$
בורסת ת"א

סוף עצוב: מפעל החלום של WTP נמכר ב-3 מיליון שקל בלבד

חברת WTP של אבנר ארזי הגיעה בסוף 2014 לשווי של 230 מיליון שקל על רקע החלום להפיכת אשפה ביתית לחומר גלם למפעלי פלסטיק. כעת נסחרת החברה לפי שווי של 7.2 מיליון שקל בלבד

גיל קליאן 11:2210.04.16

חברת WTP הבורסאית סיימה את חלום הפלסטיק שלה – החברה הודיעה היום (א') על התקשרות למכירת קו הייצור הלא פעיל שלה תמורת 3 מיליון שקל בלבד.

 

ההשקעה של החברה במכונות במפעל בחיפה עמדו על 15.6 מיליון שקל נכון לסוף 2014. בדו"חות 2015 מחקה החברה 8.6 מיליון שקל משווי המכונות, והעלות בספרים נכון לסוף אותה שנה (בתוספת עלות פחת רגילה) עמדה על 3.9 מיליון שקל בלבד.

מה דעתך על מניית גלילאו טק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

חברת WTP מכרה למשקיעים שלה חלום על מפעל ההופך פסולת ביתית רגילה לחומר גלם עבור מפעלי פלסטיק.

 

מי שמכור את החלום הזה למשקיעים היו מייסד החברה ובעל השליטה בה, אבנר ארזי, אליו הצטרף גם אמיר ברמלי, נגדו שוקלת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגדו על עבירות של גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גיוס משקיעים ללא תשקיף, זיוף ועבירות הלבנת הון. כתב האישום לא הוגש בגלל פעילותו של ברמלי ב-WTP, אלה בגלל קרן קלע שניהל וקרסה לאחר שגייסה 296 מיליון שקל. ברמלי כבר אינו נמנה על בעלי השליטה בחברה אחרי שהעביר את אחזקותיו לארזי. נגד ארזי עומדת בקשה של בנק הפועלים להכריז עליו כפושט רגל.

 

חברת WTP הגיעה בסוף 2014 לשווי שוק של כ-230 מיליון שקל. נכון לפתיחת המסחר הבוקר, החברה נסחרת לפי שווי חברה של 7.2 מיליון שקל בלבד. תמורת המכירה תועבר לבנק הפועלים, לו חיבת החברה כ-11 מיליון שקל.

 

אבנר ארזי אבנר ארזי צילום: סטודיו zooz

בטל שלח
    לכל התגובות
    x