שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

דלויט רוכשת חברה מתחום האנליטיקס

פירמת דלויט בריטמן אלמגור רוכשת את חברת X-per-TO המתמחה בתחום ההון הנתוני (Data Capital). שמה החדש של החברה יהיה Deloitte Analytics

רפאל קאהאן 17:0524.06.14
פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט בריטמן אלמגור זהר הודיעה היום (ג') כי חתמה על עסקה במסגרתה מיזגה את פעילותה של חברת X-per-TO המתמחה במתן פתרונות בתחום האנליטיקס, לתוך מערך הייעוץ של הפירמה, תחת השם: Deloitte Analytics. עם השלמת העסקה הצטרפה חברת X-per-TO לקבוצת דלויט בריטמן אלמגור זהר ומהווה חלק ממנה.

 

X-per-TO עוסקת במתן פתרונות בתחום האנליטיקס כגון איסוף נתונים ממקורות שונים, ניתוח הנתונים וחילוץ תובנות עסקיות. הפעילות תנוהל על ידי רונן יפת ורן ברגמן, ממייסדי החברה המונה כ-25 אנליסטים, חוקרים ואנשי טכנולוגיה. בין לקוחותיה ניתן למצוא חברות ממגוון מגזרי המשק וביניהן מכבי שירותי בריאות, פלאפון, בזק ובנק דיסקונט.

 

אנליטיקה עסקית היא תחום המאחד בין ביג דאטה ו-BI אנליטיקה עסקית היא תחום המאחד בין ביג דאטה ו-BI צילום: שאטרסטוק

 

לדברי רו"ח אילן בירפלד, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של דלויט בריטמן אלמגור זהר: "בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום ההון הנתוני (Data Capital) בו מתמחה X-per-TO. הסתכלות על המידע כנכס עסקי לכל דבר פותחת בפני לקוחותינו אפשרויות מגוונות".

 

לדברי רונן יפת, מנכ"ל חברת :X-per-TO "אנו עוסקים באנליטיקס מזה 10 שנים ומניסיוננו רואים את הצורך ההולך וגובר בתחום זה. אנו מאמינים כי החיבור ל-דלויט, יאפשר לנו לספק מגוון רחב יותר של שירותים, בין אם בשילוב היכולות האנליטיות בתוך פתרונות קיימים, ובין אם ביצירת שירותים חדשים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x