שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

הג'וב החדש של דליה איציק: דירקטורית ברשת רמי לוי שיווק השקמה

איציק כיהנה כחברת כנסת עד הבחירות האחרונות ובעבר שימשה כשרה בכמה משרדים. אשתקד העניקה החברה לדירקטורים שאינם מקורבים לבעלי השליטה שכר שנתי בעלות של כ-100 אלף שקל לדירקטור

גיל קליאן 14:2910.04.13

מינוי מפתיע – יו"ר הכנסת לשעבר דליה איציק מונתה היום לדירקטורית ברמי לוי שיווק השקמה, רשת חנויות המזון שבשליטת רמי לוי.  

 

איציק כיהנה כחברת כנסת עד הבחירות האחרונות מטעם קדימה, ולפני כן כיהנה כשרת התקשורת, שרת התמ"ת וכן השרה לאיכות הסביבה (בטרם שונה שם המשרד למשרד להגנת הסביבה).

 

רמי לוי (ארכיון) רמי לוי (ארכיון) צילום: עומר מסינגר

 

לוי אמר ל"כלכליסט" על המינוי: "אנחנו מכניסים נשים לדירקטוריון. איציק היא אדם מוכשר, היא יכולה להביא ערך מוסף לחברה כדירקטורית. אני מכיר אותה שנים רבות, אנחנו גדלנו יחד באותה שכונה בירושלים".

 

החברה לא פירסמה מהו שכר הדירקטורים לו תזכה איציק, אך בשנת 2012 העניקה החברה לדירקטורים שאינם מקורבים לבעלי השליטה עלות שכר שנתית של כ-100 אלף שקל לדירקטור – וניתן להניח כי איציק תזכה לתגמולים בגובה דומה.

 

מדובר בחדשות מפתיעות נוספות מהחברה, שבשבועיים האחרונים הפתיעה את שוק הקמעונאות כשחשפה שני משקיעים חדשים ברשת – קרן פידליטי שרכשה 5% מהרשת תמורת סכום המוערך בכ-100 מיליון שקל, וקרן ההשקעות של מייסד ענקית המחשבים דל מייקל דל שרכשה מלוי עצמו מניות בכ-90 מיליון שקל והפכה לבעלת עניין בקמעונאית שהחלה את דרכה בשנות ה-70 בשוק מחנה יהודה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x