שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

לראשונה בתולדותיה: גבעות הציגה רווח נקי

מכירות הנפט של החברה הסתכמו ב-26 מיליון שקל. החברה מכרה מתחילת הרבעון הרביעי נפט תמורת 11.7 מיליון שקל. בכוונת השותפות להתקשר עם קבלן לקידוחים בשטחי מגד 6, 7 ו-8

שהם לוי 08:4028.11.11

שותפות גבעות הצליחה למכור כ-67 אלף חביות נפט ברבעון השלישי בתמורה כוללת של 26.2 מיליון שקל, מה שהעביר אותה לרווח נקי של 11.7 מיליון שקל. ברבעון המקביל אשתקד הציגה השותפות הפסד של 8.8 מיליון שקל.

 

מחיר המכירה הממוצע של חבית נפט עמד על 391 שקל, או 110 דולר לחבית, כאשר התמלוגים הממוצעים ששולמו לשותף הכללי בגבעות עמדו על 80 שקל לחבית נפט. עלות ההפקה הממוצעת לחבית נפט הסתכמה ב-31.45 שקל, מה שהביא את התקבולים נטו ליחידת תפוקה של מחזיקי הזכויות ההוניות של השותפות ל-230.55 שקל.

מה דעתך על מניית גבעות יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

שותפות גבעות מצויה בשלב של תכנון מתקדם לגבי הקידוחים בבארות מגד 6, 7 ו-8 הנמצאים בקרבת מגד 5. נכון להיום אישרו הממונה על ענייני הנפט וצה"ל את השימוש הזמני בשטחי הקידוחים, שהם כולם בשטחי אש. שותפות גבעות מצויה כעת במשא ומתן עם שני קבלני קידוח לביצוע שני קידוחים ראשונים בשטח החזקה.

 

עוד מעדכנת השותפות כי בין התאריכים 1 באוקטובר ל-14 בנובמבר הצליחה השותפות למכור 29.5 אלף חביות נפט בתמורה כוללת של 11.7 מיליון שקל.

 

בזכות מכירות הנפט של גבעות ברבעון השלישי, הצליחה השותפות להציג תזרים מזומנים נטו של 8.3 מיליון שקל מפעילות שוטפת, כך שיתרות המזומנים ושווי המזומנים שלה עמדו על כ-44.2 מיליון שקל בסוף התקופה, בהשוואה ליתרות מזומנים של כ-37 מיליון שקל בתחילת התקופה.

 

טוביה לוסקי, השותף הכללי בגבעות אמר עם פרסום הדו"חות: ""זהו הרבעון הראשון במסגרתו אנו מפיקים נפט בזרימה טבעית רצופה ממקטע B8 בבאר מגד 5 - נפט איכותי מאד הנמכר במחיר ממוצע של כ-110 דולר לחבית. אנו נמצאים בשלבים מתקדמים בהכנה לביצוע קידוחי פיתוח נוספים".

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x