$
פרסום ושיווק

אתר "בחדרי חרדים" נרכש ב-10 מיליון שקל

הרוכש הוא הפרסומאי החרדי מאיר גל שמתכוון לקחת את תפקיד המנכ"ל והמו"ל: "עולם השיווק יגלה בקרוב את האתרים החרדיים"

אופיר דור 13:3211.08.13

איש העסקים והפרסומאי מאיר גל רכש את אתר האינטרנט "בחדרי חרדים" בעסקה המוערכת ב-10 מיליון שקל. "בחדרי חרדים" הוא אתר חדשות וזירת פורומים מובילה למגזר החרדי. לפי מפעילי האתר, מספר הגולשים החודשי מגיע ל-700 אלף.

 

גל (35) שימש כמנכ"ל ושותף במשרד הפרסום גל-אורן שהוקם על ידי אביו וכיהן גם כשותף במשרד יחסי הציבור ביכלר תקשורת. שניהם משרדים הפונים לאוכלוסיה החרדית.

 

צילום מסך של האתר צילום מסך של האתר צילום מסך

 

במסגרת עבודתו במשרד גל-אורן שימש גל כיועץ של ניר ברקת במהלך הבחירות לעיריית ירושלים ושל גדעון סער בתפקידו כשר הפנים. כמו כן, ייעץ גל לחברות כמו אל על ואגד בהתמודדות עם משברים הקשורים לאוכלוסיה החרדית בישראל.

 

גל רוכש את האתר המעסיק כ-30 עובדים מחברת המדיה האינטרנטית גלובל נטוורקס בבעלות גיא כהן. חברת המדיה מחזיקה בין השאר במספר אתרי שידוכים.

 

בחדרי חרדים החל במקור כפורום באתר "הייד פארק" ב-2002, צבר תאוצה ופופולאריות והפך לאתר עצמאי הכולל מערכת חדשות עם כתבים במשרה מלאה. גל עוזב את תפקידו במשרד הפרסום המשפחתי ומתכוון לשמש כמו"ל ומנכ"ל האתר במשרה מלאה.

 

"אני מאמין שהציבור החרדי הוא סגמנט בצמיחה וכך גם האינטרנט", אמר גל ל"כלכליסט". "למדיה החרדית יש עוצמות שיווק ופרסום עצומות שהולכות ומתחזקות עם השנים ואני בטוח שעולם השיווק ייפתח בקרוב למגוון האפשרויות המצוי גם באתרים החרדיים בכלל ובאתר בחדרי חרדים בפרט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x