נדל"ן  |  דיגיטל  |  צרכנות  |  פרסום וברנז'ה  |  רכב  |  ספורט  |  לייף סטייל  |  כסף  |  דרושים  |  מינויים  |  כללי  |  רישום
מילון כלכליסט

חני הורוביץ ב טקס ה ענקת תואר אשת חיל ב עיר ה נדל ן אילת 
צילום: קרייג אריאב
 

חני הורוביץ זכתה באות ההוקרה "אשת חיל" של ענף הנדל"ן

יו"ר קבוצת הורוביץ זכתה באות ההוקרה במסגרת כנס עיר הנדל"ן אילת של מרכז הבנייה הישראלי

יו"ר קבוצת הורוביץ חני הורביץ זכתה באות ההוקרה "אשת חייל" של ענף הנדל"ן. התואר ניתן להורוביץ במהלך כנס עיר הנדל"ן אילת של מרכז הבנייה הישראלי בחודש דצמבר במעמד יו"ר מטה הדיור אביגדור יצחקי, מנכ"ל משרד הבינוי אשל ארמוני וממלא מקום מנהל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שומרון.

 

ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, שהעניק להורביץ את התואר ציין לשבח את פעילותה רבת השנים של חני הורביץ בענף. בספר של עיר הנדל"ן נכתב כי "בפרק זמן של עשור בענף הנדל"ן תוך כדי התעקשות והתמדה הצליחה הורוביץ למנף את הקבוצה להצלחה חסרת תקדים בשיווק וניהול פרויקטים נדל"ניים ובמקביל להיות אשת משפחה למופת".

 

ערן רולס, רוני צברי, חני הורוביץ ואביגדור יצחקי בטקס הענקת תואר אשת חיל  בעיר הנדל"ן אילת
ערן רולס, רוני צברי, חני הורוביץ ואביגדור יצחקי בטקס הענקת תואר אשת חיל בעיר הנדל"ן אילת צילום: קרייג אריאב
קבוצת הורוביץ הינה חברת נדל"ן מובילה ביזום, תכנון, פיתוח והקמה של מגדלי מגורים מפוארים למגורים והשקעה. החברה נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק המקומי ומפעילה צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב שנים. הקבוצה הוקמה על ידי היזמית חני הורוביץ שפעילה בענף הנדל"ן למעלה מעשור. הורוביץ בת 38 היא אמא חרדית ל-7 ילדים. "אני מצליחה לשלב בין עבודה לחיי משפחה הדת אף פעם לא הגבילה אותי. תמיד כשהייתי עוברת ליד מגדלים, אמרתי אני רוצה לבנות כאלה, עוד בתור ילדה בת שש" מספרת חני.

 

הורוביץ למדה באנגליה לימודי אדריכלות פנים בשלוחה של הטכניון. בשנת 2002 הקימה מערכת שיווק וניהול פרויקטים בפלורידה, לאס וגאס ופילדלפיה. ב-2006 ייסדה הורוביץ את פסיפיק ווסט, חברה למכירת קרקעות, בניינים ודירות יוקרה למגורים, תוך שיתוף פעולה עם חברות נדל"ן וקבוצות משקיעים בארץ ובחול. ב-2008 ייסדה את חברת מגדלים בשותפות והקימה מספר פרויקטים מרשימים באזורי הביקוש של ישראל.

 

"הפרויקט הראשון שלי היה בשנת 2009 בניתי את פרויקט חן המושבה - מגדל בן 22 קומות הכולל 82 יחידות דיור ברחוב יעל רום בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. הצלחנו להקים בניין בלוח זמנים מרשים ביותר. החתמנו את כל הרוכשים, בנינו בניין לתפארת ואכלסנו אותו בתוך 30 חודשים בלבד" מספרת חני

עם השנים הצליחה קבוצת הורביץ לצבור מוניטין של יוקרה, אמינות ואיכות והיא בנתה ובונה יותר מ-2,000 יחידות דיור באזור מרכז הארץ - תל אביב, ר"ג, פתח תקווה, הרצליה והסביבה.

 

קבוצת הורוביץ הפכה להיות מרכזית ובעלת מוניטין בשוק הנדל"ן בישראל. הקבוצה נמצאת בתנופה של הקמת פרויקטים חדשים, תוך שיתוף פעולה עם אדריכלים מובילים, בנקים, חברות קבלניות ומשקיעים מכול העולם. בין הפרויקטים הבולטים של קבוצת הורוביץ: רמה טאוור בר"ג, מארק שאגל בת"א, מגדל המושבה בפ"ת, חן המושבה באם המושבות ופיבקו נוף צהלה במשתלה.

 

בפרויקטים החדשים של הקבוצה יש שיתוף פעולה עם אדריכלים מובילים, בנקים, חברות קבלניות ומשקיעים מכול העולם. בין החברות הקבלניות הגדולות שעובדות עם הקבוצה: דניה סיבוס, אלקטרה בניה, אשטרום, אורתם סהר, סיון ביצוע, ברקן ועוד.

 

לאתר קבוצת הורוביץ 

 

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות