$
בורסת ת"א

עכשיו זה רשמי: קופיקס נסחרת בבורסה בתל אביב

בינתיים המשקיעים לא רווים נחת מהמניה: מאז ההודעה על המיזוג עם קופיקס ירדה מניית השלד הבורסאי אגרי ב-28.5%

גיל קליאן 12:5115.06.15

עכשיו זה רשמי: רשת בתי הקפה קופיקס הגיעה היום (ב') למסחר בתל אביב. השלד הבורסאי אגרי דיווחה אתמול כי עסקת המיזוג בינו לבין חברת "אורבן קופיקס" הושלמה - וכי פעילות בתי הקפה של קופיקס מוזגה במלואה לתוך אגרי.

 

לאור השלמת העסקה, השתלטו אנשי קופיקס על דירקטוריון והנהלת החברה. אבי כץ, מייסד קופיקס, מונה ליו"ר החברה, חיים אהרון מונה למנכ"ל, ואורן לוי מונה לסמנכ"ל כספים. כמו כן לדירקטוריון הצטרפו גיל אונגר וחנניה שמש.

מה דעתך על מניית קופיקס גרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בעלי השליטה החדשים בחברה - אבי כץ עם אחזקה של 32%, חגית שינובר (בתו של אבי כץ) עם אחזקה של 17.3%, בני פרקש עם אחזקה של 17.3%, חנניה שמש עם 8.7% וגיל אונגר עם 8.7% מהמניות. כל המחזיקים התקשרו בהסכם שליטה משותף בחברה.

 

ההודעה על הכוונה למזג את פעילות קופיקס לתוך אגרי פורסמה ב-4 במאי. באותו יום סגרה מניית אגרי ללא שינוי, במחיר של 23.9 שקלים. מאז ידעה מניית החברה עליות וירידות, במחזורי מסחר שהגיעו בימים הראשונים גם ל-6 מיליון שקל ביום. למרות העניין במניה, מי שרכש אותה עם ההודעה על העסקה הפסיד 28.5% מהשקעתו.

 

הבוקר פתחה מניית אגרי את המסחר במחיר של 17.1 שקלים - ונכון לשעה זו ריכזה מחזור מסחר דליל במיוחד של כ-6,000 שקלים ב-2 עסקאות.

 

אבי כץ אבי כץ צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x