שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

נחשף ב"כלכליסט": בצלאל (בוצי) מכליס יחליף את אקרמן כמנכ"ל אלביט מערכות

בכך אישרה החברה את חשיפת "כלכליסט" מהבוקר. מכליס, בן ה-49, הצטרף לחברה בשנת 1991 וצפוי להיכנס לתפקיד במרץ הקרוב

גולן חזני ושי סלינס 10:3413.08.12

אלביט מערכות הודיעה היום (ב') כי יוסי אקרמן, נשיא ומנכ"ל החברה, החליט לפרוש מתפקידו בסוף מרץ 2013. על כוונת אקרמן פורסם לראשונה ב"כלכליסט" מוקדם יותר הבוקר.

 

כמו כן הוחלט בחברה למנות את בצלאל (בוצי) מכליס כמחליפו של אקרמן, בעוד שהאחרון צפוי לשמש לתפקיד סגן יו"ר מועצת המנהלים של אלביט מערכות לאחר פרישתו.

 

בצלאל (בוצי) מכליס בצלאל (בוצי) מכליס צילום: ישראל סאן

 

מכליס (49), הצטרף לחברה בשנת 1991. הוא כיהן בתפקידי ניהול שונים בתחום היבשה והתקשו"ב של אלביט מערכות במשך כעשרים שנים, מתוכן בשמונה שנים האחרונות כמנכ"ל חטיבת יבשה ותקשו"ב של אלביט מערכות כמו גם בתפקיד סגן נשיא מטה החברה.

 

מיכאל (מיקי) פדרמן, יו"ר מועצת המנהלים של אלביט מערכות התייחס לשינויים בהנהלה ואמר כי "במשך שני העשורים בהם כיהן יוסי אקרמן כנשיא ומנכ"ל החברה, הוא תרם תרומה מכרעת להצלחתה. תחת הנהגתו, הגדילה החברה את הכנסותיה וצמחה מחברה מקומית בעיקרה, למובילה גלובלית בתחום העשייה הביטחונית. ליוסי חלק גדול בהישג זה בזכות החזון האסטרטגי, איכויות הניהול וההבנה העסקית. אקרמן הוביל  את החברה לתחומי עיסוק מצליחים חדשים בסביבות עסקיות מורכבות ביותר".

 

"בשם מועצת המנהלים ובשם החברה כולה אני רוצה לבטא את הערכתנו העמוקה לתרומתו הייחודית של יוסי אקרמן. בכוונת מועצת המנהלים להמליץ לבעלי המניות לבחור בו כסגן יו"ר מועצת המנהלים, לאחר השלמת כהונתו כנשיא, כך שהחברה תוכל ליהנות מניסיונו ומחוכמתו בשנים הבאות", אמר פדרמן.

 

פדרמן הוסיף: "אני מרוצה מאד גם מהחלטת מועצת המנהלים לאשר את מינויו של בצלאל (בוצי) מכליס כמחליפו של יוסי אקרמן וכנשיא הבא של אלביט מערכות. בוצי הוא מנהיג המוכר ברחבי העולם, עם עשרים שנות ניסיון ניהולי באלביט מערכות. אני בטוח כי יצליח להמשיך את מורשת יוסי אקרמן ויוביל את החברה להישגים חדשים."

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x