שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

דורון ספיר מונה למנכ"ל ויזה כאל

זאת חודש וחצי לאחר שמנכ"ל כאל ישראל דוד הודיע במפתיע על רצונו לסיים את תפקידו. ספיר צפוי לפרוש מתפקידו כמשנה למנכ"ל חברת הביטוח מגדל ומנהל חטיבת המטה של חברת הביטוח

שניר הנדלר 19:0828.11.12

חודש וחצי לאחר שמנכ"ל כאל ישראל דוד הודיע במפתיע על רצונו לסיים את תפקידו חברת כרטיסי האשראי מינתה הערב את דורון ספיר למנכ"ל החברה.

 

בעקבות המינוי, ספיר (52) צפוי לפרוש מתפקידו כמשנה למנכ"ל חברת הביטוח מגדל ומנהל חטיבת המטה של חברת הביטוח. ספיר מחויב לתקופת הודעה מוקדמת של חודשיים, אך לא מן הנמנע שבמגדל יאפשרו לו להתחיל בחפיפה עם מנכ"ל כאל היוצא כבר בתחילת 2013.

 

ספיר, בוגר חשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א הצטרף למגדל ביוני 2010. טרם הצטרפותו למגדל כיהן ספיר כמנכ"ל טלדור מערכות מחשבים, ולפני כן כמנכ"ל ISS ישראל.

 

בשבועות האחרונים בחן דירקטוריון דיסקונט, החברה-האם של כאל, שורה של מועמדים לתפקיד מנכ"ל כאל, כשלישורת האחרונה הגיעו נוסף על ספיר אסתי פרידמן, מנכ"לית כלל מימון ואיריס בק, לשעבר מנכ"לית משרד הפרסום מקאן אריקסון.

 

מוקדם יותר החודש נחשף ב"כלכליסט" כי גם יו"ר דירקטוריון ויזה כאל יוסי בכר צפוי לסיים בחודשים הקרובים את תפקידו ובמקומו ימונה לתפקיד יובל גביש, ראש החטיבה הבנקאית של דיסקונט. בכר (57) ימשיך לכהן בתפקידו כיו"ר דיסקונט – החברה-האם של כאל. גביש צפוי למלא את תפקיד יו"ר כאל במקביל לתפקידו כראש החטיבה הבנקאית בדיסקונט.

 

בתשעת החודשים הראשונים של השנה עמד מחזור העסקאות בכרטיסי ויזה כאל על 39.8 מיליארד שקל, צמיחה של 8% לעומת התקופה המקבילה. במהלך התקופה המדווחת השיגה כאל רווח נקי של 162 מיליון שקל, ירידה של 13.5% לעומת תשעת החודשים הראשונים של 2011.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x