שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חברת הסייבר ניוטרון גייסה 7 מיליון דולר ממבטח שמיר

לאחר ההשקעה תחזיק מבטח שמיר 23.3% ממניות החברה. עד היום גייסה ניוטרון 6.5 מיליון דולר

מאיר אורבך 15:5418.02.15

חברת מבטח שמיר תשקיע 7 מיליון דולר בחברת הסייבר ניוטרון, כאשר בעלי המניות הקיימים בחברה ישקיעו בה 3 מיליון דולר נוספים. לאחר ההשקעה תחזיק מבטח שמיר 23.3% ממניות החברה. עד היום גייסה ניוטרון 6.5 מיליון דולר. החברה מעסיקה 30 עובדים בהרצליה. 

ניוטרון פיתחה מערכת לוחמת סייבר בשם Paranoid להגנה מפני מתקפות סייבר חדשות ומתוחכמות ברמה לאומית, גם אם אין עליהן מידע. המערכת כוללת טכנולוגיה ייחודית שמבצעת ניתוח התנהגותי לפעולות המחשב בזמן אמת, בעזרת שפת תכנות חדשה שפותחה על מנת לאפשר מיפוי התנהגויות המחשב. באופן זה, Paranoid מסוגלת להבחין בין כל פעולה שמבוצעת ע"י תוכנה או משתמש לגיטימיים, לפעולה עוינת מקבילה שמבוצעת על ידי ע"י וירוס, סוס טרויאני, או תוקף סייבר.

 

מה דעתך על מניית מבטח שמיר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
ניר גייסט מנכ"ל חברת ניוטרון: " כיום כבר ברור כי הפתרונות הקיימים בשוק אינם מספקים את המענה הראוי לבעיית מתקפות הסייבר ההולכת וגדלה". 

 

ניוטרון הוקמה ע"י ניר גייסט, כיום בן 26 שמגיל צעיר פעל כ"האקר חוקי", כשהוא מבצע פריצות למערכות רגישות על מנת לבחון את רמת חסינותן. כיום ניר מכהן כמנכ"ל ניוטרון, לצד האלוף במיל' עמוס מלכא (לשעבר ראש אמ"ן), המכהן כיו"ר החברה, ובין היתר אף השקיע בה בעבר.

 

 

מאיר שמיר מאיר שמיר צילום: אוראל כהן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x