$
בורסת ת"א

גילת זכתה בחוזה הגדול בתולדותיה: תקים בפרו רשת תקשורת ב-285 מיליון דולר

החברה תקים רשתות בשלושה אזורים כפריים, תפעיל אותן במשך שנה ואז תעביר אותן לממשלת פרו; גילת צופה כי תרשום הכנסות גם ממכירת מקטעי רשת לספקיות סלולר

ניר צליק 13:5307.03.15

גילת, חברת התקשורת הלוויינית הנשלטת על ידי קרן פימי, זכתה בחוזה עתק של 285 מיליון דולר בפרו, ותקים עבור הממשלה רשת להעברת אינטרנט באזורים הכפריים של המדינה. מדובר בחוזה הגדול בתולדותיה.

 

 

 

גילת זכתה במכרז להקמת רשתות עבור שלושה יעדים - הואנסבליקה, איצ'וצ'ו ואפורימק - כאשר הפרויקטים יבוצעו בשיטה לפיה גילת תבנה את הרשתות, תפעיל אותן במשך כשנה ואז תעביר אותן לממשלת פרו. מעבר להכנסה המיידית, גילת צופה כי היא תרשום הכנסות נוספות ממכירת מקטעי רשת לספקיות סלולר שירצו להשתמש בתשתית שתקים כדי להגיע ללקוחות סלולריים במקומות אלה.

 

 

 צילום: צביקה טישלר

 

גילת עצמה, שעברה לאחרונה לשליטת קרן פימי אחרי שלאורך שנים בעלת המניות הגדולה בה היתה קרן יורק, חתכה לפני מספר חודשים את תחזיותיה ל-2014. את השנה כולה סיימה החברה עם הכנסות של 235.1 מיליון דולר לעומת 234.9 מיליון דולר ב-2013. הרווח התפעולי התזרימי הסתכם ב-23.4 מיליון דולר לעומת 16.3 מיליון דולר ב-2013.

 

 

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

גילת עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים ושירותים לרשתות תקשורת לווייניות בפס רחב. היא מפתחת ומשווקת טרמינלים לווייניים (VSAT) המשמשים כציוד קצה לתקשורת לוויינית. בנוסף, משווקת גילת אנטנות בעלות פרופיל נמוך לתקשורת לוויינית בתנועה (SOTM) ואת הדור הבא של מגברי ההספק והמודמים. בנוסף, מספקת גילת פתרונות רשת מנוהלת, שירותי תקשורת לוויינית לטלפוניה באזורי פריפריה וקישוריות אינטרנט באמצעות החברות הבנות שלה בארה"ב, פרו וקולומביה.

 

לאורך השנים זכתה גילת בחוזי הקמה של רשתות תקשורת באזורים מרוחקים באמזונס, כך שהניסיון שרכשה החברה הוביל אותה לזכייה במכרז הנוכחי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x