שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מדיה

קובי אוז, סאבלימינל ונמרוד לב בין המועמדים למליאת רשות השידור

השר הממונה על חוק רשות השידור, יולי אדלשטיין: "השילוב המתבקש הוא של אנשים בעלי ניסיון וותק לבין נציגים בעלי כישרון ואנרגיה של הדור הצעיר המייצג גם את התרבות הפופולרית"

מיכל תוסייה כהן 13:5811.02.10

השר הממונה על ביצוע חוק רשות השידור, יולי אדלשטיין, סיים את הרכבת רשימת המועמדים למליאת רשות השידור במסגרת סבב ההיוועצות השלישי והאחרון. בין המועמדים למליאה: הזמרים קובי אוז, קובי שמעוני (סבלימינל) ונמרוד לב.

 

מלשכתו של השר אדלשטיין נמסר כי שיבוץ הכוכבים ברשימת
המועמדים לרשות השידור נעשה לאור בקשתם של מספר ארגונים, כי כמועמדים לחברות במליאה ייקחו גם אמנים, אנשי אקדמיה ואנשים מהתחום הכלכלי-פיננסי.

 

"השאיפה שלי הייתה להרכיב מליאה שתייצג מגוון רחב של דעות, עמדות ותרבויות בחברה הישראלית", מסר אדלשטיין, "על כן השילוב המתבקש הוא של אנשים בעלי ניסיון וותק לבין נציגים בעלי כישרון ואנרגיה של הדור הצעיר המייצג גם את התרבות הפופולרית. אני מצפה שאלה שיכללו במליאה יקדישו מזמנם, ממרצם ומניסיונם בעיצובו מחדש של השידור הציבורי".

 

עם זאת מקומם של אוז, סאבלימינל ולב עדיין לא מובטח. רשימת המועמדים אינה משקפת את רשימת חברי המליאה הסופית והדבר תלוי בהמלצתם ובהתייחסותם של הארגונים המכותבים וכן באישורה של ועדת המינויים.

 

בנוסף הוסיף השר לרשימת הסבב השלישי 7 מועמדים מהמגזר הלא יהודי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x