקצועיות וקורסים בתחומים רבים. מדובר במכללה ייחודית השוקדת בכל עת על פיתוח קורסים חדשים ומעודכנים, בהתאם לתמורות תרבותיות, חברתיות וטכנולוגיות המעצבות את שוק העבודה הישראלי. התוכניות השונות מועברות על ידי מרצים מובילים בתחומם, כאשר כל תלמיד זוכה לליווי וליחס אישי לרבות ייעוץ מקצועי לבחירת מסלול מתאים. על כן, זוהי הכתובת הנכונה לכל מי שמעוניין להשתלב במקום תעסוקה רציני ולפתח קריירה ארוכת טווח.מכללה מבוקשת, ותיקה ואיכותית

 

מדי יום עוברים בשערי המכללה מאות תלמידים הנמנים על כל קשת האוכלוסייה והמגזרים, ביניהם אקדמאים ובעלי מקצוע המעוניינים להתפתח בתחומם או לבצע הסבה, צעירים אחרי השירות הצבאי, ועוד רבים אחרים. כל אחד ואחד מהם זוכה למענה מדויק ואישי המותאם לרצונותיו וצרכיו, על מנת שיוכל למצות את מלוא כישוריו האישיים והמקצועיים במגוון מסלולי ההכשרה. יש לציין כי במכללה לומדים גם לא מעט אנשים הנמנים על חברות ציבוריות, תעשייתיות ופרטיות, ועובדי רשויות מקומיות הזכאים לגמול השתלמות והכשרות מיוחדות, אשר נהנים מקורסים עדכניים, מקצועיים ומרתקים.

 

ככה בונים קריירה!

 

במכללת אינטלקט אקדמון (מכללה בצפון) פועלות מספר חטיבות ייעודיות המציעות מסלולי לימוד ייחודיים. לדוגמא, חטיבת מנהל ותעשייה מקנה לתמידים הכשרות מעמיקות ועכשוויות לקראת השתלבות במשרות מבוקשות כגון הנהלת חשבונות, ניהול לוגיסטי, ניהול טכנולוגי וניהול משאבי אנוש. דוגמא נוספת מהווה חטיבת ההייטק שעובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברת מייקרוסופט, ומציעה הכשרות מתקדמות כגון פיתוח והנדסת תוכנה ותקשורת, או ניהול רשתות MCITP של ענקית המחשבים. כל זאת בנוסף להכשרות רבות אחרות הסוללות את הדרך לקריירה מכובדת, כגון קורס חשבי שכר בכירים, מנהלי עבודה בבניין, הבטחת איכות, מזכירות רפואית ומשפטית. על כן, כל אחד יכול לאתר במכללה הכשרה ומסלול לימוד העונים לתחומי העניין, הכישורים והשאיפות האישיות, ואף לקבל ייעוץ מקצועי לבחירה הולמת.

 

הכל מתחיל במערך ההוראה

 

בתור מכללה מובילה בתחומה, אינטלקט אקדמון שואפת בכל עת לצמיחה ומצוינות. על כן, פועל בה צוות מסור ומוביל של מדריכים ומרצים בעלי ניסיון רב וידע מעמיק. המרצים והסגל כולו רואים בעבודתם שליחות חשובה לקידום המיומנויות והיכולות של כל תלמיד, ומקפידים על תמיכה אישית וקרובה בכל התלבטות, שאלה ואתגר. גישה זו מספקת בסיס בטוח ואיתן להצלחה ולשיפור ההישגים, וכל זאת באווירה ובסביבת לימודים נעימה ומאפשרת.

 

סגל מכללת אינטלקט אקדמון
סגל מכללת אינטלקט אקדמון

 

פעילות למען המשק והחברה בישראל

 

כאמור, אינטלקט אקדמון היא מכללה בעלת מאפיינים ייחודיים. אחד מהם הוא השאיפה לספק קורסים ותוכניות לימוד שמתאימים לפילוח השוק ולצרכי הכשרתו השונים, תוך שימת לב לפערים שקיימים במשק. מטרה חשובה זו מושגת בזכות ניסיון עשיר בעבודה מול המגזר התעשייתי, הפרטי, הממשלתי והציבורי, דבר המקנה בו זמנית מענה תעסוקתי לאוכלוסייה רחבה, לצד מענה אנושי-מקצועי לצרכיהם של חברות וארגונים במשק. בד בבד, המכללה מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם חברות השמה וכוח אדם כדי לסייע לבוגרים למצוא תעסוקה עם תום לימודיהם. אכן, עשרות אלפים מבוגריה כבר השתלבו בהצלחה במשק בשורה ארוכה של מקצועות ותחומים.

 

פעילות למען שכבות מוחלשות

 

בנוסף לאמור לעיל, המכללה מעורבת ותומכת בחברה הישראלית בתחומים נוספים, ואחד מהם הוא סיוע לשכבות חלשות בקהילה. לדוגמא, אינטלקט אקדמון מקיימת הכשרות ייחודיות של טכנאות סלולר לתלמידי תיכון ובני נוער מהפריפריה. מדובר בהכשרה מעמיקה ויסודית המעניקה למשתתפים הסמכה למקצוע מבוקש, דבר המאפשר השתלבות מכובדת בתעסוקה ובחברה בכללותה.

 

הדרך הנכונה לעבודה וקריירה

 

מכללת אינטלקט אקדמון היא ללא ספק כתובת מרכזית בצפון לקבלת הסמכה איכותית, מבוקשת ורלוונטית לדרישות שוק העבודה. מומלץ לפנות אל המכללה לצורך קבלת ייעוץ אישי והכוונה מקצועית, על מנת שיועציה יעזרו לכם בבחירת מסלול המותאם לשאיפותיכם ותחומי העניין שלכם.

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות