שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קצרים

איציק צאיג ימונה למנכ"ל אסם ישראל

אסם הודיעה על הקמת חטיבה חדשה שתאגד את הפעילות הקולינארית, החטיפים, המאפה והקפה. צאיג יעמוד בראשה ויוכשר לרשת את מנכ"ל הקבוצה, גזי קפלן

אורנה יפת 11:0603.04.11
איציק צאיג, אשר שימש בשנתיים האחרונות כמנהל השוק של נסטלה בניו זילנד, חזר לישראל וימונה למנכ"ל אסם ישראל. מדובר בתפקיד חדש שלא היה עד כה באסם. קבוצת אסם הודיעה היום (א') על הקמת חטיבת מוצרי אסם, אשר תאגד במסגרתה את פעילות החטיבה הקולינארית, החטיפים, המאפה והקפה, ואשר צאיג ימונה למנכ"ל שלה.

 

הקמת החטיבה והמינוי נועדו להכשיר את צאיג לתפקיד עתידי של מנכ"ל קבוצת אסם, כאשר גזי קפלן יסיים את תפקידו.

 

באסם רואים במנהלים אשר נשלחים לבצע תפקידי ניהול בכירים בנסטלה העולמית למשך מספר שנים, כמי שהוכשרו לתפקיד בכיר עם חזרתם לישראל, ובין היתר לתפקיד מנכ"ל הקבוצה. לפני מספר חודשים מונתה גם נילי צור, מנכ"לית סלטי צבר, למנהלת חטיבת המשקאות של נסטלה העולמית בהודו.

 

צאיג מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בקבוצת אסם ובחברת נסטלה מאז שנת 1991. כאמור, בשנתיים האחרונות ניהל את השוק של נסטלה העולמית בניו זילנד. לפני כן עמד בראש קבוצת אסם סחר האחראית על ניהול הפעילות המסחרית של חברות הקבוצה מול רשתות השיווק והשוק הפרטי. בעברו שימש כסמנכ"ל שיווק אסם ולפני כן כמנכ"ל סלטי צבר.

 

צאיג בעל תואר ראשון בהנדסת קרקע ומים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת תל אביב.

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x