שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

דניאל בלום זכה לאמון הציבור: ימשיך לקבל שכר מפמס

אסיפת בעלי המניות אישרה ליו"ר הפורש להתמנות כמנכ"ל משותף יחד עם בנו, מבלי לשנות את תנאי שכרו, ובכך לעקוף באלגנטיות את תיקון 16

אסף גילעם 07:4417.11.11

אסיפת בעלי המניות של חברת המיגון פמס, שבשליטת דניאל בלום, אישרה שלשום את בקשתו של בעל השליטה להתמנות לתפקיד מנכ"ל החברה, במשותף עם בנו, אבי. דניאל כיהן כיו"ר החברה עד ספטמבר האחרון, כשבחר לפנות את תפקידו ולא לבקש את אישור האסיפה לכפל כהונה (לו ולבנו) - שהיה מצריך אישור של רוב מקרב בעלי מניות המיעוט. במקום זאת אישרה האסיפה לדניאל לשמור על תנאי ההעסקה הקודמים שלו מימיו כו"ר פעיל, שכוללים שכר חודשי (ברוטו) של 120 אלף שקל, רכב חברה צמוד מגולם, טלפון קווי וטלפון סלולרי.

מה דעתך על מניית פמס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אבי בלום, שיחלוק את תפקידו עם אביו, זכה לעדכון שכר של 35%, כך ששכרו החודשי (ברוטו) יעמוד על 80 אלף שקל ויוצמד למדד. אבי ייהנה גם מהוצאות רכב וטלפון, ולכן פמס מוציאה כיום על תפקיד המנכ"ל יותר מ־200 אלף שקל בחודש.

 

גם אחותו של אבי, רבקה ברק, שממונה על משאבי אנוש וקשרי משקיעים, זכתה לתוספת של 38% לשכר החודשי, שגדל ל־45 אלף שקל. היא גם תמשיך ליהנות מהטבות בגין רכב וטלפון. במקביל, גדל היקף המשרה שלה מ־80% ל־100%.

 

 

באופן חריג, הסכם העסקתה של הבת האחרת למשפחת בלום, דבורה פרנקנטל, בגין תפקידה כמנהלת מלאי של פמס הורד מסדר היום. מאחר שהמועד הקובע להבאת הסכם חדש לאישור היה שלשום, החברה מסרה כי "פרנקנטל תמשיך לכהן בתפקידה באותה המתכונת כפי שמילאה את תפקידה עד כה, ובתנאי העסקה כפי שייאושרו במועד האישור מחדש".

 

לתפקיד היו"ר מונה גרשון בן ברוך, מנהל שיווק מערכות צבאיות ברפק אלקטרוניקה, שם עבד ב־35 השנים האחרונות, ללא רקע אקדמי או חשבונאי.

 

מפמס לא התקבלה תגובה

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x