נדל"ן  |  דיגיטל  |  צרכנות  |  פרסום וברנז'ה  |  רכב  |  ספורט  |  לייף סטייל  |  כסף  |  דרושים  |  מינויים  |  כללי  |  רישום
מילון כלכליסט
עמית לוינשטיין מנכ"ל ELOAN
עמית לוינשטיין מנכ"ל ELOAN 
צילום: נמרוד גליקמן
 

eLoan נכנסת לשוק הטכנולוגיה ההודי

נבחרה מבין אלפי חברות להשתתף בחממה היוקרתית של Reliance Industries

חברת eLoan, פלטפורמת ההלוואות חברתיות, נכנסת לשוק הטכנולוגיה ההודי כאשר נבחרה מתוך אלפי מועמדים להיות חלק מחממת Reliance Industries בהודו יחד עם חברה ישראלית נוספת, InQSec. קונצרן Reliance Industries הינו השני בגודלו בהודו ומשרדיו הראשיים ממוקמים במומבאי. תחומי פעילותו מגוונים בניהם אנרגיה, גז, פטרוכימיה, טקסטיל, משאבים טבעיים, קמעונאות ותקשורת. החברה מעסיקה כ-24,000 עובדים ונחשבת לחברה הציבורית הרווחית ביותר בהודו ונסחרת בעלת נכסים בשווי של 85.9 מיליארד דולר עם הון עצמי של 40 מיליארד דולר ומכירות בשווי 71.3 מיליארד דולר בשנה. החברה ממוקמת ב-142 החברות המובילות על פי Fortune 500 בשנת 2015.

 

זהו הסבב השני של חממת Reliance הנחשב למוצלח ביותר וזכה לתהודה מסיבית ברחבי הודו ובעולם הטכנולוגי וזאת לאחר שבסבב הראשון גייסה החברה 13 מיליון דולר.

 

עמית לוינשטיין מנכל ELOAN
עמית לוינשטיין מנכל ELOAN צילום: נמרוד גליקמן
לדברי עמית לוינשטיין, מנכ"ל eLoan, "בחירתו של קונצרן Reliance Industries ב-eLoan מהווה עבורנו הזדמנות לדריסת רגל בהודו הנחשבת כיום למעצמת הטכנולוגיה מספר אחת בעולם. במסגרת החממה אני סמוך ובטוח שנביא לצרכן ההודי את המוצר המתאים ביותר עבור צרכיו".

 

במסגרת הפעילות בחממה יעניק הקונצרן Reliance Industries לחברת eLoan את כל התשתיות הדרושות להכרת דרישות השוק ההודי לצריכת אשראי ביניהם: Networking והרצאות של מיטב המרצים לנושא זה. בסיום התהליך צפויים להגיע משקיעים על מנת לבחון השקעות באותם סטארטאפים המשתתפים בחממה. שווי התשתיות המעונקות בחממה מוערך כהשקעה של מספר מיליוני דולרים.

 

החממה הינה בשיתוף מיקרוסופט, אשר משמשת כחברה המובילה את תחום המנטורינג בתכנית של חממת GenNext Hub. לדברי ראניש מנון, דירקטור שיתופי פעולה במיקרוסופט "עצם העובדה שיש לנו חברות סטארט-אפ מישראל מצביע על בשלותה של ה-Start-Up Nation של הודו שהינה פועל יוצא של שינוי במנהיגות עסקית של מיקרוסופט, שהביאה אותה להודו".

אודות eLoan:

חברת eLoan מתווכת בין לווים למלווים בפלטפורמה המעניקה הלוואות עד 200,000 שקלים בפריסה עד 6 שנים, בתנאי ריבית הוגנים ושפויים המתחרים בסקטור הבנקאי ונמוכים משמעותית מחברות כרטיסי האשראי. פלטפורמת ההלוואות החברתיות eLoan נוסדה בידי עמית לוינשטיין, יגאל אלקסלסי ויורם גביש ופועלת בשיטת P2P (הלוואות בין אנשים) והינה ראשונה שפרצה לשוק הישראלי, מאז חודש ינואר 2014. בחודש אפריל 2015, בית ההשעות מיטב דש רכש 19.9% מהחברה.

מדובר בהלוואות שניתנו על ידי אזרחים מן השורה שזוכים לתשואה על פי תיק ההשקעות שלהם (5.5% בממוצע), באמצעות מערכת שמגבילה את סכום ההשקעה בין 100 ל-1,000 שקלים מקסימום להלוואה בודדת, ללא הגבלה על כמות ההלוואות שניתן להשקיע בהן. כך שבעוד הלווים זוכים לתנאי ריבית נוחים המתחרים בסקטור הבנקאי ונמוכים משמעותית מחברות כרטיסי האשראי (החל מ-3.6% ומוגבלת ל-13% ריבית אפקטיבית), המלווים זוכים לתשואות נאות על פי רמת הסיכון, שנקבעת על פי 25 רמות דירוג אשראי לאחר תהליך חיתום הלווה.

 

לפרטים נוספים: קרן אלימלך, צור תקשורת, 03-7756331 שלוחה 136 / 054-6040340

 

 

 

 

 

 
זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות